Hesburger

Rigaburger SIA
Adrese: Brīvības gatve 388A
Rīga
Latvia - LV-1011
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 26659666
+371 67228005
Darba laiks: 9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Kafejnīcas, bāri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
231
Atrisinātas
6
Ar atbildēm
3
Apskatīt statistiku

Hesburger - Sūdzības un atsauksmes

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien izlēmu iebraukt asi paņemt ar draudzeni ledus kafijas, jo Jēkabpilī pagaidām ir viss garšīgāka un pa burgeram izmantoju aplikāciju. Lija stipri un izvēlējos auto kasi, nostāvēju minūtes 20. Piebraucu pie auto kases man uzdauca lūdzu es nosaucu numuru pasūtījuma un gaidīju tālākas norādās minūtes 15. Mašīna pirms manis aizbrauca es pakal, jo pasūtīju pieņēma. Piebraucu pie lodziņā. Stāv 3 pārgrieztiem ģīmjiem. Es saku laikam kāda kļūda neaizgāja pasūtījums. Vai varu ātri nosaukt un vai...

Hesburger - Apkalpošana

Apkalpošana Ļoti pavirša attieksme pret klientu un lēna apkalpošana. 20 minūtes jāgaida kamēr tiek izpildīts pasūtījums. Beigās tā pat visu nebija ielikuši maisā un atkal bija jāgaida 10 minūtes kamēr uztaisīs un savu vainu negribēja atzīt ka ir aizmirsuši ielikt aizbildinoties ar "gļukiem" sistēmā. Gribējām ātri iebraukt paņemt ēst bet iztērējām vairāk kā 35min ar to ka bija divas reizes jābrauc.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss 10.06.2021. Ap plkst 20: 30 ierados Hesburger restorānā, lai pasūtītu ēdienu līdzņemšanai, auto kasē nostāvēju 40 minūtes, auto kasē pa šo laiku nepakustējās ne par vienu mašīnu, parastajā kasē ar pa 40. Minūtēm apkalpoja vienu cilvēku, kad devos iekšā, lai pajautātu kāpēc viss tik lēni iet, pārdevēja man ļoti nelaipni atbildēja, ka mēs visi kaut ko gaidām un ja kas nepatīk, tad var doties ēst mājas.

Hesburger - Хамское отношение

Хамское отношение За 20 евро я получила не только вкусный обед, но и испорченное настроение. Девушка приримавшая заказ очень была оскорблена, что к ней обратились на русском языке) перейдя на государственный язык, ситуация не изменилась, кроме хамства и притензий, что к ней не обратились на латышском языке больше я ничего не услышала) не нацизмом ли это называется?) ) ) ) )

Hesburger - Klientu toaletes aizslēgtas, pēc tā kad veicu pasūtījumu. Toaletes netika atslēgtas.

Klientu toaletes aizslēgtas, pēc tā kad veicu pasūtījumu. Toaletes netika atslēgtas. Es palūdzu atslēgt toaleti 22:32 25 Aprīlī, pēc tā kad es veicu pasūtījumu, man atbildēja ka kāds jau esot iegājis toaletē, un tā ir invalīdu toaletē, zīmes par to ka toaletes ir tikai ir uz visām toaletes durvīm, man netika atslēgta toaletē, un darbinieki par to tikai pasmejas.

Hesburger - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju aplikācijā 3 siera burgerus, 2 veke burgerus, 2 lielos Fri kartupeļus un bezmaksas kakao. Atnācu saņemt kad aplikācijā parādījās, ka ir gatavs un tad sākās problēmas. es vēl 5 minūtes nogaidīju jo it kā nebija gatavs 1 siera burgeris, ok, es gaidīju. Beigās man to iedeva, paņēmu un aizbraucu mājup paēst. Atveru maisu un tadām, 1 siera burgeera trūkst. Forši, ideāli! Biju uzskatījis Ādažu nodaļu par foršāko, nu vairs ne. Lika gaidīt par velti un es pat nesaņēmu to, ko biju gaidījis!

