www.sudzibas.lv Hesburger Slikts servisa

Hesburger - Slikts servisa

Šausmīgs serviss. Nekad neesmu rakstījusi sūdzības šeit, bet nu par tādu attieksmi no darbinieku puses nevar klusēt. Ienācām šajā hesītī, pie kases stāvēja jaunā meitene ar blondiem matiem, vārdu nepamanīju diemžēl. Ne labdien, neko. Stāv un skatās it ka es būtu bomzene kaut kāda. Es sasveicinājos ar viņu, veicu pasūtījumi. Tika pasūtīti divi komplekti. Ne viņa pajautāja kāda izmēra, ne pajautāja par bonusa karti. Ok, labi, tik un tā vajadzēja 2 mazus komplektus nopirkt. Nolika uz paplātes divus dzērienus, pat neteica kur ir cola un kur cola zero. Tā kā dzērieni izskatās vienādi, klients nevar zināt kas un kur ir. Galu galā pati prasīju kur kāds dzēriens. Burgerus bija nedaudz jāuzgaida, paņemu paplāti un aizgāju pie galdiņa. Pēc dažam minūtēm tā pati meitene atnesa vēl vienu paplāti ar tiem burgeriem un ar ļoti neapmierinātu seju vienkārši nomēta uz galda. Biju nedaudz šokēta par to. Ir jau skaidrs ka hesītis nav augstāka līmeņa restorāns, bet nu tāda apkalpošana nav pieļaujama. Elementāri sasveicināties ar klientu nav nekas sarežģīts, pati strādāju apkalpojoša sfērā un ļoti labi pārzinu un sekoju līdzi klientu apkalpošanas standartiem. Gan jau ka hesburgerā arī ir savi kas. Tajā paša laikā kad es stāvēju pie kases, blakus kasiere bija ļoti laipna ar pircējiem, smaidīja un vispār bija prieks skatīties. Tā kā ieteikums restorāna vadībai pārrunāt ar saviem darbiniekiem par apkalpošanu.

P

R RXX 02.10.2019

Ja Jūs pati strādājat par kasieri, Jums vislabāk zināms, kāds kontingents ienem šādus amatus, un kādi ir darba apstākli...

_ _Barons_ 02.10.2019

Tas pirmais krējums kurš pats sevi sauc pa klientiem ir taču suga pati pa sevi ?

_ _Barons_ 02.10.2019

Beidzot arī kāda augstvērtīga sūdzība.

Uzreiz sapratu kurā Hesburbera filiālē tas notika un aptuvenais laiks arī bija noprotams. Es arī nekad tur vairs neiešu.

Galvenais uzreiz tvaiku nolaist nevis kā pieaudzis cilvēks tiek tādiem maziem niekiem pāri.

Un tas ka esi bomzene - to neviens neteica. To pati Tu par sevi atklāji