Mārtiņš Balodis no Cēsīm - Krāpšana

Pirms 3 nedēļām Mārtiņš Balodis bija ielicis spēles priekš xbox one par ļoti labām cenām,uzreiz protams uzrakstīju ka vēlos iegādāties un lai atsūta spēli caur omnivu jo pats no Rīgas esmu bet Mārtiņš no Cēsīm,tātad visu sarunājām aizskaitiju naudu gan par spēli gan par Omnivas pakalpojumiem, tā nu divas ar pus nedēļas paiet un nav ne spēles nekā,nolēmu uzrakstīt Omnivai vai var apskatīties vai uz manu numuru ir kautkas izsūtīts un protams ka atbildēja ka nāv.

S ss1 11.01.2020

Sveiki visiem Mārtiņa Baloža ,,faniem". Vai kādam ir virzība no policijas puses par šo krāpnieku?

S Sintija šulle 14.06.2020

Krāpnieka dati.

A Alexandro 07.09.2020

Gandrizs Uzravos . Ari atsaucas uz manu sludinājumu un it ka prece ar Omnivu no Rezeknes sutīšot bet prasīja paskaitīt uz Lietuvas kontu Numurs +37128272626. Fotografijas par preci ko atsutija bija izrautas no interneta.

M MrBaron 03.11.2020

Uzmanību, šis cilvēciskais sūds atkāl aktivizējas. Prasa pārskaitīt naudu uz ārzemju banku.

Sarunājam ar viņu, pārskaitīju viņam avansu pirms viņš sūtis preci, bēt kaut kā man ienāca prāta ieguglēt. Paldies Sudzības.lv, un visiem, kuri nokomentēja šo sudzīb, kā neiekrītu uz lielāko naudu.

Uz 11.2020 izmanto telefona numuru 28 272 626.

Visus aicinu būt modriem, jo izskatās, kā Valsts policija mums ir tikai priekš ķeksīša.

M MrBaron 03.11.2020

Krāpnieks atkāl aktīvs. Uz 11.2020 lieto numuru 2827626, nauda prasa pārskatīt uz Lietuvas bankas kontu.

Gribu izteikt paldies Sudzības.lv, kā neiekrītu uz lielāko naudu.

Jautājums valsts policijai, kāpēc šis tipiņš nesež cietumā?

J Janis Balodis 03.12.2020

Vairs jau neatbild.

J Janis Balodis 03.12.2020

Visiem vaig iesniegt liecības,lai paņem to sūda puiku ciet.

Я был в полиции и понял, что Этот чувак (андрис лигнарскис) украл фотографию документа этого парня Сделал банковский счет онлайн и теперь обманывает людей. Теперь он сменил имя на bbbbbb, но профиль все еще доступен. Его телефонный номер фальшивый. Каким-то образом сделал его чтобы он выглядел как номер другого человека. Но может писать ему только через Whatsapp.

M MrBaron 09.11.2020

А в полиции не объяснили, что с ним собираются делать?

O oleg_kosarev 02.12.2020

Падал объявление об покупке редкого но удобного монитора. Откликнулся Martins Balodis с номером телефона +371 28 272 626 Сказал готов продать но сам находится в Pāvilostā что в 200км от меня а эта грубо 4 часа потратить времени. В итоге договорились что половину до получение 2 половину после получения. В итоге присылает банковский счёт BE76974068596995 на который надо отправить деньги он меня очень насторожил. Полез искать инфо по счёту и наткнулся на http://www.xc.lv/f/thread.php?id=106896 где и был сказано что он мошенник...