Hesburger

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Hesburger - Sūdzības un atsauksmes

Hesburger - Higiena

Higiena Bijam ventspils hesburgeri un atkal redzejam, ka pavari strada bez cimdiem. Nem bulcinas plikas rokas un tin ieksa. Nu bet nav higieniski. Jus tak ne majas gatavojat. Uz ediena var palikt jusu sviedres, adas atmirusas dalas, bruces palikumi, nagi un vispar netirumi. Tas nav tikai ventspili, bet ari riga redzeju tadu bildi. Hesburger vadiba, noperciet tacu darbiniekiem cimdus! Nav jau padomju laika ednicas, ka gatavo bez cimdiem. Ventspils Paldies

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, Es pasūtīju lielo vistas burgera komplektu un man teica,lai es uzgaidu kad atnesīs burgeru. Tikmēr pieņēma citus pasūtījumus. Apakalpoja visus citus izņemot mani. Es nogaidīju 30min un nesaņēmu pasūtījumu un aizgāju. Tur vajadzētu iejaukties vadībai,jo Merķeļa ielas Hesburger ir haoss nevis apkalpošana. Darbinieki skatas sienā.

Hesburger - Slikts serviss- nolaidība

Slikts serviss- nolaidība Saldus vienmēr ir bijis man mīļākais hesburger, vienmēr smaidīgas meitenes , un gardākie burgeri. Kas notiek pēdējā laikā ? Netīri galdi, aizbraucot ar ģimeni pēdējā mēneša laikā vienmēr jāprasa salvetes lai paši noslaucītu galdus! Burgeri sausi , parasti piekodināju lai mega burgerī liek mazāk mērces , jo likās pārāk daudz, tad tagad jāprasa lai liek vairāk, vaitad meitenēm nau receptes? Kafija - citreiz pustukša , citreiz ūdeņaina. Kas notiek? Ņemot līdz pasūtījumu salvetes netiek ieliktas, mērces regulāri aizmirstas... Agrāk pievēru acis uz dažām lietām, bet pēdējā laikā iet pa trauku!

Hesburger Krasta ielā - Fri kartupelīši.

Fri kartupelīši. Tā kā pati strādāju Hesburger jau gadu, zinu kadiem ir jābūt fri kartupeļiem. Bet tie kurus sanēmām bija noteikti jau stāvējusi kādu pus stundu. Mērcīti kuru biju pasūtījusi neiedeva. :) saprotu bija gandrīz jau 01:00 visi nogurusi. Bet par ko maksājam naudu?!?!

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Bauskas Hesburgers ir murgs! Biju 26.06.2017. Nepietiek jau ar to vien , ka nekad neiedod salvetes. Un es domāju, ka pircējiem ir "ļoti jauki" ēst frī kartupelīšus , kuri ir nevis ielikti ar speciālo lāpstiņu , bet ar rokām , un meitenēm , kas strādā kasē tas šķiet ļoti smieklīgi un,lai neviens to neredzētu meitenes pieiet viena otrai priekšā . :) m

Hesburger Jurmala - vilšanās

vilšanās Loti reti apmeklejam fast food restoranus , bet šoreiz izsalkums nēma priekšroku . Pasutijam supersiera burgeru ar bekonu līdzi nemšanai , mājās atverot supersierigo burgeru bijam ljoti vīlušies. Laikam jau cilvekiem japarbauda savi nopirktie burgeri uzreiz turpat uz vietas. Notekti musu pedeja reize, kad kaut ko pasututam paljauljoties uz reklamas bildem:))

Hesburger - Плохое качество обслуживание

Плохое качество обслуживание Хочу пожаловаться на очень плохое качество обслуживание в хесбургере, мало того что долго обслуживают, так еще в метрах пяти от входа бегают крысы а мы туда ходим с детьми, сотрудники могут нахомить, хотя это мы являемся клиентами, но такое чувство что мы туда приходим не посидеть с детьми отдахнуть а поругаться, мы с мужем решили что в этот хесбургер на Dzelzavas, больше не пойдем, нам надоело от туда уходить постояно на взводе, научили ваших сотрудников как нужно оброщатся и разговаривать с клиентами, к ним не только их друзья приходят но и взрослые с детьми.

