Mārtiņš Balodis no Cēsīm - Krāpšana

Pirms 3 nedēļām Mārtiņš Balodis bija ielicis spēles priekš xbox one par ļoti labām cenām,uzreiz protams uzrakstīju ka vēlos iegādāties un lai atsūta spēli caur omnivu jo pats no Rīgas esmu bet Mārtiņš no Cēsīm,tātad visu sarunājām aizskaitiju naudu gan par spēli gan par Omnivas pakalpojumiem, tā nu divas ar pus nedēļas paiet un nav ne spēles nekā,nolēmu uzrakstīt Omnivai vai var apskatīties vai uz manu numuru ir kautkas izsūtīts un protams ka atbildēja ka nāv.

ņi Ņikita Š 12.02.2019

Mārtiņš Balodis ir Krāpnieks. Viņš nepilda savas saistības. Mana gadījumā viņš paņēma naudu par datoru komponentus un arī solīja caur Omniva atsūtīt.
Viņš izmanto bankas kontu SEBā LV68UNLA0055000033310.
Sola atsūtīt naudu bez nekā. Jau daudz sūdzības par viņu.

Ki Kitija Gitendorfa 12.02.2019

Laipni aicināts pulciņā!

Ki Kitija Gitendorfa 13.02.2019

Es no viņa nopirku datoru, tā arī nesagaidīju. Viena no apkrāptajam meitenēm man palīdzēja ar kontaktu iegūšanu, jo biju Mārtiņš mani bija nobloķēja visos sociālajos tīklos, kur varēju viņu atrast.
Mārtiņš apsolīja man atgriezt naudu, jo bija attaianojums, kāpēc neaizsūtija datoru. Saņēmu daļēju atmaksu, atlikušo summu gaidu vēl joprojām.

Ai Aivis Londenbergs 13.02.2019

Kā jūs sazinājāties ar viņu?

Da Damogojs 18.02.2019

Šis cilvēks pārdod zagtas mantas! Viņš man nozaga ASUS datoru un riteni!

Ki Kitija Gitendorfa 18.02.2019

Tur jau tā lieta, ka viņš nevienu lietu nav pārdevis, tik naudu iekasē. Tad kaut kādā ilgākā laika posmā atdot naudu atpakaļ, ja izdodas ar viņu dabūt kontaktu un piedraudēt, ka ies uz policiju.
Man noveicās, naudu dabūju atpakaļ 3 nedēļu laikā, bet dokumenti jau bija sagatavoti, lai ietu uz policiju.

Da Damogojs 18.02.2019

Tad vajag aiziet uz to policiju! Tāds draņķis viņš ir! Viņš Siguldā dzīvo Helmaņa ielā! Viņa e-pasts ir [email protected] Nekādas Cēsis vai Jēkabpils!

Xx Xxxxxxx 20.02.2019

Adresi precīzu zini?

Da Damogojs 20.02.2019

Zinu, ka no bērnudārza puses pirmā iekšpagalma māja trešais stāvs. Diemžēl nezinu dzīvokļa numuru! Viņš nepārtraukti kaut kur slapstās apkārt, kā tāda žurka.

Se Sergejs212 13.03.2019

Меня тоже кинул, перевёл ему деньги за колонки , а он просто пропал.
Есть у кого-нибудь его номер телефона?

Se Sergejs212 17.03.2019

Конфликт попытались решить и я получил товар по омниве но не весь, вместо 6 колонок только 2.

Pāvels no Rīgas 14.03.2019

Tātad turpinot šo tēmu. Iedevu šim cilvēkam nopulēt sava auto lukturus. Mārtiņš teica, ka ir eksperts šajā jomā. Rezultātā pēc 2 stundām saņēmu savus lukturus atpakaļ pilnībā sačakarētus. Tā ka cauri nevarēja redzēt, tajā brīdī Mārtiņš jau bija nozudis ar 20€ ko es jau biju samaksājis viņam kā avansu.

Ka Kalvis B. 04.04.2019

Neizplatiet nepatiesu informāciju. Jūsu vārds nav Pāvels un neesat no Rīgas un ar Mārtiņu nekādi darījumi nav veikti.

Da Damogojs 04.04.2019

Un kā Kalvis B zina, ko dara Pāvels no Rīgas? Nav iesaistītā puse?