www.sudzibas.lv Hesburger Ļoti lēna un slikta apkalpošana

Hesburger Ventspils - Ļoti lēna un slikta apkalpošana

Nekas nav mainījies pēdējos sešus mēnešus. Palasot google atsauksmes par šo restorānu viss ir vecajās sliedēs. Pasūtīju ēdienu caur aplikāciju un norādīju saņemšanas laiku pēc 15 minūtēm, gaidīju 20 un kad pajautāju cik ilgi vēl būs jāgaida man nekaunīgi atbildēja ka vēl 20 minūtes, kopā tas jau ir 40 minūtes, rezultāts nokavēts autobuss. Kamēr gaidīju Rindā ienāca vēl vismaz trīs cilvēki un jautāja par savu pasūtījumu kuru gaidot 50 minūtes, stundu un 40 minūtes. Tā ir normāla uzņēmuma attieksme? Darbinieki nezin katrs savu vietu, skrien pa galvu un kaklu, palīdzēt kolēģiem neiet. Sakārtojiet šo bardaku kas velkas jau pus gada garumā.

P

Pīle. 22.01.2021

Šausmīgi. Nekad īsti hesītī covid laikā nav bijusi ātra apkalpošana, bet tik ilga gaidīšana ir necilvēcīga! Jārisina lietas, Hesburger!

R Raimonds Brutāns 22.01.2021

Interesanti, kopš kura laika HB vai McD ir restorāns. Tas ir Fast Food klasiskajā variantā priekš slaistiem un reklāmas upuriem