Hesburger - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Kārtējo reizi ierodos šajā vietā, lai pa ceļam no skolas paēstu , jo ikdiena nav laika . Ņemot tortilijas komplektu , secināju , ka frī kartupeli ir cieti , īpaši bez garšīgi . Tortilijas "maize" ir birstoša . Ēdiens ir zaudējis garšu ! Patstāvīgi valda nekārtība . Nestrādā dzērienu aparāti . Apkalpošana ir lēna un neskaidra , nelaipna ! Lūgums so jautājumu risināt !

Hesburger Origo - Darbinieki nemāk sasveicināties un būt pieklājīgi

Darbinieki nemāk sasveicināties un būt pieklājīgi Katru reizi ejot uz šo ātrās ēdināšanas restorānu pasūtot ēdienu uzsāku saruna ar pieklājīgu sasveicināšanos labdien vai labvakar, 8 mēnešu laikā laikā neesmu vēl nekad saņēmis pretī tādu atbildi, tikai standarts - dzēriens? mērcīte? tas būs viss? Un tas arī viss. Vai tiešām ir tik grūti būt pieklājīgiem un sasveicināties? Vai tad to darbā nemāca? Es strādāju ar klientiem un sasveicinos pilnīgi ar katru, man tas grūtības nesagādā, tas taču ir iemācīts no bērnības. Lūdzu pamāciet savus darbiniekus būt pieklājīgiem! Paldies!

Hesburger Liepāja - Negatīva attieksme pret klientiem

Negatīva attieksme pret klientiem Hesburger liepāja ganību iela 93, kasiere-Linda. Gribētu padalīties ar šodienas notikumu! (26.02.17) katru svētdienas vakaru ierodos ar saviem draugiem, lai paēstu, nekad nebiju saskāries ar šādu negatīvismu pret klientiem! Šo meiteni nebiju ievērojis, tāpēc sapratu, ka mācās, bet vai tiešām māceklei ir šādi jāizturas pret klientiem!? Starp citu, uzzināju arī vārdu, un viņu sauc Linda! Pasūtījumu pasniedz nevis noliekot uz paplātes, bet nosviežot, rezultātā dzēriens izlīst. Ļoti negatīvi un...

Hesburger Iecava - Drausmiga nirgāšanās par pircejiem

Drausmiga nirgāšanās par pircejiem Arī es gribu padalities ar savu braucienu uz Hesburgeru diemžēl nekā laba uzrakstit sodien nevarēšu.9.12.16 no Baldones specjāli braucām ar ģimeni uz Iecavu uz Hesburgeru pavakariņot. Esam tur bijuši jau vairākas reizes,viss vienmer apmierināja un attieksme bija laba,jo nekad iepriekš nebijam trāpijušies uz pārdevēju Sintiju K no Iecavas.Tās ir drsusmas kā vispār tads cilvēks var stradat apkalpojošā sfērā viņas vieta tikai kūtī pie vistām. Bijām 4 cilvēki- 2pieaugušie 2berni.Piegājām pie lete...

Hesburger - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Labvakar! Gribu izstastīt savu stāstu par Hesburger darbinieku. 04.12.16 mes nolemam apciemot Hesburger, kurš atrodas uz Brīvības 299. Mūs apkalpoja puisis kuru sauc Jurijs K. Kad mēs pasūtījām vistas burgera komplektus, vinš sāka strīdēties ar mums, un bija tāda sajūta ka nirgājas par mums. Gaidijam ka šīs darbinieks atdos kartupeļus mums parak ilgi, mērces vispar aizmirsa iedot. Pēc tam es atnacu pēc mērcem, paprasiju un redzēju ka burgeri ir gatavi, un es gāju atpakaļ, domāju ka viņš...

AtrisinātaHesburger - Slikts apkalpotājs.

Slikts apkalpotājs. Šodien 19.11.2016 iegrizos ar draudzeni Hesburegr.. Apkalpotājs bija lēns,paviršs un pēc izskata viņam nepatik savs darbs.. Ņēmām komplektu līdz ņemšanai ,saņēmušas komplektu mēs izgājām no iestādes un pagajām malā un tur bija apgāzusies kola un viss ēdiens bija slapšs un izmircis..Pārdevējs nevēlējās apmainīt ,tapēc bija jāēd slapšs ... + burgeri bija saspiesti un nēdami ..

