Hesburger

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Hesburger - Sūdzības un atsauksmes

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Veicu pasūtījumu Hesburger mobilajā lietotnē, pasūtīju divus siera burgerus un kartupeļus frī, nācās gaidīt 40 minūtes un droši vien būtu gaidījis vēl ilgak, ja nebutu piegājis pie kases uzprasīt kas par lietu. Izskatās, ka viņiem pilnīgākais haoss kā un kādā secībā viņi apkalpo klientus, jo redzēju, ka citiem izsniedza uz vietas siera burgerus, bet man ar priekšapmaksātu pasūtījumu lika gaidit vaitak par pusstundu.

Hesburger - Slikts servisa

Slikts servisa Šausmīgs serviss. Nekad neesmu rakstījusi sūdzības šeit, bet nu par tādu attieksmi no darbinieku puses nevar klusēt. Ienācām šajā hesītī, pie kases stāvēja jaunā meitene ar blondiem matiem, vārdu nepamanīju diemžēl. Ne labdien, neko. Stāv un skatās it ka es būtu bomzene kaut kāda. Es sasveicinājos ar viņu, veicu pasūtījumi. Tika pasūtīti divi komplekti. Ne viņa pajautāja kāda izmēra, ne pajautāja par bonusa karti. Ok, labi, tik un tā vajadzēja 2 mazus komplektus nopirkt. Nolika uz paplāte...

Hesburger - Slikts serviss un higiēnas prasības

Slikts serviss un higiēnas prasības Здравствуйте! Хочу рассказать как меня обслужили в одном из Хэсбургеров Риги.Произошло это в ориго, 24 сентября, примерно в 16.15. Решила зайти покушать. Девушка не улыбалась, не смотрела в глаза, и на автомате без эмоций предлогала мне чего я хочу. После чего оплатила заказ. Ушла. Самая огромная проблема за которой я наблюдала долгое время, это картошка. (Была сухой, не солёной, и на вкус не похожа на картошку,а скорее на безвкусный высушенный хлеб. Видимо картошку жарят на испорчином масле...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Šorīt ap pl.10 strādāja tikai 1 kase un pārdevēja łoti nelaipni visiem teica,ka ilgi būs jāgaida!,jo viña viena maiñā ielikta.Pasūtījumam tika piekaitīts lieks komplekts(parādot čeka ka nepateizi,iedeva šo komplektu kaut nebija vajadzīgs)Bonusā vēlējos kakao-NAV,saldējuma kokteilis-NAV.Nav vēlēšanās atgriezties ja tāds serviss.

Hesburger - Krāpšana

Krāpšana Jau otro reizi pērkot līdzņemšanai ir apčakars! Vienu reizi pie autokases tortilā normālas vistas vietā tika iebāzta soja, nafig tad prasīt ko jums ielikt? Tagad komplektiem vispār neielika kartupeļus. Protams, tas atklājas tikai, kad tiek atvērta līdzi paņemtā paciņa un atgriezties kko pierādīt vairs jēgas nav!

Hesburger - Никогда ничего нет!

Никогда ничего нет! Добрый день, хочу оставить жалобу на Hesburger который находиться на перекрёстке курземес проспект и юрмалас гатве! Каждые выходные заходим туда, и каждый раз чего-то нету из продукции. Покупая детские комплекты, никогда нету молока. Сегодня, 18.08.2019 для детских комплектов нету игрушек и мне предлагают взять мороженное, за которое ещё надо доплатить.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Vakar vakarā iegriezos Merķeļa ielā, hesburgerā, lai pasūtītu vakariņas ap pulkst. 21: 00. Ieraudzītais mani šokēja. Pie kasēm uz grīdas mētājās salvetes, kastītes u. C. Lietas. Pārdevējs tam nepievērsa uzmanību un vienkārši pār tām staigāja. Kā arī uz kases zonas bija saburzīti čeki, miskaste bija pārbāzta, ar kaudzi, uz galdiem netīras paplātes, paši arī netīri (ar mērci un garšvielām) . Pēc redzētā nebija vēlmes neko iegādāties.

Hesburger - Slikts servis

Slikts servis Sveiki, Lielupē 15.07.2019, piebraucu pie draiva. Neviens nerunā ar man kādas 10 min aizbraucu tālāk neviens man nepievērš uzmanību. Kaut gan meitene ar melniem matiem runāja pa telefonu stāvot pie dzērieniem. Nesagaidot aizbraucu neēdis. Vadītājam būtu jāpasaka kad darba laika telefonus neizmanto.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Es kā ēdienu mīlošs pilsoni, vēlējos mierīgi pasūtīt ēdienu pie auto kases, mani vairākas reizes pārtrauca, kad centos pasūtīt ko es gribu, rezultātā ieguvu kaut ko pavis citu un paliku bez dzērienu un frī kartupeļiem, kurus pēc tam dabūju pirkt atseviški. Apkalpošana ļoti rupja Esmu vīlusies

Hesburger - Обман

Обман Уже какой раз обманывают! То соуса не окажется в пакете! То бонусный напиток не дадут! А сейчас заказал 2 комплекта... И что я получил... Видно на фото! Что должен был получить и что мне дали! Это противно! Содержимое полностью отличается! Обходите стороной! Augusta deglava iela 112

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Tika ignorēti mani lūgumi, netika atbildēts uz maniem jautājumiem, tika sajaukts pasūtijums un pie tā tiku vainota es. Izteikti komentāri par mana apmeklējuma biežumu, redzi, un intelekta līmeni. Kad es beidzot gandrīz saņēmu savu sajaukto pasūtijumu, to nekaunīgi uzsvieda uz galda. Visulaiku bij negatīva attieksme, pret mani izturējās kā mēslu. Vai tā ir jāizturās pret klientu? A!

