www.sudzibas.lv Hesburger Krāpšanās

AtrisinātaHesburger - Krāpšanās

Pa traku. Katru reiz netiek kaut kas ielikts. Tagad viss. Pasūtīju caur aplikāciju pasūtījumu palūdzu vīram izņemt caur auto kasi no visa pasūtījuma saņēma tik bērnu komplektu. Aizbraucot atpakaļ atbildēja kad nedos. Milzīgs fuj. Nauda iztērēta. Neiesaku nevienam uzticēties. Un arī draugiem neieteikšu.

14.08.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Lelde99 15.08.2022

Nauda tika atgriezta uz bonus karti.

B Bez_vārds 14.08.2022

Labi pelnat, ja 30eur hesītī varat iztērēt. Nebūs problēmas gaidāmos ziemas maksājumus segt.

L Lelde99 14.08.2022

Pasūtījums tika veikts priekš vairākiem cilvēkiem, kas pārskaitīja uz manu kontu lai pasūtītu. Tā kā man jums būtu jāatskaitās.

B Bez_vārds 14.08.2022

Es tikai komentēju, neuztver to tīk ļoti personiski. Un te ir daudz sūdzības par šo problēmu, diez vai tas izmainīs šo situāciju. Domājams, nekas nemainīsies,lai vai cik cilvēki sūdzētos.

K Kāpurs3000 14.08.2022

Kāds sakars? :D

Liels sakars.

L Lelde99 14.08.2022

Cilvēks vēlas izpausties un pievērst uzmanību 😊
Droši brīva valsts. Šī lapa ir domāta priekš sūdzībām 😉
Bet nelien manā naudas makā, labāk seko līdzi savam. Jauku vakaru! 😊

T taisnibascinitajs3 15.08.2022

Par 30 eur būtu ģimenei normāli ēst pagatavojusi, tur sanāktu pagatavot plovu ar salātiem un vēl pielikt seju ar vīra kungu, kad bērns gulētu :D

L Lelde99 15.08.2022

Es nesaprotu, daudzi latvieši tiešām ir tik stulbi? Es dzīvoju 30minūšu attālumā no salaspils un viennozīmīgi nebraukāju katru dienu. Un vakar pasūtīju jo vīrs brauca no rīgas un palūdza vēl kolēģi vai varētu pasūtīt un pārsūtīja naudu, jo vakar strādāju līdz pulksten 22.00, protams man no savas kabatas nācās skaitīt atpakaļ naudu tiem kas man pārskaitīja. Tiešām esat tik stulbi vai izliecieties? Es neliku sūdzību lai klausītos cik pasisti cilvēki dzīvo.