www.sudzibas.lv Hesburger Slikts serviss

Hesburger - Slikts serviss

Atbraucām uz Hesburger 22:40 19.07.2026 (Iecavā)
Palikām neapmierināti, jo šīs dienas maiņa izdomāja , ka var izslēgt fritieri ātrāk un tāda veidā paātrināt savas darba dienas beigas, nepadomājot , ka vēl var ierasties kāds klients. Esmu ļoti vīlusies, jo citās vietās ap šo laiku pieņem pilnvērtīgus pasūtījumus un ciena klientu laiku un vēlmes. Ceru, ka šī situācija vairs neatkārtosies un nenāksies mainīt domas par Iecavas Hesburger.

19 st atpakaļ

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Komentāri (5)

M memesupreme 11 st atpakaļ

Varu Jūs mierināt, ka neko nelaidāt garām. Regulāri sanāk braukt uz Bausku un šad tad mēģināts iebraukt tieši Iecavas hesītī un absolūti katru reizi ēdiens bijis drausmīgs. Es tiešām nezinu kā viņi tur strādā, bet tieši uz Iecavas hesi vairs nu nekad.

I Iecietigs 4 st atpakaļ

Sadomazohizms? Nav ēdams, katru reizi, bet brauc un brauc,

A Anna Leimane 9 st atpakaļ

Ja esi cilvēks, nevis bidla, tad elementāri cieni cilvēkus, kas tevi apkalpo un paceļ savu dibenu ātrāk no dīvāna.

M micire 8 st atpakaļ

Un kāpēc tādi pasūtījumi jāveic laikā,kad tiešām cilvēki darbu taisās beigt?

I Iecietigs 4 st atpakaļ

Nu viens uzrakstīja jau, atkal raksta zem cita nika. Cilvēkam maksā algu līdz 23.00!
Ja pieņem ģimenes pasūtījumu, tas nozīmē, kā kavēsies darbā vismaz stundu, kamēr pēc tam visu atkal sakops. Par to viņam nemaksā. Kamēr braucat tos 30 km uz hesiti, varējāt pasūtīt pa telefonu vai internetā. Atbrauc uz hesiti, paņem JAU GATAVU pasūtījumu un mauc nah...nekavē citus. vai samaksā attiecīgi cilvēkam par pārstradatam stundām un dubultā.
atradusies aizvainota ģimenīte, druka tagad bez jēgas...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus