Hesburger - Higiēna

17.11.2020. 22: 40 izdaru attālināti pasūtījumu, caur hesburger aplikāciju. Piebraucu pie kases - kasiere cītīgi pucē ar ķīmiskajiem līdzekļiem kases lodziņu, neliekas traucēta uzkopšanas darbā, kamēr nebeidz uzkopšanu, gaidu apmaksas iespēju, tad vēroju, kā kasiere uzmazgā grīdu, neievērojot higiēnās normas, roku tīrību, grīdas mazgāšanas procesā ietin man burgeru, uz jautājumu, kāpēc nenomazgāja rokas, rupji atbild, ka viņai beidzas darba laiks, vai ņemšu burgeru. Burgers ielidoja tuvākajā miskastē, jo nav apetītes kaut ko tādu ēst. , tas novērojams katru dienu Olaines hesburgerā, tāda sajūta, ka esmu ieradusies pie kasieres lauku virtuvē. Beidzot darbu, katru vakaru piebraucu, lai nopirktu burgeru bērnam, gaidu šo kasieri ar covid simptomiem, apsolu tādu pašu apkalpošanu uzņemšanas nodaļā, lai viņai laba Veselība un hesburgeram sabiedriskais fuj!

17.11.2020

ē ērglis99 18.11.2020

Labāk mājas uztaisīt bērnam maizīti ar speķi un sīpoliņu būs daudzreiz labāks.

Vagons Komā 18.11.2020

Nav smuki kadam teikt, ka ir C##### simptomi. Tas ir pretīgi

B baltmaize 18.11.2020

Kāpēc bērnu jābaro ar burgeriem katru vakaru? Šad, tad jau drīkst, bet tas nav ikdienas ēdiens.

Vagons Komā 18.11.2020

Bet tas ir silts un veselīgs ēdiens

veesaa007 18.11.2020

Par sūdzības būtību nekomentēšu, jo man par Hesburger ilūziju nav. Bet interesē vairāk tas- noprotams, ka Kristīne ir kādas med.iestādes uzņemšanas nodaļas darbiniece. Pēc komentāra var spriest, ka Kristīne savā darba vietā ''šķiro'' pacientus- cik laipni, cik kvalitatīvi utt.izturēties pret pacientu. Viena lieta ir to nodomāt pie sevis klusībā, bet te- izstāstīt visai Latvijai.

Fuj tev par to, ka māci bērnam rīt dzīvnieka miesu un kāda māte labrātīgi pērk bērnam burgerus?! Fū!

Sardele 19.11.2020

Tu te nedirs par lauku virtuvēm, blozga!