Hesburger

Rigaburger SIA
Adrese: Brīvības gatve 388A
Rīga
Latvia - LV-1011
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67228005
Darba laiks: 9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
9:00 - 16:00
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Kafejnīcas, bāri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
252
Atrisinātas
6
Ar atbildēm
3
Apskatīt statistiku

Hesburger - Sūdzības un atsauksmes

Hesburger - Izmet ēdienu

Izmet ēdienu Pirmo reizi esmu sastapusies ar situāciju, kad kavēšanas dēļ iepriekš apmaksāto ēdienu atsākas izsniegt, jo ir pagājušas pasūtījuma izņemšanai atvēlētās 25 minūtes! Mūsu kavējums bija līdz 5 min. Un kasieri jau apgalvo, ka ēdiens tika izmests, jo vairs nebija drošs. Kā to saprast un kas īsti notika ar manu burgeru pa 30 un nevis 25 minūtēm? Savā facebook lapā uzņēmums deklarē, ka “garšīgs ēdiens tiek gatavots no augstvērtīgām izejvielām – tādām, ko mēs paši izvēlētos maltītes gatavošanai...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Bija pasūtīts 2 Hesburger komplekti un divi siera burgeri Jūrmala Lielupe un nebija ielikts 2 siera burgeri, tā ka dzīvoju diezgan tālu, negrasos braukt un zaudēt savu laiku, Tpt zaudēju savu garastāvokli. Čeks arī saglabāts un pārliecinājos ka tiešām bija pasūtīts. Paldies un labu apetīti man:)

Hesburger - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Briesmīgākais hesburgera pasūtījums, ko esmu saņēmusi! Pasūtīju lielo vistas tortiljas komplektu un cheesburgeru. Attaisot cheesburgera paciņu, sierā bija ievēlies garš mats, aiznesot atpakaļ, mani uzrunā: kas tur ir? ! Es saku, mats! Darbiniece paskatās, aizgāja parādīt “pavārēm”, atnesa jaunu burgeru, attaisu jauno burgeru, tūlīt ēdīšu un še ku re ku, liels gruzis uz tā paša siera, izskatās tā it kā viņš no Zemes būtu pacelts. Protams, apetīte pazudusi, tomēr ēst gribās! Paņemu tortilju...

Hesburger - Отравление!

Отравление! Вчера в городе кулдига был сделан заказ на имя Karlis Ponomorjovs. Время заказа после 18 часов. Была куплена тортила с курицей, сырный бургер и большой бургер! Когда начали кушать сырный бургер то заметили что котлета слишком тёмная. Только сейчас понятно что по всей видимости неоднократно разогревали. Ночью стало плохо в три часа. Страшные боли живота, озноб, рвота. Утром всё повторилось. Сейчас дочку увезли в скорую! Думаю вы сами знаете чем это закончится! 27060001 мой номер. До вас дозвонится невозможно!

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss 30.12 iepērkoties Bauskas Hesburgerā serviss bija vienkārši briesmīgs! Pasūtījuma vieta saņēmu pavisam citu burgeri, pietam, kurš izskatījās vienkārši briesmīgi un tā pat arī garša bija briesmīga! Un kartupeļos atradu tumšu matu! Briesmīgi!

Hesburger - Roku nemazgāšanas

Roku nemazgāšanas Darbinieks aizejot uz virtuves pusi sāka spaidīt telefonu un pēc tam ar plikām rokām saiņoja burgerus. Kad darbinieks iznāca ārā no virtuves es izteicu viņam brīdinošu zinu par higiēnas neievērošanu - uz ko man viņš man atbildēja, ka neesot bijis viņš! Neiesaku nevienam šeit ēst! Nez ko vēl viņi tur neievēro un atļaujas darīt!

