Hesburger - Krāpšana

Jau otro reizi pērkot līdzņemšanai ir apčakars! Vienu reizi pie autokases tortilā normālas vistas vietā tika iebāzta soja, nafig tad prasīt ko jums ielikt? Tagad komplektiem vispār neielika kartupeļus. Protams, tas atklājas tikai, kad tiek atvērta līdzi paņemtā paciņa un atgriezties kko pierādīt vairs jēgas nav!

29.08.2019

N Noboby 29.08.2019

Vienu reizi uz grābekļa uzkāpt var būt kļūda, otru reizi- lētticība, izvēle, paša nolaidība vai vienaldzība. Pats vari izvēlēties kurš no variantiem.

A Anna Krastiņa 31.08.2019

Mums šī patī problēma bija kādas 5 reizēs,krastā ielas hesburgera,Rīgā! Ne pielikti kartupeļi,mērcīte vai siera burgers! Izdomājam dot vēl vienu iespēju šai iestaidei,saņemam pasūtījumu,itka viss bija! Atverot bekonā burgera iepakojumu konstatēju,ka tur nav bekons! Superrr! Tagad vienmēr tikai garām šai iestādei