www.sudzibas.lv Hesburger Slikta apkalpošana Valmierā, Valleta

Hesburger - Slikta apkalpošana Valmierā, Valleta

Pirms pāris dienām griezos restorānā vakarpusē lai paēstu. Ierodoties restorānā biju pārsteigts, jo pie kases neviens nebija, un neviens nemaz nelikās ne zinis. Nogaidīju vismaz 5 minūtes, kad mani kāds beidzot pamanīja. Apkalpošanas attieksme nebūt nebija laipna. Tāda sajūta, ka tiek uzdots jautājums rupjā formā "ko vajag? ". Pa virtuvi darbinieki rosās, bet pie kases neviena nav. Kas jums tur notiek?

05.02.2020

An

_b _Barons_ 05.02.2020

Nobijās...

Tu Turkey901 05.02.2020

Ja laipni pasauktu darbinieku, kurš darbojas virtuvē ap pasūtījumu sagatavošanu un virtuves sakārtošanu, tad mēle nokalstu?!

Nav kam strādāt! No Latvias cilvēki beg! Katru dienu no Latvijas izbrauc ap 100 cilvēku...

Ot Otis 05.02.2020

Pats saskaitīji?
Man vienmēr liekas interesants šis te ''cilvēki bēg'' viedoklis. Pareizi, tavā padomijā izbraukt jau nekur nevarēja, bet tagad tu katru vietējo, kurš kaut kur brauc, kā strādāt, tā mācīties.. vai galu galā atpūsties, tā tu uzreiz brēc par kaut kādu bēgšanu. Katram ir brīva iespēja izvēlēties. Te arī jāsaprot,ka tāda tev nav bijusi. Lai gan jautājums - ko tad tu pats smilksti tajos Siguldas autobusos un nekur neesi ''aizbēdzis'' ?
Ja galva strādā, ja rokas ir pareizā vietā, tad darbu vienmēr var atrast. Ja runa par šādiem uzņēmumiem, tad daudziem tā iespējams ir kā pirmā darba pieredze.. Tādi paši nīgrie škoļņiki bija arī tavos laikos, kad šiem prasīja pārlasīt skrūves tavos ''mega'' uzņēmumos.

Latvija ieved darbinieku jau no Ukrainas un... Tadžikistana! Nav kam stršdāt. Rīga jau pustukša!

Vismaz Jūs zināt ka apmeram 1/3 no visiem iedzīvotājiem, kas skaitās ka viņi dzīvo Latvijā sen jau te nedzīvo? Musu ģimene no 12 cilvēkiem Latvijā dzīvo 4 un tie 8 Latvijā ieradās 1 reiz gadā uz 1 nedēļu! Kāpēc viņi skaitās par pastavigiem Latvijas iedzīvotajiem? Tāpēc ka neriģistrēja ĀM!

Vi VilnisBanga 07.02.2020

Kādā vidē atrodies, to arī redzi. Pamēģini pastrādāt Rīgas centrā vai tuvumā (protams nejau centrāltirgū), nebūs jādomā par tik depresīvām lietām. Es piemēram vispār nedzirdu, ka kāds gribētu prom braukt lasīt zemenes vai ko tamlīdzīgu.

Bet es dzirdēju no latviešiem!

BondsBonds 05.02.2020

"Tāda sajūta, ka tiek uzdots jautājums rupjā formā "ko vajag?""
Vismaz kosmoss ar tevi runā.

BondsBonds 05.02.2020

Un dod tev ne pārāk labas sajūtas.

Kolta 05.02.2020

Hesburger restorāns? Cik šim Michellin zvaigznes?