www.sudzibas.lv Hesburger Vadītāja attieksme

AtrisinātaHesburger - Vadītāja attieksme

Sakarā ar covid vīrusu, uzņēmumos kuri vēl joprojām strādā, stāv lielas Rindas ar darbiniekiem, kuri grib strādāt.

Tieši šajā uzņēmumā. Vadītāji, atļauj sev izteikt rupjus vārdus, dzenāt darbiniekus. Slikti izturēties pret personālu, jo kā pēc viņa teiktā viņa var viegli atrast citus darbiniekus.

Tā ir Hesburger politika?

Šo sievieti, laikam abižoja kāds bērnībā, vai joprojām sit mājās, jā viņa atļaujas tā darīt.

Es domāju, kā vadītājam, vajag būt politiskam, pret saviem darbiniekiem. Un teikt tikai tādus vārdus kuri ir saistīti ar darbu, nevis tieši apsaukāt. Smieties mugurā un teikt, - vienalga es atradīšu tevis vietā vel kādu.

Jauni darbinieki ir labi, bet kad viņi mainās katru mēnesi, jo vadība ir tik neētiska un ne profesionālā, līdz ar to ar kvalitāte ēdienu pagatavošanā un atdošana ir slikta.

Рыба гниёт с головы.

02.05.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Inesesprocka 08.05.2020

T Turkey901 03.05.2020

McDonalds uz Ulmaņā gatves strādā tikai melnie virtuvē, brīnums, ka kāds vietējais piesakās darbā tādā vietā ar valodas zināšanām un vietējas skolas diplomu kabatā!

A Arvis9999 05.05.2020

Pirms pāris gadiem pamēģināju pastrādāt vienā no Hesburger filiālēm, apstākļi bija briesmīgi, uz Tevi var bļaut un dzenāt pa visu kantori, maiņas garumu arī nosaka viņi paši, grafikā paredzētas vienas stundas, dzīvē citas, vienkārši maz cilvēku, ej mājās. Kā? Nostrādā 5h laikam 8 vai 9h vietā, viss kārtībā, nāc uz darbu lai nopirktu autobusa biļeti un pusdienas paēstu 😁😁😁.

O Olinieks360 10.05.2020

Šim varu tikai piekrist, it īpaši par stundām. Nesen pats aizgāju prom no šī iestādījuma, jo bija skaidrs, ka šeit pret cilvēkiem izturas kā pret suņiem. Ar stundām ir tā - katru mēnesi ir noteikts stundu skaits, kuras nostrādājot atbilstoši tām arī izmaksā algu (+ vēl brīvdienu piemaksas un svētku ja tādi ir bijusi attiecīgajā mēnesī). Grafiku paši salikt nevarējām, atskaitot 2 mēnešus kad nezin kāpēc izdomāja paprasīt, lai paši sev saliekama grafikus. Iebilst neko nevar, tas nekas, ka nevēlies strādāt no 10 rītā līdz 23 vakarā kā vadītāja ir ielikusi tā jābūt. Bet, kas ir smieklīgi, ka mēneša laikā (nezinu kā citos hešos bet mūsu tas bija samērā bieži) tika vienkārši ņemtas ārā maiņas darbiniekus nepabridinot vai arī tika samainīts laiks(arī nebrīdinot) cikos jāierodas uz maiņu. Uz jautājumu "kāpēc netiek brīdināti darbinieki par izmaiņām grafikā" atbilde - "kas jūs grafiku neskataties? Man nav jums viss jāsaka kā maziem bērniem." Personīgi neko neteiktu, bet ja man ir jāpakāš mēnesī +/- 20-30 eur tikai tāpēc ka vadītāja randomā izdomā izņemt maiņas ārā neiedodot normālu paskaidrojumu... Vot kāpēc? Kāpēc man kkadu tavu ambīciju dēļ ir nauda jā****? Un tā laišana mājās vispār ir idiotisms arī kāpēc man iet ātrāk mājās un pazaudēt stundas, kas nozīmē ka atkal nauda vienkārši pa d*** aiziet. Te godīgi sakot var ilgi un dikti stāstīt kādēļ hesits ir vieta, kur ja dziļā d**** neesi ielīdis restorāna vadītājai, tad attieksme pret tevi būs ļoti ļoti zema, bezkaunīga stundu koriģēšana un naudas kāšana ir tikai daļa no visa kopējā stāsta.