Hesburger

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Hesburger - Sūdzības un atsauksmes

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Loti lēna apkalpošana.06.03.23 uztaisīju pasūtījumu 21: 23, dabūju savu pasūtījumu 21: 40. Klientu zālē nebija, 3 darbinieki stāvēja kādas 3 minūtes kases zona neko nedarot, pēc tam aizgāja visi kopā zona kur gatavo ēdienu. Loti lēni vāca pasūtījumu…tā kā sūtīju 3 komplektus lūdzu iepakot liela maisa ar rokturiem, pateica ka beidzas. Gala rezultāta ka tik ilgi mani apkalpoja ēdiens bija pilnīgi auksts. Serviss ir uz 0.

Hesburger - Nedod iespēju strādāt

Nedod iespēju strādāt Mans vīrs pieteicās otro reizi uz Alfas Hesburger, intervijā teica, ka steidzami vajag darbiniekus. Tajā pašā dienā nokārtoja OVP par savu naudu un bija gatavs strādāt jau ar nākamo dienu. Personāldaļa atcerējās viņu un teica, ka negrib uzsākt sadarbību. Viņš pirmajā reizē nemaz nebija uzsācis darbu un tas bija Covid laikā, kad bija dažādi ierobežojumi. Tad varēja uzreiz pateikt, ka mēs tevi atceramies un nebūtu jātērē savs laiks un nauda pie ārstiem.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Viss darbinieku kolektīvs smejas par mani un manu draugu un piedraudēja ar policiju jo iegājām tualetē kopa nesaprotu kāda bija vajadzība šādi izturēties pret diviem nepilngadīgiem jauniešiem zinu to ka mēs vairs tik biezi nenāksim uz šo Hesburgeru.

Hesburger - Slikts serviss aka personālam laikam kronis galvā

Slikts serviss aka personālam laikam kronis galvā Negatīva pieredze ar Hesburger TC "DOLE" ir gan paziņām, bet nu jau arī man pašai. Divreiz. Pasūtījumu veicu caur BOLT FOOD. 40% no pasūtījuma summas tika atgriezta, jo vairāku pozīciju vienkārši nebija. *nebija pirmā reize. Labi, devu otro iespēju. Ieredos šodien (05.02.2023.) ~19:00 klātienē veikt pasūtījumu. Pati esmu strādājusi apkalpošanas sfērā, esmu līdz pēdējam iecietīga, visu cenšos saprast. Personāls ne vienu vien piktu skatienu veltīja pirms vispār pieņemt pasūtījumu. Kad visbeidzot...

Hesburger - Slikts serviss, ēdiens

Slikts serviss, ēdiens Iegriezos ap 21:30 ,apkalpoja drive in jauns puisis. Tātad , esmu strādājusi šajā uzņēmuma frī drīkst stāvēt 30 min un viņi ir jāmet āra , mani frī bija jau veci noteikti stāvēja ilgāk par 30 minūtēm , sažuvuši un sausi , kā arī kebab maize jācepj aptuveni 2 minūtes , bet si ir bija neizcepta. Dzēriena arī nebija ledus kaut gan viņam tur bija jābūt. Darbinieki iet āra pīpēt un pēc tam nāk taisa ēst , kas to lai zin vai mazgā rokas Cenas ceļ tātad nedrīkst pazust kvalitāte

Hesburger - Slikti pagatavots ediens..

Slikti pagatavots ediens.. Sliktākais kebaba burgers ko tur biju ēdis..vilšanās.. iekšā tikai viena mērce,viens tomāts un kāposti-un gaļa protams..pat maize nebija gatava... Bet cenas tikai par burgeru ārprātigas,vel pietam tādas kvalitātes... Ja man jaizvēlās vai riskēt un baudīt sliktu kebaba burgeru vai pa to naudu ēst citur- viennozīmīgi citur.. tā bija ātrākā un sliktākā apkalpošana no visam reizēm ko tur esam bijuši.. Esot valmierā noteik vairs tur neiesim...labāk nopērku baltmaizi un kefīru..