Hesburger - Отвратительный сервис

Отвратительный сервис Почти каждый раз работники ресторана, забывают положить что-то из заказа. Я понимаю один раз, два. Если им написать, исправляются на время и опять по новой. Далее проблема с получением самого заказа. Заказ готов, но тебя не пускают за ним, т. К. Тётя которая пришла быстрее тебя и заказала на месте, не может подождать на улице. Время тикает, приложение спрашивает - "возможно ты забыл про заказ? ", за заказом не пускают. Потом сами же отказываются выдавать заказ, если вовремя не успел его...

Hesburger - Neielika ēdienu

Neielika ēdienu Šodien 20: 05 pasūtījām ēdienu līdzi ņemšanai Liepājā, ganību ielā, auto kasē. Līdz šim starpgadījumu nebija, tādēļ pasūtījumu nepārbaudīju. Sūtījām 2 bekona burgera komplektus un papildus mazos siera un veke burgerus. Diemžēl mājās atbraucot secinājām ka trūkst bekona burgers! Ļoti žēl, jo līdz šim likās ka Liepājā ar apkalpošanu viss labi, bet laikam kļūdījāmies.

Hesburger - Nejauka apkalpošana

Nejauka apkalpošana Baibai G. laikam šodien slikts noskaņojums, ja atbild pircējiem sarkazmā. Lai arī cik muļķīgu jautājumu pircējs uzdotu, tas nav iemesls, lai atbildēšu “tādā” tonī, uzrullējot acis uz augšu, liekot pircējam justies kā idiotam. Un jā, es biju sajaukusi Hesburger aplikācijā apmaksas opcijas, bet to varēja man paskaidrot laipni nevis uzrullēt acis un atbildēt sarkazmā.

Hesburger - Krāpšana

Krāpšana Šodien pasūtīju ēdienu, uz ceļa gadījās problēma, dēļ ka aizkavējos un at braucu pēc 25 min kad ēdiens bija gatavs, man tur Saka, mēs jūsu ēdienu izmetam, ne drīkst stāvēt vairāk par 25 min. Bērnam bija sa4akarets garīgais, jo tētis solija burgeru un mantiņu. Vismaz mantiņu atdotu! Vairs neiešu pie jums! - 5 cilvēki!

Hesburger - Netiek ielikti produkti tādā daudzumā kādā jābūt un nekvalitatīvi produkti ieveidošana

Netiek ielikti produkti tādā daudzumā kādā jābūt un nekvalitatīvi produkti ieveidošana Doles veikalā hesburgerā, ap 20: 30 iepirkos, pasūtīju tortiliu, nagetes, un frī. Nagetus vienu daļu paņēma no kastes kas stāvēja pie gataviem frī un otro daļu uztaisīja svaigus, bija nepatīkami, bet runājot par tortiliu viņa bija ļoti maz sastāva un netika ievietoti jalapeno un pati tortiliu nevis ietīta bet iebāsta tā lai varētu ievietot iepakojumā, tā nav vienīgā reize, tā tur notiekas bieži kad strādā šīs apkalpojošās personas vai darbinieki.

AtrisinātaHesburger - Neievieto preci

Neievieto preci Jau kuro reizi pārliecinos ka nevar uzticēties darbiniekiem, jāpārbauda ir paciņa ir kas pasūtīts, jo šodien no rita kārtējo reizi pasūtot burgerus nav ielikti divi lielie fri kartupeli un mērcītes, Rīgā, katoļu ielas hesburger, un vel reizes 6-7 ir bijis ka citos hesburger restorānos ari neieliek vai burgeri vai kādu fri kartupeļu paciņu, neiesaku tur iepirkties.

Hesburger Valmiera Drive - Krāpšana

Krāpšana Regulāri iepērkos hesburger drīve Valmiera. Ļoti bieži neieliek visu pasūtīto. Aizmirst vai nu kartupeļus un pat burgerus. Obligāti jāpārbauda turpat pie lodziņa vai ir vis ielikts kas tika pasūtīts. Tas notiek regulāri. Esiet uzmanīgi un pārbaudiet savus pasūtījumus.