Hesburger - Вылили напиток без спроса, и игнорирование клиентов

Вылили напиток без спроса, и игнорирование клиентов Стоял напиток на столе, подошёл продавец и вылил его. Даже не спросил наше/не наше. Мы пошли разбираться, на что нас грубо говоря послали. Мы спрашивали почему так поступили? Нас игнорирует хотя слышать. И хамит нам. Попросили призывать менеджера/директора/администрацию или дать книгу жалоб. Нам сказали что никого нету на месте, и книги жалоб тоже нету. Как мне известно кто - то поглавнее чем ,,Ученик" должен быть на месте.

Hesburger - Neatbilstība pasūtītajam ēdienam!

Neatbilstība pasūtītajam ēdienam! Labdien vēlos informēt, ka šodien ap plkst.23:15 biju iegriezusies Hesburger, ar draugiem, kurš atrodas Tukumā. Viss jau būtu kārtībā, ja vien pārdevēja kuras vārdu neatceros, apkalpoja mūs ļoti lēni. Es pasūtīju mazo Vistas trotilu ar kolu un frī. Piesakot vairākas reizes, lai neasu gatavo. Pasūtījumu paņēmu līdzņemšanai. Saņemot pasūtījumu vēlreiz pārjautāju vai neasa trotila ielikta uz ko saņēmu atbildi no pārdevējas: " A tur ir asa neasu vajadzēja ?" Gribētu zināt ar kuru vietu vietu...

Hesburger - serviss

serviss Šodien pasūtīju tortillu. Pārdevēja atnesto pasūtījumu pat neatverot sajutu ka prece ir knapi silta. Atnesu to atpakal, pardevējs rupji nomurminot sev zem deguna, izmeta to tortillu atkritumu tvertnē. Launi skadīdamies uz mani iedeva man jaunu, kurš arī nebija no tiem siltajiem. Atnākot uz Hesburgeru (Origo, centrs) vakār vairāki galdi nebija savakti, drupačas mētājas pa galdu, grīda dažviet lipīga.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Ar draugu bijām hesburger 2 dienas pēc kārtas.Piektdien, 28.10 grīda bija lipīga un nemazgāta, sestdien tā joprojām nebija izmazgāta, kas liecina par to, ka vairākas dienas telpa netiek kopta, uz krēsliem mētājas ēdienu paliekas. Pasūtījām tortilju-likām pārtaistīt, jo tā bija neēdama-slapja, mīkla juka ārā. Vismaz paši atzina, ka tā nav jābūt un pārtaisīja. Pasūtījām ari frī kartupeļus, kuros daži bija gandrīz melni. Biju ļoti dusmīga. Vairs nekad uz turieni neiesim!

Hesburger Origo - Slikts servis

Slikts servis Esmu vilusies , kartibas nav ne kadas , apkalposana briesmiga , sutot edienu prasiju mazu porciju , bet man izsita ka lielo porciju , jo isti nemaz nebija sapratis ko velejos , teisu skaidri un gaisi ka mazo saldejumu ar sokolodes merci ! Bet man iedeva lielo !

Hesburger - Обслуживание

Обслуживание Всем добрый день. Хотелось бы рассказать про ситуацию которая произошла с мной и моей дочкой. Мы пришли в хесбургер. Начали стоять в очереди и на нас не кто не обращает внимание из персонала хотя мы в очереди стоим 10 минут... Ладно народа много... Покупатели лезут вперед. Мы вроде подошли где обслуживали. Подошла наша очередь нас не кто не обслуживал. Ладно один раз такое но когда стоял ребенок 12 летний и такая же самая почти была ситуация... Людей обслуживают а ее мимо не замечают. Ладно я...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Šausmīgi ilga apkalpošana nāku te jau kuto reizi, burtiski vienu ģimeni apkalpo 20 minūtes, kamēr rinda stāvu rakstu sūdzību, ēdiens ar nav no tiem labākajiem tas ir neizturami. Vārteju šo vietu 10/10-labprat pastāvētu rinda vel.... es vēlos nomirt