Hesburger - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Slikta attieksme pret darbiniekiem Strādāju hesburger kā savu pirmo darbu kad tikko palika 18. Attieksme pret manīm bija vienkārši briesmīga. Vienmēr nācu uz maiņām tika bļauts virsū un apsmiets. Darbs ir tik nesakārtots un darba drošība netiek ievērota. Sevi satraumējot tiek teikts kad pati esmu vienīga kad esmu tik stulba un tizla. Bieži maiņās raudāju un tāpat apkalpoju cilvēkus. Alga ir normāla, bet līdz ar darbu sabojāju savu mentālo un fizisko veselību. Strādāju 13-15 stundu maiņas un vispār nevarēja apsēsties citas diena...

Hesburger - Burgera māž izmērs

Burgera māž izmērs Sveiksi, es jau 20 gadus ikdienā eju ar riteni uz hesburger restorānu, katru reizi ar katru dienu palielinās Cena, agrāk burgeri bija lieli un lēti, a bet gan tagadddd otradak, tikai ne, tagad ir mazi burgeri un lielas Cenas, man pensija ir 150 un burgirs maksa 2 lati. Gaju pie kasieres sūdzieties kad man iedeva dārgu burgeeru un viņa man pārmet un Saka kad tas ir mufins un lētāka burgers, herburgers. Teicu kad kolu bez ledus jo ara ir sniegs un ja vajag ledu, es varu pate paņemt ledu, un galu...

Hesburger - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Iepirkāmies hesburgerā ap plkst. 4, paņēmām divus picburgeru komplektus un divus komplektus ar nagetiem pa 9 gab. , pēc nagetu un kartupeļu apēšanas, bērns jau 3 stundas vemj! Lūdzu, noskaidrot situāciju. Pasūtījuma nr. 632716. Šajā dienā, pēc hesburgera apmeklējuma netika ēsti citi produkti, tāpēc īsti nav iespējams novelt vainu uz kādu citu lietu.

Hesburger - Slikts serviss, krāpšanās

Slikts serviss, krāpšanās Tas nav apkalpošanas serviss kas tur strādā bet gan krāpnieki. Pasūtīju 03.12 picas burgera komplektu, paprikas mērcītes un tortillu, tortillā nebija neviena halapenjo pipara, kola nebija, mērcītes nebija, būtu gājusi un teikusi, bet bijām jau 50 km attālumā, parasti pārbaudām vai nav kaut kas aizmirsts, taču tieši šijā dienā nebija laika paskatīties, pēctam mūs sagaidīja šis nepatīkamais pārsteigums, kas tas ir? Kā tā var! Izkrāpj naudu un pretī iedod necilvēcīgu un nepieļaujamu servisu, kaunaties.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti lēna apkalpošana, ne tikai šajā konkrētajā adresē, bet kopumā visos hesburger. Pat ja tev priekšā ir 1cilvēks, gaidīt var nākties ļoti ilgi. Un darbinieki no malas skatoties liekās, ka speciāli ļoti lēni strādā, savā starpā vēl parunā kamēr tu stāvi pie kases un gaidi, lai veiktu pasūtījumu. Biju arī izbrīnīta redzot, ka burgerus taisa ar plikām rokām. Vai tiešām nav ne kripatiņas sanitārijas un higiēnas?

Hesburger - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Vakarā ap plkst. 20: 00 iegāju un sūtīju tortiliju ar bekonu, man pateica, ka nav pieejama, kaut arī aplikācijā bija iespējams to pasūtīt! Labi, piekritu paņēmu parasto tortiliju un aizejot mājās atverot to vaļā un ko atrodu iekšā, apetīte apgriezās! Tomēr, ja ir vakars, saprotu, darba laika beigas! Bet attaisnojums ielikt pilnīgi brūnas salātlapas, kuras nu tiešām bija glumas un neēdamas + pati tortilija bija tāda itkā būtu 5x atsildīta, pat krāsa bija pavisam savāda un cieta. Ļoti slikta kvalitāte, neiesāku, pirmo reizi saskaros ar tādu problēmu!

Hesburger Krasta ielā - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Šovakar Krasta ielas Hesburger pasūtījām diezgan lielu pasūtījumu (apmēram 27€). Pie mikrafona visu nosaucām pareizi, arī jautājām lai kasiere atkārto pasūtījumu, kasiere nosauca visu pareizi, tomēr atbraucot mājās pamanījām, ka nav pievienotas salvetes, viens no dzērieniem sajaukts, kartupeļi bija izbiruši maisā, jo bija uzlikta tikai viena salvete! Kartupeļi likās nostāvējušies. Arī mērcītes bija ieliktas pie burgeriem, līdz ar to, atbraucot mērces nav aukstas un baudāmas, bet gan...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Hesburger darbinieki ignorēja bērnu (10 gadi) , apkalpoja citus un pat atļāvās fiziski bērnu pagrūst malā, kaut godīgi viņš stāvēja Rindā. Vai drīkst tā pazemot bērnu? Vai Rindas kārtība nav jāievēro? Vai apkalpo tikai pieaugušos? Bērns atnāca raudot. Pēc bērna stāstītā, - cilvēks, kas strādāja aiz Letes bija vīrietis. Nekad mūžā vairs saviem bērniem neļaušu apmeklēt šo iestādi!

