www.sudzibas.lv Hesburger Viss drausmīgi

Hesburger - Viss drausmīgi

Šodien ap pulksten 14.00 ar ģimeni izdomājam pēc garās pastaigas ieiet Saharova ielas hesburger paēst un pasildīties, viss bija briesmīgi, iekšā tik pat auksti kā ārā, mūzika tik skaļa, ka viens otru dzirdēt nevar, galdi, krēsli, Zeme netīra, pārdevējam nācās 4x atkārtot ko vēlos pasūtīt, interjers viss sadauzīts, bērnu mašīna sadauzīta caurumos un nestrādā, no skolas lielie zēni nāk tāpat vien sēdēt un lēkā pa to mašīnu, personālie pie kājas, ēdiens needams, mani frī kartupeļi godīgi garšoja kā pa zemi izvairīti. Man kā hesburger cienītājai šis ļoti šokēja, šajā hesburger vairs neiešu nekad, un neiesaku citiem arī.

31.01.2020

BondsBonds 01.02.2020

Ha.. Vel pasaki griesti bija šķībi un uz durvīm grafiti un stūrī gulēja bezpajumtnieks. Ja nav par ko sūdzēties, tad nav. #Kad alkohols izies

P pagpag 01.02.2020

nu ko jums ieteikt... to šķiet viens pazīstams vlogeris kautkādā savā vlogā jau reiz ieteica... vienkārši neejiet iekšā, brauciet pa "drive-in" auto ielu, jūs tiksiet apkalpoti ātrāk, operatīvāk un nebūs jāskatās un jāizjūt to "visu drausmīgo"... mūsu ģimene dēļ auto nebūt nejūtās pārāka par jūsējo, jo mums tas tāds sagrabējis "dranduļets" vien ir, toties jau gadus piecus iebraucam "draivinā" un turpat blakus "hesītim" mierīgi uzkožam mašīnā...;-)

"mani frī kartupeļi godīgi garšoja kā pa zemi izvairīti" - "zeme netīra"
Šo visu murgu varētu saprast, ja būtu tikai iegājuši iekšā, pašausminājušies un devušies piesist māgas uz kādu normālu barotavu. Taču redzot visas tās šausmas un briesmas, vēl kaut ko tur pasūtīt un ēst?! Vai nu kārtējais mazohisms - paēdīsim, saindēsimies, toties pēc tam pasūdzēsimies, vai arī pilnīgs saprāta trūkums.

S stonedparanoia 01.02.2020

“Hesburger cienītāja”, hahaha, kad gandrīz katrs “Hesburger” ir nolaists līdz nullei.