Reitings Kafejnīcas, bāri

25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

Lage Ko - Плохой сервис

Плохой сервис Продавец по имени Ольга заставляет ждать очередь. Ходит курить, запах сигарет. Отвратительное обслуживание и вызывающе поношеные штаны для кассира кафе такого уровня! Выдаёт разные столовые приборы, что не приемлимо в кафе и ресторанах! И чёлка у неё, как у кашпировского.

Piana Vyshnia - Krāpšana

Ne kādā gadijumā neejat tur strādāt, ja cienat savu laiku, spēku un saprātu. Vienīgais, kas te ir labs - bārmeņu kolektīvs, bet pat tas nespēj, pārklāt visus mīnusus. 1. Jūsu līguma kopiju jums var pat neizdot 2. Pašā līgumā ir ļoti daudz nenorādīto lietu (kā pieņemsim par to, ko apņemas darba devējs, ne vārda par slimības lapu u. T. T.) 3. Saņemot algu var izrādīties ka jums no grafika tika izdzēstas stundas 4. Jūs var piespiest iziet uz darbu kamēr jūs esat uz slimības lapas (kas ir...

Piana Vyshnia - Pretīga attieksme pret darbiniekiem

Ne kādā gadījuma neejat tur strādāt, ja cienāt savu laiku, spēku un saprātu. Vienīgais, kas te ir labs - bārmeņu kolektīvs, bet pat tas nespēj, pārklāt visus mīnusus. 1. Jūsu līguma kopiju jums var pat neizdot 2. Pašā līgumā ir ļoti daudz nenorādīto lietu (kā pieņemsim par to, ko apņemas darba devējs, ne vārda par slimības lapu u. T. T.) 3. Saņemot algu var izrādīties ka jums no grafika tika izdzēstas stundas 4. Jūs var piespiest iziet uz darbu kamēr jūs esat uz slimības lapas (kas ir...

Caffeine - Serviss

Serviss Esmu biež klients. Esmu iegaumējusi aptuveno kūku gabaliņu izmēru, esmu manījusi bārā kūku trafaretes, bet nu... Kūkas gabals par ~4 euro kurš ir kā puse vai mazāk no viena gabala ierastā ir jau norma gluži vai. Un vēl barista kuri atsakās ko par to komentēt vai mainīt. Varētu jau tad ataidi par pus cenu. Esmu dzirdējusi, ka šobrīd jebkurš bizness nav viegli, bet nu kas tāds ir jūsu garšīgajās kūkās, ka daži gabali reizēm ir mazāki reizēm lielāki. Varbūt vaina jau ir pavāriem un dzērienu meistari ir tikai starpnieki, bet nu izlemiet par to izmēru. ;)

Kebabs būda - Drausmīgs servis

Akkkk šausmas vienkārši nesaprotu kas šī ir par bodīti apkalpošana vienkārši drausmīga vienu pasūtījumu biju sūtījusi martā un otro reizi biju sūtījusi aprīlī un vieta kur taisa visu arī bija vienkārši pretīga paskata bet nu labi noriskēju un vēl visam tam pa virsu drausmīgi pagatavots kebabs un kebabs traukā un frī kartupeļus un tā nav pirmā reize tātad sīkāk: biju pasūtījusi lielo kebabu ar maigo ķiploku un sēņu mērci un vēl kebabu traukā arī ar tām pašām mērcēm un un frī arī ar tām pašām...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Pretīga apkalpošana. Pusotru stundu gaidīju pasūtījumu. Cilvēki, kuri atnāca vēlāk pār mani, saņēma savus pasūtījumus ātrāk. Ja restorāns netiek galā ar klientu plūsmu, īpašniekiem vajadzētu aizdomāties par to. Nav pirmais gadījums. Beigās, pēc pusotras stundas neiedeva mērci un salmiņas dzērieniem. Sliktāku apkalpošanu nekad neesmu redzējis.

