www.sudzibas.lv Hesburger Iegādājos kebabu iedeva tortiliju

Hesburger - Iegādājos kebabu iedeva tortiliju

11.02.2020 no 20: 00 līdz 21: 00, piebraucu iegādājos kebabu bez komplekta un siera burgerus, piebraucu pie loga, samaksāju par pasūtījumu, meitene ar melniem matiem iedeva pasūtījumu, gribēju pārliecināties ka pasūtījuma ir viss kārtība, redzēju ka man ielika tortiliju, bet iegādājos kebabu, es pagaidīju, lai teikt ka viņa ne to iedeva, bet lai samainītu viņa teica ka es iegādājos tortiliju, nav pirmo reizi ar viņu, pirms tam viņa aizmirsa ielikt mērcīti, un tagad otro reizi, un viņa negribēja samainīt uz kebabu.

11.02.2020

L Linda_J 12.02.2020

Tiešām, mērcīte ir lielākā dzīves problēma.:)

Saivii 12.02.2020

Paldies! Suudziiba sanjemta- visiem po*uj!

_ _Barons_ 12.02.2020

Dvj visi tagad zvanam Eiropas cilvēktiesību pārstāvjiem, smagi kara noziegumi te Latvijā notiek.

BondsBonds 13.02.2020

Šis uzņēmums nepiedāvā kebabus savā ēdienkartē. Piedāvā Hesburger tortiljas, kuru saturs pēc klasiskās receptes nav ne kebabs, ne tortilja. #Upura mentalitāte

latvietis7 13.02.2020

debiliki, vini piedava kebaba burgeri, bet tev nesaprast jo tu ed kadus suda darzenus, pukapostus