Hesburger - Dzērien 250ml vietā labi ja bija 100ml

Dzērien 250ml vietā labi ja bija 100ml Šodien Olaines hesburgerā tika nopirkts kebaba. Burgers! Atverot fantu secināju, ka laikam izgaisusi! Bija ielīts mazāk par pusi. Pašā burgerā (kebaba) Halopenja arī nebija ielikta. Skaisti! Bet zinot Olaines hesburgera apkalpošanu tas nav brīnums. Saprotu ka viens cilvēks nevar apkalpot visus ēst gribētājus. Varbūt ir jēga padomāt par darbinieku piesaisti. Sūtījumi šinī hesburgera ari jāgaida mūžību! Nav pirmā reize ka nav kkas ielikts, vai sajaukts!

Hesburger - Zudušie sapņi He$burger

Zudušie sapņi He$burger Mans sāp punkts! Pēc Hesburger “Restorjankas” apmeklējuma, mans pašvērtējums ir krities punkts! Ko es teikšu savai mammai, savai svariem un savam uztura speciālistam (cenšos nomest liekos kilogramus jau 3 mēnešus) . Sašutis… šīs izvirtības ir jāstāsta pasaulei. Es izmantoju advancēto gesburger aplikāciju un pasūtīju lielo marinēto Barbekjū burgera komplektu. Tā kā esmu uz diētas, paņēmu Zero kolu (Veselības apsvērumu dēļ) . Nu nau un viss. Šitādus politiķus esat ievēlējuši, ka nedod kolu...

Hesburger Ainaži - Slikts serviss

Slikts serviss Būs ieteikums hesburger kas atrodas Ainažos. Lūdzu pārdevēji, gatavojot burgerus ar cimdiem. Domāju ka jums tas ir pieejams. Kautkā neērti skatīties kā jūs gatavojas burgerus ar kailām rokām. Tas nav higiēniski. Man kā pircējai nav patīkami tādus burgerus ēst.

M Mēnesis 21.08.2022
Komentāri 5

AtrisinātaHesburger - Krāpšanās

Krāpšanās Pa traku. Katru reiz netiek kaut kas ielikts. Tagad viss. Pasūtīju caur aplikāciju pasūtījumu palūdzu vīram izņemt caur auto kasi no visa pasūtījuma saņēma tik bērnu komplektu. Aizbraucot atpakaļ atbildēja kad nedos. Milzīgs fuj. Nauda iztērēta. Neiesaku nevienam uzticēties. Un arī draugiem neieteikšu.

AtrisinātaHesburger - Missing food

Missing food Receipt no - 625187 Today I order 1 VEKE set, Nuggets and 1 VEKE from K.barona Hesburger through APP for takeaway. As usual the order was missing when I luckily open the contents before leaving the restaurant and 1 veke burger was missing. Out of 10 times, 7 times there is something missing from hesbeurger orders. Careless staff, always short of staff. I always waste 3-4 euros in hesburger because they always miss something while packing. Moreover, reciept was not provided at the time of...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Tātad, šodien iebraucām Saļika hesītī, paņēmām 2 komplektiņus. Mazo siera burgera komplektu un vistas burgera komplektu + 2 GURĶU mērces. Saņēmām pasūtījumu. Kartupeļi ir neēdami, tādi kā jēli un izbira praktiski vienā klucī ārā no maisiņa. Tādi kā salipuši. Labi. Vistas burgers vēl labs, bet čīzītis no stāvēšanās mīksts un siers jau vairs neizskatās pēc siera, krč nekāds. + tam visam vēl mums iedeva nevis GURĶU mērces, bet gan paprikas. Saļika hesītī esmu bijusi regulāri un nekas nemainās. Un nerunāsim vēl par to, ka neatceros pēdējo reizi, kad tika iedotas salvetes! :)