www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Sveiki... Šodien biju iegriezusies Hesburger Merķeļa ielā, pasūtīju kebaba komplektu, kas ir no aplikācijas, piekodināju, ka vajag neaso, jo, tomēr asus ēdienus neēdu. Pārdevēja, protams, to dzirdēja, bet nu es nebrīnīšos, ka viņa to laida gar ausīm. Protams, savu pasūtījumam es saņēmu arī fantas dzērienu, bet kad pajautāju, lai izsniedz salmiņu un vāciņu viņa man atbildēja: “mēs salmiņus un vāciņus izsniedzam tikai kad pasūtījums tiek veikts, līdzņemšanai” maz, ka viņa man izsniedza neasā vietā aso kebabu, tak viņa vēl atļāvās tā pateikt. Cik hesburger restorānos esmu gājusi, tik vienmēr man tika izsniegts dzēriens gan ar vāciņu, gan ar salmiņu.

11.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (15)

R RXX 11.01.2020

Kam jums vajag to vācinu un salminu? Es pilnībā atbalstu šo politiku.

L Linda Ivanova 11.01.2020

Tas ir normāli,ka cilvēks paprasa salmiņu,lai nenosmērētu savas drēbes.

Nē! Tas ir nenormāli. Ja tev tik ļoti uz pohām trīc rokas, ka nespēj pat padzerties tupi mājās un lāpies! Ko tu vispār no sevis esi iedomājusies!

L Linda Ivanova 12.01.2020

Jūs,kad paši sūdzaties,tad jau nav nekā

B Bijušais pircējs- 07.04.2024

Tādēļ, ka šīs dzērienu glāzes lieto arī bērni. Glāzes var saliekties un apliet drēbes.

B Bijušais pircējs- 07.04.2024

Lai no mazgadīga bērna rokām neizšļuktu dzēriena plānā papīra glāze un neaplietu drēbes! Tagad beidzot ir skaidrs?

BondsBonds 11.01.2020

No salmiņa dzer slimnīcā, kad lūpa pārsista vai ar vāciņu mašīnā, lai neizšļakstas pa salonu.

B Bijušais pircējs- 07.04.2024

Bērnu rokās mīkstā papīra gāze viegli var ielocīties un izšļukt no rokām. Ir redzēti gadījumi, kad tādējādi, ka atteikts salmiņš un vāciņš, izkrītot glāzei, bērns aplej drēbes.

veesaa007 11.01.2020

Kādam ruksim ir jābūt, lai dzerot no glāzes, nosmērētu savas drēbes? Mājās tēju vai sulu arī dzer ar salmiņu? Nākamreiz paprasi priekšautu, lai ar kebabu nenosmērētu drēbes.

T tieši tā 12.01.2020

Uz čeku kaut vai paskatoties viss skaidrs. Kā ir jāēd, lai ēdiens un dzēriens pa gaisu lidotu? Un es arī ļoti atbalstu politiku neizsniegt salmiņus. Tā jau plastmasas daudz. Tagad, kad man dod salmiņu piekodinu, ka nevajag nemaz (ja ēdu uz vietas).

B Bijušais pircējs- 07.04.2024

Tu, egoist! Cik jābūt lielam plānā galdiņa urbējam, lai šādi sekli spriedelētu...!? 7 gadīgā bērna mazās rokās šīs dzērienu papīra glāzītes bez vāciņa un salmiņa viegli salokās, kas palielina risku tai izkrist un apliet drēbes. Un nekāds priekšauts vairs nelīdzēs...!

T tieši tā 18.04.2024

Nevajag vest mazu bērnu uz neveselīga ēdiena ēstuvi. Bērnus var pabarot veselīgāk un nu jau lētāk ārpus HESBURGER. Kā pieaugušais, reizēm ieskrienu apzinoties, ka pērku miskasti, bet kāpēc uz turieni jāved un jādod bērnam pārcukuroti, pāŗtaukoti un pārsālīti ēdieni?

7 gadīgam bērnam tā kā krūze būtu jāspēj noturēt, ja nespēj, varbūt vecākiem mazāk hesīti dot vajadzētu un vairāk abiem kopā dabā bumbu pamētāt vai veikt kopā kādu citu aktivitāti, kas attīsta muskulatūru un koordināciju.

L Linda_J 12.01.2020

Šis ir šaubīgs portāls, kura vadība iatrodas Baltkkrievijā. Un šeit sūdzās šaubigas personas, kuras vada emocijas nevis saprāts.

K Kristîne Broka 18.01.2020

Sāksim ar to, ka burgerus vai jebkuru edienu gatavo virtuvē, virtuves darbinieks. Pārdevējs jeb kases darbinieks pasniedz kartupeļus un dzērienu. Kā tiek pagatavots burgeris ir atbildīgs virtuves darbinieks.
Ja ir kādas nesaskaņas vai nesaprašanās, protams, var doties pie pārdevēja un jums tiks pasniegts jauns burgeris nevis pa taisno bliezt iekšā sūdzību.
Salmiņus un vāciņus dod tikai līdzņemšanas pasūtījumiem vai maziem bērniem ar bērnu komplektiem un tml.
Vajag arī saprast pārdevēju. Nejau viņi visu var zināt. It īpaši , kad ir garas rindas. Un nejau viņi var visu atcerēties. Visi taču ir cilvēki .
Un tomēr, ja vajag neasu, ir taču arī visi citi burgeri un to komplekti, kuri ir neasi. Ir tikai 2 asi burgeri un tu izvēlējies vienu no tiem. Kuru ņem pārsvarā tikai asu un asu ēdienu mīļotāji.

B Bijušais pircējs- 07.04.2024

Riga Deglava restorānā atsaka salmiņus un vāciņus arī bērniem! Neiesaku šo nelaipno midzeni..!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes