www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss un higiēnas prasības

Hesburger - Slikts serviss un higiēnas prasības

Здравствуйте! Хочу рассказать как меня обслужили в одном из Хэсбургеров Риги.Произошло это в ориго, 24 сентября, примерно в 16.15.
Решила зайти покушать. Девушка не улыбалась, не смотрела в глаза, и на автомате без эмоций предлогала мне чего я хочу. После чего оплатила заказ. Ушла. Самая огромная проблема за которой я наблюдала долгое время, это картошка. (Была сухой, не солёной, и на вкус не похожа на картошку,а скорее на безвкусный высушенный хлеб. Видимо картошку жарят на испорчином масле. Меняют масло помоему только раз в день. Съела бургер, картошку оставила.Питье! КОЛЫ НЕ ЧУВСТВОВАЛА! Ни трубки, ни крышки мне не дали. Льда было 3/4 стакана.
Про санитарию.
Зашла и сразу вышла из туалета! Подхожу к сотруднику, говорю что там всё мокро, туалетная бумага мокрая, туалет весь в пятнах, из мусорника торчат использованная бумага, извините, разных цветов... Воняло как будто я зашла в общественный туалет для людей не имеющих место жительства (бомжей)... Сотрудник всё это время смотрел в кассу, пока я говорила, и в конце ответил "Я ещё не зашёл в систему, не могу вас обслужить"
И такое, практически в каждом хэсбургере! И по хлеще бывает. И ничего не меняется. Ужас!

24.09.2019

C critical thinker 24.09.2019

nu traki. turpmāk ejiet uz kotlešnīcām.

O Otis 24.09.2019

Es šādiem ēdājiem ieteiktu pašiem aiziet tieši konkrētajās ēstuvēs pastrādāt. Pie tāda atalgojuma , protams, ka viss tas nosauktais ir pie vienas vietas. Pietiekami daudz neadekvātu, neaudzinātu, necilvēcīgu apmeklētāju tur katru dienu iegriežās. Tie jau esat jūs ,kas lielā mērā arī to visu drazu tur sataisat aiz necieņas pret cita darbu, tāpēc arī neviens tur būtiski vairs neiespringst vai tev tur ir vai nav ar ko p*kaļu noslaucīt.

UN.. tā ir tiešām daudzviet , kur ir aktīvāka cilvēku plūsma ap šādām ieskrietuvēm..
Atgādināšu... Hesburgers NAV restorāns.

Es ļoti atvainojos!Es pati strādāju apkalpošanas sfērā! Gan par viesmīlī, gan par recepcijas darbinieku un citas vietas... Bet kāda nekāda vieta, būtu tas restorāns vai ātrās ēdināšanas uzņēmums, vajag strādāt kvalitatīvi!Un ja tu strādā tur kur mazs atalgojums, tu pats vainīgs... Ja aizej uz dot darbu, un strādā tur, tev patiktu strādāt es atvainojos, antisanitārā vietā!