Hesburger, Valmiera, Rīgas iela 63 - Slikta attieksme un serviss

Slikta attieksme un serviss Sūdzība ir par pārdevēju Kurganovu! 7.12 2021 gadā pasūtījām pasūtījumu, Kurganova uzreiz nebija laipna pat nesasveicinājās! Kad saņēmām pasūtījumu maisiņā nebija viens fantasmagoriskā dzēriens un visi kartupeļi frī bija izbērti neglīti! Kad Kurganovoi parādījām šo pasūtījumu un paprasīja savu fantu.. Viņa pat neatvainojas un skatījās uz mums ir kā mēs viņai ko izdarījām pāri! Pēc tādas attieksmes pat vairs ēst negribējās šo ēdienu!

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Iebraucu Hesburgera Imanta, pasūtīju divas lielās kartupeļus frī, biju šokā ka tagad darbinieks pārbauda porciju uz svariem, un kad nosver izņem no maisa dažus kartupeļus un atliek atpakaļ glabāšanas tvertnē. Agrāk tas nebija, un tas ir nav patīkami! Es neesmu dzīvnieks lai pagrammiem kontrolēt manu porciju! Kā, klientu mani pazaudējāt!

Hesburger - Pasūtījuma atteikšana

Pasūtījuma atteikšana Sagatavoju pasūtījumu online, bet kad vīrs uzrādīja kodu viņam atteica taisīt pasūtījumu, ka tas nav viņu kods. Vīrs teica ka zvanīja sieva un jautāja par pareizību online pasūtījumā (es zvanīju uz citu hesburgetu lai saņemtu info par online pareizu pasūtīšanu, jo hesburgeram 18 novembra ielā sazvanīt nebija iespējams, neviens neatbildēja) bet jautājums nav par to kur es zvanīju. Man bija sagatavots pasūtījums uz to adresi bet viņi pateica ka tas nav viņu pasūtījums. Kā? Pielikumā skrinšoti. 21.10.21. Tas bija apmēram 18: 47+

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti augstprātīga un nelaipna apkalpošana. Steigā neizlasīju pie durvīm zīmīti, ka telpā atļauts atrasties 4 personām. Zālē bija 3 personas, mēs ienācām 2, viena ģimene. Pēc pāris minūtēm apkalpotāja dusmīgi pievērsās: "lasīt latviešu valodā neprotiet, skaidri un gaiši aiz durvīm rakstīts! 4 personas! " kafija izpalika. Nebija vēlme to saņemt no šīs personas rokām. To taču varēja pateikt pieklājīgāk, laipnāk. Paldies ☀️

Hesburger - Плохой сервис

Плохой сервис Сделали заказ через приложение. Деньги с карты сняли, а заказ они не подтвердили, и говорят, что ничем помочь якобы не могут. Но если вы получили платеж. Почему не сделать этот заказ. Сервис ужасный, люди не хотят по нормально сотрудничать. Что это такое вообще. Если вы знаете, что у вас висит приложение. Так исправьте это. Я считаю это не нормальным...

Hesburger - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Vēlos izteikt piezīmi, aizrādījumu. Šodien ap kādiem 15: 40 biju Hesburgerā, kas ir iekš rimi, Deglava ielā 110. Pasūtīju 3 siera burgerus un nagetu komplektu. Pārnākot mājās, saprotu, ka man ir ielikti tikai 2 burgeri. Šajā Hesburgerā pasūtu diezgan bieži, un par cik noteikts, ka veikalā uzturēties bez īpašas vajadzības nav vēlams, nepārbaudu vai viss ir ielikts. Pat nepārbaudot pasūtījumu, parasti viss ir ielikts, tāpēc esmu neizpratnē. Sanāca pārmaksāt. Jaunietis, kas strādāja pie kase...

Hesburger - Līdzcilvēku neiejūtība

Līdzcilvēku neiejūtība Mums jau tas sen gruzd iekšā... Varat spiest miljons dislaikus vai rakstīt supernegatīvus komentus, bet kādavelnapēc stāvot autorindā vajag izvēlēties kautkādus superekskluzīvus ēdienus nevis kas monitorā gatavajā piedāvājumā, ka viena mašīna stāv pie lodziņa pa pusstundai, jūs taču atpakaļskataspoguļos redzat aiz sevis izbadējušos mašīnu rindu, jums tiešām tik ļoti ir par to nospļauties, tik ļoti kārojās savas "tortiljas-šmortiljas" ka uz pārējo pasauli vnk ču*ājiet virsū?!?