Old Time SIA - Krāpšana

Krāpšana Tas notika no 1 aprīļa uz 2 arīli, devos mājās pēc Vecrīgas apmeklējuma, dad divas meitenes pienāk un pasauc uz bāru, nedomāju par kādu krāpšanu devos viņām līdz, pasūtīju vīnu, un ūdenspīpi, tlāk vēl kādu koteilīšu viņām, beigās izradās kad man no konta noskaita salīdzinoši lielas summas 3x pāri 100 eiro, un vēl. Protams gribētos sapras ka tas iespējams? Laba krāpšanas shēma, Cenas protams nesaka.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss 04.04.2023 iegāju hesburger lai ātri kaut ko apēstu. Veicām pasūtījumu, nācās 30+ min gaidīt, galā atnesa pavisam ko citu, ne to ko pasūtīju. Kad jautāju jaunajam cilvēkam kas tas? Viņš vienkārši rokas noplatīja, un aizgāja uz virtuvi, ne atvainojās ne ko sakarīgi pateica. Vienīgi jaunā Dāma atvainojās, kura ne pie kā nebija vainīga.

Hesburger - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Otro reizi mūžā iegriezos Saldus Hesburger restorānā. Dabūju dzirdēt, kā darbiniece aprunā kādu klienti, tur par vadītājai stāvot blakus. Noteikti pēdējā reize kad šeit iegriežos, pieļauju, ka tiek aprunāti arī citi klienti. Darbiniece ar gaišiem matiem. Ēdiens gan bija labs.

Lāči - Ļoti slikta vadītāja

Ļoti slikta vadītāja Laura arāja ļoti briesmīga vadītāja, tik ļoti nejauka un rupja pret darbiniekiem. Neiesaku nevienam doties strādāt ar šo cilvēku kopā, jo viņa jūs drīzāk izrīkos nekā pati ko darīs un ļoti ļauni apvainos citu kolēģu klātbūtnē. Un tās Kūkas ko pērkat, viņi tur ledusskapjos, kuri nemaz nestrādā, tur visas pārbaudes ir uzpirktas, jo nekad ar to viņiem problēmu nav. Iesaku uzņēmumam pasekot līdzi tam kā šī vadītāja strādā un padomāt kārtīgāk vai vaina ir tajos darbiniekos, kurus laura uztaisa par sliktiem darbiniekiem vai gan pašā laurā ir tā vaina.

Kafijas Draugs - slikts serviss

slikts serviss 14. Februārī bija pasūtīts kafijas aparāts Delonghi Autentika Etam - 539 eiro, caur mājās lapu.17. Februārī pasutījumu saņēmu. Nepagāja 2 nedēļas, 27. Februārī tas sabojājās. 28. Februārī to pieņēma domina shopping filiāle. Šodien 25. Marts, nav ne kafijas aparāta, ne naudas. Klientu serviss neceļ klausuli, negrib risināt šo situāciju. Diemžēl vajadzēs sazināties ar ptac, jo pret klientiem ir ļoti slikta attieksme un nav nekāda rezultāta konfliktu risināšanai.

LIDO - Zādzība

Zādzība Kādu laiciņu strādāju “Lido”. Pēc tam, kad uzrakstīju atlūgumu, sapratu, ka esmu aizmirsusi savas botes darba skapītī. Uzrakstīju maiņas vadītājai, ka kādu dienu botes paņemšu un viņa atbildēja, ka jā - varēšu savākt. Pienāca diena un mana māsa aizgāja uz lido, lai botes savāktu, viņai iedeva lielu, melnu maisu ar apaviem un pateica, lai atrod, kuras ir manas, protams, ka mani apavi tur nebija, kad māsa pateica, ka maisā nav mani apavi, tad sieviete atbildēja, ka nesen bija ģenerāltīrīšana un...