Hesburger Dolē - Slikts serviss

Slikts serviss 17.03.19 были в ресторане Хесбургер, покупали продукцию по купону, нас обслуживал парень, имя неизвестно, беиджик отсутствовал, сначала неправильно посчитал, потом сделал какую то скидку, после этого, был сделан шоколад, который оказался водой, что мы констатировали только дома, так как заказ был на вынос. Ужасный непрофессионализм! Потеряли клиента

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Reiķina nr.619749 Labdien, esmu ļoti neapmierināta. Nopirku 2 siera burgerus un vienu vistas tortiju. Ar burgeriem viss, ok. Zinju, ka tortiljai jābut asajiem halapenjo pipariem un mercei..net man iedeva pasausu tortilju un bez pipariem. Es 2 reizes piegāju un teicu, ka bav pievienots, bet meitene atkārtoti, sacija, ka noteikti ir un noteikti, ka apakšā. Es vēl reiz saku nav pievienosiet var but tagad vismaz, vinja man neko neatbildēja, es biju jau pusi apedusi.. Ne mērci ne piparus tur neredzeju, tā ari aizgāju neapmierināta. Ar cien. Liene Č

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Reinis G. В какой раз разочаровываюсь в нем, не умеет обслуживать, швыряет еду. Картошка не доходит до нормы. Постоянно с недовольным лицом, надеюсь предпринятся какие-либо меры. Такой работник не должен работать, где надо коммуникоцировать с людьми.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Были сегодня в хесбургере, в Саласпилсе и до сих пор не можем понять почему там до сих пор работают такие ужасные кассиры? ! Никогда не здароваються, не "пожалуста", не "спасибо", лицо каменное! И так каждый раз, когда мы сюда заходим. А еще сегодня 4.03.19. Мы решили взять 2 комплекта с яицом и беконом, реклама которого была на кассе, а нам говорят что нету такого больше. Это как понять? Реклама лежит - бургера нет!

Hesburger - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Labdien. Šodien ap plkst.14:30 mans bērns ar draugiem piedzīvoja nepatīakamu attieksmi no pārdevējas Elitas puses. Nesaprotu, kāpēc kad vecāks blakus, tad visi smaidīgi laipni piedāvā visu ko vajag un ko nevajag, bet bērnam ne lūdzu, ne paldies, ne salvetes ne fantas krūzei vāciņu, lai mazais neaplejas.. Ka tik ātrāk lai samaksā un nekavē rindu. Cerams, ka tiks veiktas pārunas. Attieksme rada attieksmi un atļaušos minēt ka šī nav pirmā reize, ja pat bērns piefiksē vārdu!

Hesburger - Slikta apkalpošana un nepareizs izsniegtais pasūtījums

Slikta apkalpošana un nepareizs izsniegtais pasūtījums Šodien piebraucām ar draudzenēm Kauguru Hesburgerā paņemt pāris burgerus, bet nācās gaidīt ļoti ilgi, turklāt bija sajauktas mērcītes - ķiploku majonēzes vietā bija gurķu un kolas vietā bija Fanta, ko uzreiz nepamanījām, bet atpakaļ nebija iespējams aizbraukt. Kopumā bija vilšanās, ja salīdzina ar servisu citos Hesburger restorānos gan Rīgā, gan Lielupē, kur daudz laipnāk apkalpo un nekļūdās.

Hesburger - nesaliek visu kas pasūtīts

nesaliek visu kas pasūtīts Labdien. Mums ļoti nepatikama situācija ir sanākusi. Atbraucot mājās konstatējām ka mums nau ielikti fri kartupeļi bet samaksāts tika par visu. Bērnam tā ir liela trauma ka palika bez frī kartupeļiem tas vis bija šodien 08.12.2018 pulkstens 12.35 iepirkāmies brīvibas gatvē 388. Galu galā ja es maksāju ta man nevaidzētu pārbaudīt vai pilnīgi visu saliek hesburgerā uz čeka tak skaidri redzams kas ir pasūtīts.

X xxll 08.12.2018
Komentāri 15 Tirdzniecība

Hesburger Ventspilī - Attieksme!

Attieksme! Labvakar! Pulkstens 23.06 veicu pasūtījumu - vistas tortiliju un bērnu komplektu, beigās pieteicu, lai vistas tortlijam neliek janopeno uz kuru atbildēja ka par vēlu. Pasūtījumu saņēmu 23.32. Pa to laiku tika apkalopti vēl 7 klienti. Mana draudzene pasūtīja tortilijas komplektu bez janopeno, jo viņai ir alerģija! Ēdot uzkoda janopeno. Piegāju pie pārdevēju un izstāstīju situāciju uz kuru atbildēja - ka tos jau var izņemt. Vēletos saņemt par to kompensāciju! Jo uzskatu, ja cilvēkam ir alerģija, tad tas ir jāievēro! Attieksme no vīriešu puses neapmierinoša.

Hesburgers Kauguros boring - Serviss nulle

Serviss nulle Tas nu ir par traku! Vakar aizgāju ar darba kolēģi puzdienās īsi pirms 15 00 uz jauno hesīti Kauguros un gandrīz galus atdevu! Ja nomainiet recepti arizonas burgrerim tad vismaz pabrīdināt var? ! Iekodos un uguni spļāvu pēc tam! Chillī mērcē pludoja! Būtu vēl man vienam pie blakus galda puikam arī hesburgerī tas pats! Negribēju iet kasīties jo laika un vēlēšanās nebija un pie kasēm arī puišeļi kā mušas ziemas knapi kustās. Toč jāsāk uz lielupes hesīti braukāt tur ar visu ceļu būs ātrāk un nenoindēs! Pēdējā reize kad es tur eju!

S Smiths 03.12.2018
Komentāri 7 Restorāni