Hesburger Ventspils - Ļoti lēna un slikta apkalpošana

Ļoti lēna un slikta apkalpošana Nekas nav mainījies pēdējos sešus mēnešus. Palasot google atsauksmes par šo restorānu viss ir vecajās sliedēs. Pasūtīju ēdienu caur aplikāciju un norādīju saņemšanas laiku pēc 15 minūtēm, gaidīju 20 un kad pajautāju cik ilgi vēl būs jāgaida man nekaunīgi atbildēja ka vēl 20 minūtes, kopā tas jau ir 40 minūtes, rezultāts nokavēts autobuss. Kamēr gaidīju Rindā ienāca vēl vismaz trīs cilvēki un jautāja par savu pasūtījumu kuru gaidot 50 minūtes, stundu un 40 minūtes. Tā ir normāla uzņēmuma...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Tika pasūtīts vistas burgera komplekts, kur norādīju lai burgeris būtu - bez tomātiem un bez siera. Burgeris ir uztaisīts ar tomātiem un ar sieru, ka arī izmantota nevis gurķu mērce bet paprikas, uz ko man ir alerģija, pārdevējs neko nepaziņoja. Briesmīgs serviss.

Hesburger - Krāpšana

Krāpšana Jau vairākas reizes tiek iedoti nepareizi pasūtījumi. Un šodien pie lodziņa kur piebrauc ar mašīnu tika pasūtīti divi lielie siera burgeru komplekti un samaksāta pilna cena,bet beigās iepakojumā ir mazie siera burgeri par cenu,kā lielajiem! Atkārtoti šādas situācijas ar šo Hesburger ir bijušas.! [slēpt]@

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Ņemot vērā valstī esošos ierobežojumus, kas skar arī ēdināšanas nozari, uzskatu, ka ēdināšanas uzņēmumiem un to darbiniekiem būtu tiešām jācenšas izpildīt savus pienākumus. Šodien tika veikts pasūtījums, kas sastāvēja no 4 produktiem aplikācija boltfood, nedomāju, ka pasūtījumu skaits šobrīd konkrētajā ēdināšanas iestāde ir tik liels lai to nevarētu izpildīt, vai arī kā pasūtījums bija tik sarežģīts. 1. Pasūtījumā trūka sojas tortiljas, kas bija pasūtīta. 2. Pasūtītais kebaba burgers bija...

Hesburger - Krāpšanas

Krāpšanas Labvakar! Neprecīzi nodot pasūtījumu! Pasūtīju 2 komplektus vienu ar lielo dzērienu, otru ar mazo dzērienu tā vietā saņēmu 2 mazos dzērienus. Čeka izsists ka lielais dzēriens. Zvanīju uz iestādi pasakot kas par lietu, bet atbildi saņēmu ko mēs varam darīt? Ka tikai atvainojos un visu. Un protams nākamreiz lai ka būtu tie ierobežojumu skatīšos uz vietas, jo nav pirmā reize ka sajauc. Vai tik tiešām ir grūti pārbaudīt vai precīzi visu saliek?

Hesburger - Higiēna

Higiēna 17.11.2020. 22: 40 izdaru attālināti pasūtījumu, caur hesburger aplikāciju. Piebraucu pie kases - kasiere cītīgi pucē ar ķīmiskajiem līdzekļiem kases lodziņu, neliekas traucēta uzkopšanas darbā, kamēr nebeidz uzkopšanu, gaidu apmaksas iespēju, tad vēroju, kā kasiere uzmazgā grīdu, neievērojot higiēnās normas, roku tīrību, grīdas mazgāšanas procesā ietin man burgeru, uz jautājumu, kāpēc nenomazgāja rokas, rupji atbild, ka viņai beidzas darba laiks, vai ņemšu burgeru. Burgers ielidoja tuvākajā...

Hesburger - Slikts servis

Slikts servis Ieejot restorānā - automātiski tevi nelaipni sagaida. Kad pasūti un vēlies samaksāt - nepatīk nauda kādu tu dod. Tiklīdz jāsaņem savs pasūtījums līdzņemšanai - tā bļauj ar nievājošu toni, kaut gan esi vienīgais pircējs uz doto brīdi. Par ēdienu pat nerunājot: 1) tev neiedod visu ko esi nopircis. 2) burgeri 100% nav gatavoti pēc receptes - citreiz trūkst sastāvdaļu, citreiz mērces gāžas ārā no burgera. Tādēļ dārgiem apmeklētāji - vienmēr paskatieties vai jums ir iedots viss par ko jūs esat samaksājuši. Jo bieži jūsu ēdiens par ko jūs samaksājat tā arī līdz jums nenonāk.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes