www.sudzibas.lv Hesburger Vadītāja attieksme

AtrisinātaHesburger - Vadītāja attieksme

Sakarā ar covid vīrusu, uzņēmumos kuri vēl joprojām strādā, stāv lielas Rindas ar darbiniekiem, kuri grib strādāt.

Tieši šajā uzņēmumā. Vadītāji, atļauj sev izteikt rupjus vārdus, dzenāt darbiniekus. Slikti izturēties pret personālu, jo kā pēc viņa teiktā viņa var viegli atrast citus darbiniekus.

Tā ir Hesburger politika?

Šo sievieti, laikam abižoja kāds bērnībā, vai joprojām sit mājās, jā viņa atļaujas tā darīt.

Es domāju, kā vadītājam, vajag būt politiskam, pret saviem darbiniekiem. Un teikt tikai tādus vārdus kuri ir saistīti ar darbu, nevis tieši apsaukāt. Smieties mugurā un teikt, - vienalga es atradīšu tevis vietā vel kādu.

Jauni darbinieki ir labi, bet kad viņi mainās katru mēnesi, jo vadība ir tik neētiska un ne profesionālā, līdz ar to ar kvalitāte ēdienu pagatavošanā un atdošana ir slikta.

Рыба гниёт с головы.

02.05.2020