www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss, klientu aprunāšana aiz muguras

Hesburger - Slikts serviss, klientu aprunāšana aiz muguras

Šodien Merķeļa ielas hesburger saskāros ar ļoti sliktu servisu un publisku pazemošanu no pārdevējas. Es protams saprotu, ka ir vakars un visi ir noguruši, taču aizejot pajautāt vēlvienu mērces trauciņu nav patīkami dzirdēt to, ka tu tiec aprunāts “restorāna” virtuvē aiz kases. Sieviete attēloja manu runas intonāciju un izteica komentārus par manu stilu. Kā arī apkalpošanas laikā pārdevēja izteica savas negācijas pret manu attieksmi, normāli nepaskaidrojot jautājumus saistībā ar Isic karti vai par to kādēļ netiek doti salmiņi.

12.12.2019

D

Saivii 12.12.2019

Lai jau runaa cik grib, tikai atceries,ka tie aprunaataai taisa burgerus, nevis tu un saproti,kursh tad iisti ir vinneetaajs ;)

_ _Barons_ 12.12.2019

Hahahahha. Aiz muguras pasmējās, jo acīmredzot ne tajā tonī arī runāji. Nav dūmu bez uguns.
Un salmiņš vāciņš netiek neprasot dots, jo 21. gadsimtā delfīni un bruņurupuči tos pārāk daudz ēdot. Nezinu kur šiem tāda diēta bet tā saka Greta.

Bet atceramies - katram mietam divi gali. Jādzird otra stāsta versija..

T Tas123 14.12.2019

Patīk, kā vairumā vienmēr upuris vainīgs. Cilvēki nāk te sūdzēties, saiti sauc sūdzības.lv. Ko citu gaidījāt?
Protams, ir jauki, ka informē par apstākļiem, ko sūdzētājs acīmredzot neizprot vai neizprata dotajā situācijā, bet iestādes darbinieki sevi neparādīja no labās puses, un tagad daļa lasītāju zina, kur neiet, un kur iet.