www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Viesojos šodien Merķeļa Ielas Hesburgerā.
Pulksten ap 17.30
pieeju pie kases un tur neviena nav. Ir tikai viens darbinieks un tas pats ir virtuvē. Mūzika skan ārprātīgi skaļi un pie pašas kases. Pagriežos un pie galda sēž divi darbinieki. Puisis un meitene. Abi runā ar saviem draugiem.
Jā es saprotu, gribas parunāt, bet darbs tomēr ir darbs.
Gaidu pie kases. Tad viņi sāk runāt kurš nu ies apkalpot. Vai tiešām man ir jāstāv un jāgaida, kamēr darbinieki beigs runāt ar draugiem un nāks mani apkalpot?
Pienāk pie kases puisis. Runā ar mani ļoti nelaipni. Tāda sajūta, ka visu sarunu būtu izjaucis. Mūzika tik skaļi skan, ka es nedzirdu, ko es pats saku, kur nu puisis kases otrā pusē.
Galdiņi netīri. Nav kur ēst. Eju jautāt salvetes. Ar pagrieztām acīm iedod un kaut ko pie sevis murmina. Visa kases zona bardakā.
Paldies, bija ļoti garšīgi, tikai apkalpošana nav tā labākā.

28.01.2020

BondsBonds 28.01.2020

Kas tev liwk tur stāvēt? Sajūta twv dzīve bez gurgera nekā nav.