Hesburger - Bojajums

Bojajums Pasutiju shodien sojas tortilju, parnakot majas konstateju, ka ta ir pustuksha! Vai puspilna, te jau mana dzives uztvere neko nemaina! Puse laikam bus izbirusi kaut kur pa celjam... Vispar rodas iespaids, ka kamer pasutijumi ir tikai lidz njemshanai, apkalpes personals jut savu nesadomibu un pedzivo sava veida sadomatu induljgjenci, ka jastrada tik nelabveligos apstakljos!

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Kartupeļi izgāza visu ēst gribu. Kartupeļi laikam vakardienas vai vispār aizvakar dienas bija sakaltuši auksti,bezgaršīgi. Tāda sajūta ka baigi nostāvējuši. Nācās iegādāties citus kartupeļus cita ēstuve :) Burgeri šoreiz bija vismaz ēdami. Nezinu vai tur vairs iegriezušos.

Hesburger - Nesvaigu produktu pārdošana

Nesvaigu produktu pārdošana При покупке чисбургера в Даугавпилсе, по адресу 18. Novembra, сыр оказался не первой свежести, булка сухая, товар явно не свежий, но был продан. При всем этом обслуживание было на низком уровне, понятное дело, что покупалось вечером, все уставшие, но это не значит, что людям нужно продавать не свежий товар, а тем более еду. Прошу принять какие либо меры, ибо это происходит не в первый раз.

Hesburger - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Loti slikti pagatavoti burgeri, jau kuro reizi , kad esmu pircis, vienmer burgeri ir sausi, ta kā est smiltis, ne mērces, ne gurki, nekā nav, bieži vien, ir vienādas maizes, un abas ir apakšas, gan augšā, gan apakšā, darbinieki loti slikti strādā, vai nu vini izliekas par mulkiem, vai ir mulki.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Lai ietaupītu laiku, nolēmu pasūtīt caur aplikāciju, lai pēc 15 min ir gatavs. Hesburger pasūtījumus glabā 25 min. Hesburger ierados pirms norādīta laika, taču ieejot tajā iekšā, bez uzlausīšanas, ka mans pasūtījums ir gatavs, man lika gaidīt laukā, jo pārāk liels cilvēku skaits atrodas telpā. Beidzot, kad biju izstāvējis rindu, man paziņoja, ka esmu nokavējis 2 min un to ka ēdiens ir izsviests laukā. Rezultātā par 13 euro nesaņēmu neko, tikai darbinieki smejoties piedāvāja aukstu kafiju, jo to...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Jau kuro reizi iegādājāmies Hesburger “Drive” komplektus, ļoti bieži nākas sastapties ar neuzmanības kļūdām kā “dzēriena izmērs” vai fantas vietā kola, taču šoreiz mērces neiedeva (cilvēku vispār nebija, jo tad saprastu, ka steigā var kļūdīties) , arvien vairāk darbinieku nevīžība izeļās, kā arī atvainošanos pat nesaņēmām, bet dusmīgu skatienu.

Hesburger - Krāpšana un līdz ar to slikts serviss

Krāpšana un līdz ar to slikts serviss Pēdējo divu reižu autokases pieredze. 16.08.2021 ap plkst 20: 30. Pasūtu 2x mazos siera burgera kompl + vistas brg + sīpolus. Atbraucu mājās - protams, viens siera burgers trūkst. Vistas burgers aizgāja sievai kā runāts, bet es paliku pustukš. Paldies. Un - autokasē es kā otrais auto - nogaidīju turpat 35min. Pirmspēdējā x katoļu Hesīti. Tas pats pasūtījums. Pasūtījumu pieņem vīrietis - sakomplektē maisā sieviete. Kak raz - atkal siera burgers trūka. Gāju iekšā skaidroties. Protams, jāsagaida...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes