www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Tātad 29.03 biju iebraukusi hesburger, Jelgavā, pasūtīju pie lodziņa, lai nav jādodas iekšā, biju izbrīnīta, ka hesburger karti paņēma bez jebkādiem cimdiem, ēdienu arī pasniedza bez cimdiem. 31.03 iebraucu hesburger centrā paskatīties kā tur pasniedz (arī pie lodziņa) tur viss akurāti, ar cimdiem. Vakar atkal sanāca iebraukt hesburger loka maģistrālē un tad nu biju ļoti izbrīnīta, sieviete jautāja vai maksāšu skaidrā vai ar karti, teicu ka skaidrā viņa uzvilka cimdiņu paņēma naudu, taču pēc tam visu man pasniedza atkal jau bez cimdiem, nesaprotu pēc kā viņi skatās? Cimdus izmanto tas kurš grib? Un kā es varu zināt ka viņa ir vesela? Biju ļoti nošokēta, savu veselību uzmana, uzvelkot cimdu, bet man visu pasniedz bez cimdiem.

03.04.2020

D Domaataajs 03.04.2020

1. Kā viņi var zināt, ka Jūs neesat slima?
2. Vai tiešām Hesburger ir tā vieta, kur vazāties šajā laikā? Varbūt drošāk ir gatavot mājās, nevis vazāties pa ēstuvēm, ķerot un/vai laižot apkārt bacili?

K Klientss1888 03.04.2020

Jums nav zināms iemesls kādēļ tur iegriezos, varbūt ne tāpat vien jo mājās slinkums ēst taisīt, es neko nesaku par to ka viņi paņem naudu cimdos , bet tad kāpēc tik grūti cimdos pasniegt arī man ēdienu? Ņemot karti ? Manuprāt viņiem visu laiku būtu šajā brīdī jāvelk cimdi. Lai pasargātu ne tikai sevi bet arī citus.

D Domaataajs 03.04.2020

Kā nav zināms? - ēst gribējāt... 3x 5 dienu laikā...
Vai arī Jūs viņiem naudu izsniedzāt cimdos? vai ēdienu pieņēmāt cimdos? Manuprāt visiem visu laiku būtu šajā brī'di jāvelk cimdi. Lai pasargātu ne tikai sevi, bet arī citus.

T Turkey901 03.04.2020

"Un kā es varu zināt ka viņa ir vesela? Biju ļoti nošokēta, savu veselību uzmana, uzvelkot cimdu, bet man visu pasniedz bez cimdiem."

Ko tieši pasniedza? Papīra maisiņu?!
Jūs arī to aiz bada nemetiet ārā, bet gan apēdiet?!

Naudu un rokas Jūs nodezinficējāt, pirms sniedzāties pie kasieres?!

K Klientss1888 03.04.2020

Hesburger Karti arī jāmet ārā ja viņai nebija cimdu? Jā, maisiņu un kolas kuras nebija maisiņā ieliktas. Un tāpēc jau viņai bija cimdi lai nebūtu jāsaskaras ar skaidro naudu , vai manu roku. Vienkārši nesaprotu kāpēc vienu dienu viņiem visu laiku ir cimdi citu nav.

T Turkey901 03.04.2020

Ok, vīruss ir uz rokām, uzvelc cimdus ar rokām, uz kurām ir vīruss - notašķī ar vīrusu cimdus.
Vīruss no cimdiem tkpat labi nodosies tālāk kā no rokām!

V vitols 03.04.2020

Šajā visā sūdzībā ir pļūtīšanas pazīmes.
Ja vīrus ir, tad nav starpība vai uz cimdiem vai plikām rokām!
Un tie cilvēki, kas patiesi ievēro drošības pasākumus-neņem ēdienu no hesburger!

R RXX 03.04.2020

Teorētiski Jums nav nekādas starpības, vai kasiere velk cimdus, jo Jūs savu netīro naudu jau esat devusi ar “plikām” rokām. Cimdi aizsargā tikai kasieri, nejau Jūsu ēdienu. Lieks satraukums 😉

Džozefīne 03.04.2020

Tādēļ jau arī tas vīruss tik ātri izplatās, jo visādi te katru otro dienu braukā pa hesburgeriem un makdonaldiem, nevis ievēro drošības normas.

BondsBonds 04.04.2020

Tiem kuri nezin. Nauda (bacilozākais, ieskaitot fēču daļiņu daudzumu) ir netīrākais priekšmets pēc telefoniem.

T Turkey901 04.04.2020

Telefonu aiztiec Tu viens pats, naudu iepriekš aiztikuši vairāki simti cilvēku, daudzi slimi ar neskaitāmām kaitēm, un nauda nav natīrāka?!