www.sudzibas.lv Hesburger Nehigēniska apkalpošana

Hesburger - Nehigēniska apkalpošana

Ņemot vērā Latvijas valsts situāciju, kurā ir ārkārtas stāvoklis Covid-19. Hesburger restorānā gaidot savu pasūtījumu, ievēroju, ka apkalpošais personāls ne reizi pa pusstundu ne nomazgāja rokas, ne tās dezinfekcija. Izņemot pavāru neviens no personāla nevilka cimdus. Restorāns ir mazs, un ieturēt 2m distanci nav fiziski iespējams. Ceru tas tiks labots.

26.03.2020

Ja

Tu Turkey901 26.03.2020

Ja Covid19 ir bijis ēstuvē, tad tas ir darbinieku ieelpots, tie ir inficēti un elpojot to izplata tālāk, te nekāda roku mazgāšana nepalīdzēs, arī Jums tāds būs nodots, jo nav ko valkāties pa ieskrietuvēm mēra laikā!

Ab absk12 26.03.2020

Ņemot vērā Latvijas situāciju...smieklīgi,pats klīstat pa ātrās ēdināšanas iestādēm, bet apvainojat citus. Sēdi mājās un dezinficē rokas katru pusstundu!

Ta taisnibascinitajs2 26.03.2020

Gatavo mājās ēst, Hesburger nav pirmās nepieciešamības prece.