Hesburger

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Hesburger - Sūdzības un atsauksmes

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Ar draugu bijām hesburger 2 dienas pēc kārtas.Piektdien, 28.10 grīda bija lipīga un nemazgāta, sestdien tā joprojām nebija izmazgāta, kas liecina par to, ka vairākas dienas telpa netiek kopta, uz krēsliem mētājas ēdienu paliekas. Pasūtījām tortilju-likām pārtaistīt, jo tā bija neēdama-slapja, mīkla juka ārā. Vismaz paši atzina, ka tā nav jābūt un pārtaisīja. Pasūtījām ari frī kartupeļus, kuros daži bija gandrīz melni. Biju ļoti dusmīga. Vairs nekad uz turieni neiesim!

Hesburger Origo - Slikts servis

Slikts servis Esmu vilusies , kartibas nav ne kadas , apkalposana briesmiga , sutot edienu prasiju mazu porciju , bet man izsita ka lielo porciju , jo isti nemaz nebija sapratis ko velejos , teisu skaidri un gaisi ka mazo saldejumu ar sokolodes merci ! Bet man iedeva lielo !

Hesburger - Обслуживание

Обслуживание Всем добрый день. Хотелось бы рассказать про ситуацию которая произошла с мной и моей дочкой. Мы пришли в хесбургер. Начали стоять в очереди и на нас не кто не обращает внимание из персонала хотя мы в очереди стоим 10 минут... Ладно народа много... Покупатели лезут вперед. Мы вроде подошли где обслуживали. Подошла наша очередь нас не кто не обслуживал. Ладно один раз такое но когда стоял ребенок 12 летний и такая же самая почти была ситуация... Людей обслуживают а ее мимо не замечают. Ладно я...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Šausmīgi ilga apkalpošana nāku te jau kuto reizi, burtiski vienu ģimeni apkalpo 20 minūtes, kamēr rinda stāvu rakstu sūdzību, ēdiens ar nav no tiem labākajiem tas ir neizturami. Vārteju šo vietu 10/10-labprat pastāvētu rinda vel.... es vēlos nomirt

Hesburger - Обман,плохой сервис

Обман,плохой сервис Положили не те продукты в Хесбургер комплект , испорченный продукт в тортиле, кортофель чёрствый , так же плохой персонал , этот ресторан быстрого питания находиться на улице Merķeļa 6 .

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien no rīta apmeklēju Hesburger , kurš atrodas Rīgā Vienības Gatvē 77. Pasūtīju Hesburgeru un Kebaba burgeru. Pārdevēja atnesto pasūtījumu pat neatverot sajutu ka prece ir knapi silta.Nesu to atpakaļ , un lūdzu uzzsildīt ! Pārdevējs-kasieris lamādamies ar atvēzienu iemeta kebaba burgeru atkritumu tvertnē, kautko noburkšķēja un aizgāja taisīt jaunu!

Hesburger - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Labvakar šodien 26. 07. 2016ap pulkstens 18. 00 biju iebraukusi Hesburger Riga Katoļu iela 4 velētos sūdzēties par jūsu personālu nesmuko interesantos pret klientu es puisim palūdzu Colu bez ledus līdz ņemšanai viņš man ielika ledu un ielika nepareizas mercites un bija loti nesmuki salikts masins ta kaut kādam sunim vel piebildīšu ka no puiša nāca smaka pēc alkohola vai tiešam jums nav normālu darbinieku kam strādāt pēc ši gadijuma vairs nevēlos apmeklēt Hesburger ja jau ir vienalga kādi tur strādā un apkalpo klientus Linda cero ka problēmas tiks atrisinātas

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Jurmalas sodejas mala hesburger preti spicei loti nelaipni apkalpo. Pati vaditaja cik sapratu ir loti nelapna. Ar nepatiku loti lielu apkalpo klientus. Paris reizes esmu iegriezusies... Bet katru reizi apkalpo viena un ta pati darbiniece ar naidu nevis ar priekuvsagaida klientus. Tadiem cilvekiem nebutu jastradaa apkalpojosa sfera. Fri lartupelus ari liel lrietni mazak neka pec visam normam jabut. Kafiju ari nav iespejams dabut vakara kaut lidz darba laika beigam ir palikusas 15 min aizbildina...

Hesburger - Ļoti, ļoti slikts serviss!!!!!!

Ļoti, ļoti slikts serviss!!!!!! Sveicināti. Pēc lieliski pavadītas dienas, iegriezāmies Salaspils ēdināšanas restorānā "Hesburger" ieturēt maltīti. Darba laiks ir līdz 22.00, mūs apkalpoja 21.54 bijām 5 cilvēki. Sākās ar to, ka viss ir netīrs, tualetē saziepējot rokas nav ūdens, miskastes pilnas!!! Pl.22.00 izslēdzās gaisma!!!! Visu ēdienu ko iesākām ēst, vienkārši nākas atstāt vai kā???!! No apkalpojošā personāla sapratām, ka tinaties... Pirms iegādāties ēdienu mums piedāvāja līdzi ņemšanai vai uz vietas?? Protams, ka mē...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Atbraucu uz Rīgu.Ome mani sagaidīja,tad nolēmām aiziet uz Hesburger.Ome palūdza burgeri bez sīpoliem.Tad atnesa burgeri kur sīpoli bija virs gaļas salikti.Un pēctam atnesa burgeru bez sīpoliem.Nav brīnums,ja jauniešus liek strādāt Hesburger par apkalpotājiem.

Hesburger - Lēna apkalpošana/ Ventspils

Lēna apkalpošana/ Ventspils Vēlaties pārbaudīt savas pacietības mēru? Dodieties uz Ventspils "Hesburger". Tur katram klientam, stāvot pie letes, jāgaida 15 min. Pirmoreiz kaut ko tādu redzēju. Kaut kas neiedomājams. Nevienā citā pilsētā nekas tāds nav redzēts. Visu cieņu maziem bērniem, kas pacietīgi stāvēja. Daži pieaugušie paspēja pat aizmigt. Jo, ja tu esi 4tais rindā, tad stunda ir pietiekams laiks :D Pārdevēja kā pusaizmiguši, ne no šīs pasaules.

Hesburger - Krāpšana

Krāpšana HESBURGER RĪGA BRĪVĪBAS 299 šodie 13/06/2016 pasūtot Hesburgera komplektu aizejot līdz darba vietai atverot iepakojumu secinājums atkal nav kartupeļi ielikti, interesanti par ko tad mēs klienti maksājam, ja apkalpojošais personāls savu darbu veic tik bezatbildīgi, jūtos vīlusies!

Hesburger - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Jau otro reizi iebraucu Hesburgerā, kurš ir pie Rimi. Jau otro reizi tieku apšmaukta- pasūtījums līdzņemšanai. Pirmajā reizē man neielika siera burgeru. Šodien pirms apmēram stundas atkal biju tur,atkal pasūtījums līdzņemšanai un atkal! Šoreiz man neielika kakao un divas ķiploku mērcītes. Grūti pamanīt šādus sīkumus lielajā pasūtījumā. Atpakaļ nebraucu sūdzēties, jo tas neapmaksājas transporta ziņā. Ļoti nesmuki no viņu puses!!!!

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Ar ģimeni ieradāmies Hesburger Saldū, lai pavakariņotu, bet kad ienācām iekšā visi galdi bija ar drupačām un netīri no iepriekšējajiem apmeklētājiem, tādēļ pašiem nācās tos ar salveti notīrīt. Nākošais pārsteigums bija, kad atnesa mega burgeri, kurā bija garš, melns sieviešu mats. Bija arī pasūtīta suliņa, ko neatnesa uzreiz, bet bija jāiet, speciāli jālūdz, lai atnes. Esmu ļoti vīlusies, jo šim Hesburger restorānam ir balva par labāko Hesburger restorānu 2015. gadā gan reģionā, gan Latvijā. Pārdevēja bija Dana R. Bet plus par to,ka pārdevēja atvainojās.

Hesburger - Alfā vadītāji skaļi klaigā

Alfā vadītāji skaļi klaigā Kādu laiku atpakaļ biju Alfas hesā, nebija gara rinda, apkalpoja ļoti labi, kebabi garšīgi. Tikai restorāna aizmugurē, laikam virtuvē atbildīgā dāmīte (blonda, gara auguma) krieviski kliedza uz darbinieku, tiešām KLIEDZA. No vienas puses ar čomiem nedaudz ierēcām, tikai žēl bija pie kases stāvošās meitenes, baigi atvainojās par to balagānu. Pašam palika neomulīgi :-/

Hesburger - Saharova iela /Плохой сервис, длительное обслуживание

Saharova iela /Плохой сервис, длительное обслуживание Собрались с друзьями, решили покушать в данном ресторане. Никогда не было претензий. Собрались с мыслями и заказали 5 комплектов. Пришли мы в Ресторан в 22.25. За нами пришли еще люди, сделали заказы, их обслужили и они ушли довольные, параллельно обслуживали автокассу, принимали и выдавали заказы в срочном порядке. Наши заказы мы получили в 23.10, то есть через 45 минут. Я все понимаю, но 45 минут для ресторана быстрого обслуживания - это перебор. Нас обманули на 1 соус, просто не доложили, но...

Hesburger - Плохой сервис

Плохой сервис Довольно часто бываю в этом ресторане. Обслуживание отвратительное, Кассиры забывают положить заказанные продукты. Так же бургеры упаковывают , очень небрежно, все растекаются , вид у них просто ужасный .

Hesburger - Качество готовки еды

Качество готовки еды Зашли с парнем быстренько перекусить в хес, в Ориго, заказала тортилью, не острую, принесли мне что то странно завернутое в лаваш, начала есть-холодная, сразу понятно, что давно приготовлена, потом нашла там много острого перца, хотя просила не острую. В итоге съев половину лаваш просто кончился

Hesburger Origo - Atlaides nepienākšanās

Atlaides nepienākšanās Šodien iepirkos šajā ātrās ēdināšanas restorānā, esmu iepircies vairākkārt un, kad maksā ar studentu ISYC debetkarti, tad pienākas atlaide. Pirku lielo hesburger komplektu, cena bija 5.20, kad iedevu karti, tad kasiere cenu nomainīja uz 4.68, jo pienākas atlaide, ievadīju pin kodu un tika samaksāts, vēlāk skatoties internetbankā secināju, ka tomēr ir noņemti 5.20 eiro nevis 4.68 kā vajadzētu, nav liela summa, bet nu tomēr esiet lūdzu uzmanīgāki.

Hesburger - Saindēšanās

Saindēšanās Labdien,Vakar ar draugu ēdām Siguldas "Hesburger" ēstuvē. Jau vakar, pāris stundas pēc ēšanas sākām justies slikti - vēdera sāpes, vemšana un paaugstināta temperatūra. Šodien vēl joprojām pārtiekam no Actimela un zālēm, ar cerībām, ka beidzot paliks labāk.Mans brālis, pirms kāda laika arī pēc ēšanas "Hesburgerā" saindējās ar ēdienu, tikai viņam tas bija daudz smagāk. Brālis 5 dienas nevarēja "noturēt iekšā" pat ūdeni un tas viss tikai patiecoties Hesburgeram. Silti iesaku - neejiet uz šo ēstuvi, tas var beigties ar mokošām vēdersāpēm un sliktu dūšu.