www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Es kā ēdienu mīlošs pilsoni, vēlējos mierīgi pasūtīt ēdienu pie auto kases, mani vairākas reizes pārtrauca, kad centos pasūtīt ko es gribu, rezultātā ieguvu kaut ko pavis citu un paliku bez dzērienu un frī kartupeļiem, kurus pēc tam dabūju pirkt atseviški.
Apkalpošana ļoti rupja
Esmu vīlusies

24.05.2019

Saivii 24.05.2019

“ēdienu mīlošs pilsonis”uz hesiiti aizgaaja...

S Sintijaaaa 25.05.2019

Prieks ka redzat galveno domu tekstā

_ _Barons_ 25.05.2019

Nevis tevi pārtrauca bet tu vienā teikumā nemāki pateikt ko tu gribi! Nemuldi.
Ja iemācīsies latvieski frāzi "Man lūdzu XYZ burgera lielo/mazo komplektu ar kolu!",, tad problēmu nebūs. To māk 3 gādīgi bērni..
Acīmredzot pašam klientam nav gana prāta lai pasūtītu.

Šī sūdzība ir vienkārši garīga atpalicība. Iedzer valodolu un palasi ābeci.. Tad pamēģini vēlreiz. Bet tak nē,.mūsdienās jau klients ir kļuvis par bezsmadzeņu radījumu, kuram nedod dievs kā pieaugušam cilvēkam kaut vārdu pretī pateiks.

Uzreiz prasīs morālā kaitējuma kompensāciju.
Kad šī suga beidzot izmirs?

A aicis24 25.05.2019

Iespējams tev piebraucot pie Hesburgera siekalas tik traki saskrēja mutē,ka neviens vairs nesaprata ko tu tur runā.Burbuļoji savās siekalās. :)

SamTroll 25.05.2019

Ēdienu mīloši cilvēki pa hesburgeriem nestaigā, viņi iet uz maķīti..