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Работница не умеет общаться с клиентами,встречает с недовольным лицом,не хочет слышать,что просит клиент, Ужасно,так нас ещё не встречали.Про напитки забыла, не отдала,сказав об этом,с не довольным лицом сказала" так у вас их и не было", но эту проблему решили, ужасный сервис Девушка,плотного телосложения,светлые волосы

Hesburger - Ļoti lēna apkalpošana, nejauki darbinieki

Ļoti lēna apkalpošana, nejauki darbinieki Ļoti nejauks personāls, tādiem cilvēkiem nevajadzētu strādāt uzņēmumā, kas darbojas cilvēku apkalpošanas sfērā. Lēna apkalpošana, gaidījām ēdienu 40 minūtes un kad gājām prasīt kāpēc nekas nav atnests, mums ļoti nejauki atbildēja un pārmeta…it kā tā ir mūsu vaina, ka cilvēki nepilda savus pienākumus darbā. Neiesaku nevienam apmeklēt šo elli!

Cata - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc Latvijā, braucot autobusā, man ir jāklausās krievu mūzika, jo šoferis ir uzgriezis skaļi radio. Turklāt šoferis ir latvietis. Man jau tā ir apnikusi krievu valoda, ka es to vairs nespēju klausīties. Viss rīts sabojāts, jo nevar mierīgi aizbraukt no Siguldas uz Rīgu. Izdariet tā, lai krievi neskan vismaz autobusā no šofera puses. Pietiek jau ar tiem vatņikiem, kas autobusā sēž.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Loti lēna apkalpošana.06.03.23 uztaisīju pasūtījumu 21: 23, dabūju savu pasūtījumu 21: 40. Klientu zālē nebija, 3 darbinieki stāvēja kādas 3 minūtes kases zona neko nedarot, pēc tam aizgāja visi kopā zona kur gatavo ēdienu. Loti lēni vāca pasūtījumu…tā kā sūtīju 3 komplektus lūdzu iepakot liela maisa ar rokturiem, pateica ka beidzas. Gala rezultāta ka tik ilgi mani apkalpoja ēdiens bija pilnīgi auksts. Serviss ir uz 0.

Hesburger - Nedod iespēju strādāt

Nedod iespēju strādāt Mans vīrs pieteicās otro reizi uz Alfas Hesburger, intervijā teica, ka steidzami vajag darbiniekus. Tajā pašā dienā nokārtoja OVP par savu naudu un bija gatavs strādāt jau ar nākamo dienu. Personāldaļa atcerējās viņu un teica, ka negrib uzsākt sadarbību. Viņš pirmajā reizē nemaz nebija uzsācis darbu un tas bija Covid laikā, kad bija dažādi ierobežojumi. Tad varēja uzreiz pateikt, ka mēs tevi atceramies un nebūtu jātērē savs laiks un nauda pie ārstiem.

McDonald’s - Pasūtījumā trūkst pasūtītās preces

Juglas maķītī nekas nemainās:) iebraucu mcdrive - pasūtījums 35+ eur. Tai skaitā 3 Mcchicken - čekā "izsisti" 4, pakā ielikti 2:) kārtējo reizi Juglas mcdonalds iebāž ķēšā klienta naudu, šoreiz - 6.60 eur. "pārbaudīt uz vietas" - nemaz nesākam tarkšķēt, ja nezinam drēbi - nav nopietni:)

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Viss darbinieku kolektīvs smejas par mani un manu draugu un piedraudēja ar policiju jo iegājām tualetē kopa nesaprotu kāda bija vajadzība šādi izturēties pret diviem nepilngadīgiem jauniešiem zinu to ka mēs vairs tik biezi nenāksim uz šo Hesburgeru.

Kebabs buda SIA - Ārprāts!

Sveicināti, ierados paēst gardos Kebabus "Kebabs Buda" Jēkabpilī 22.02.23 iegāju pasūtīju 4 traukus ar kebabiem vienkārši drausmīgi negaršīgi uztaisīti, fri kartupeļi vienkārši nebija ēdami. Apkalpoja mani čigāns vai tiešām? Zem katras kritikas! Samaksāju 26 eiro un mana acu priekšā viņš neizsita čeku un naudu ielika kabatā. Lūdzu pievērsiet uzmanību šim darbiniekam, vairs es neatgriezīšos šajā iestādē.