www.sudzibas.lv Hesburger Хамское отношение

Hesburger - Хамское отношение

За 20 евро я получила не только вкусный обед, но и испорченное настроение. Девушка приримавшая заказ очень была оскорблена, что к ней обратились на русском языке) перейдя на государственный язык, ситуация не изменилась, кроме хамства и притензий, что к ней не обратились на латышском языке больше я ничего не услышала) не нацизмом ли это называется?) ) ) ) )

30.04.2021

Papildināts anna92 30.04.2021

Es varu saprast ka cilvēks nesaprot krieviski,bet kāpēc viņai ir tiesības teikt man ka ja es nemāku pasūtīt latviski,man jābrauc ēst uz citu vietu?:) Kas par stulbumu? Pretīgi un briesmīgi.

K Kāpurs3000 30.04.2021

Hamsteru otnošeņije ir no Jūsu puses arī šobrīd. Man ir jāiespringst izmantot savas papildus valodas zināšanas, lai saprastu, ko Jūs (speciāli vai dēļ nemākulības) man uzspiežat lasīt. Nesaprotu, kāpēc šādi cilvēki vispār sūdzas (gribēji dominēt pār to meiteni?).

A anna92 30.04.2021

Varēju uzrakstīt un uz 2 valodām, bet diemžēl ir tikai 350 simboli,nav problēmu un negatīvas atteiksmes ne pret vienu tautību ta ka mieru) Kam vajadzēja, tie saprata;)Un rakstīšu es uz tadas valodas uz kuras gribu :P

A anna92 30.04.2021

Uzspiežu lasīt? Jāizmanto savus papildu zināšanas? Tad nelasiet, un savu naidu varat atstāt sev! Labu vakaru;)

K Kāpurs3000 30.04.2021

Aizskāra jūtiņas? :( vajag visus savus profilus likt lietā, lai liktos, ka tev ir atbalsts? Normāli cilvēki nečīkstētu, bet saprastu, ka cieņai ir jābūt arī pret fiziskā darba darītājiem, kuri apstākļu spiesti apkalpo šitādus 20 eur. blatotājus. Ja tev vajadzētu tur strādāt, tad ar vārdnīcu zem letes sēdētu. Neesmu šajā sfērā un ļoti labi pārzinu vairākas valodas, bet tavu gadījumu uzskatu par nolaidību.

A anna92 30.04.2021

Ne manas jūtas bija aizskārtas, pati nostrādāju ilgus gadus apkalpošanas sfērā.Apkalpoja viņa manu draugu no lietuvas, kurš kaut kā paskaidroja krieviski ko viņam vajag.Cilvēks no pāša sākuma bija noskaņots negativi, un ta jau nav mūsu problēma ;)

K Kāpurs3000 30.04.2021

Varbūt izklausīsies dīvaini, bet es, kad braucu uz lietuvu, tad gandrīz "neviens" nesaprot, ko es viņiem prasu krieviski vai angliski. :)

A anna92 30.04.2021

Šeit neiet runa par valodu, krievu vai latviešu, bet par to ka mans draugs nesaprata ko viņš tādu briesmīgu pateica, ka viņa palika tik dusmīga :)

K Kāpurs3000 30.04.2021

Jautrīšiem atbraucot bariņā, hesīti gaidot pakaļskriešanas līmeni un runājot dažādās valodās var ļoti labi nokaitināt citus. + tev ir viss drīzāk zem 25 gadiem. Tāpēc, tava sūdzība ir saprotama.

A anna92 30.04.2021

Priecājos ka Jūs saprotat un tas ir galvenais :))))))))))

S Smadzen'sVaig? 01.05.2021

Nu ja, kad latvietim jārunā krieviski, tā ir saskaņa, kad krievam latviski, tad diskriminācija...

A anna92 01.05.2021

Latviešiem nav jāruna krieviski, valsts valoda ir LATVIEŠU,gribi vai negribi, bet pašlaik to jāzin visiem.Šeit neiet runa par valodu, bet par atteiksmi!Ilzlasiet uzmanīgi kas notika. Un nevajag šeit pacelt problēmu starp latviešiem un krieviem, ko dara visi komentatori.

K Kāpurs3000 01.05.2021

Par kādu attieksmi ir runa, ja tu mūs visus uzrunāji krievu valodā šo rakstu veidojot? Tev kāds prasīja pirms tam, to darītvai pēc tam? Tā bija tava izvēle. Kādu atbalstu, tu gaidi?

A anna92 01.05.2021

Varbūt Jums vēl sarkanu paklāju vajag? Jūs visus uzrunāju?Tu esi dievs, vai kas? Nabadziņi, aizvainoju)Negribi nelasi, aizmirsu Juma visiem pajautāt uz kuras valodas man jāraksta :D Rakstīšu uz tadas valodas uz kuras gribu, šeit tas nav pārkapums.Un uz Jūsu atbalstu un komentariem man ir pilnīgi vienalga, sudzība bija uzrakstīta Hesburger.

K Kāpurs3000 01.05.2021

Es tev iesaku novilkt tās rozīgās brilles ar to krieviskumu un sākt domāt, ka tev dzīvē noderēs cita attieksme. Mācīties/ apgūt utt. Pašlaik tu vnk visus kaitināsi.

A anna92 01.05.2021

Ka man patīk Jūs kaitināt)))))))

:D