Reitings Kafejnīcas, bāri

25%
Šašliku centrs
Restart Cafe

Sala konditoreja - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte kliņģeriem. Žavēto augļu vietā ievārījums. Pasūtīju internetā 3 dienas pirms svinībām 2 Salas kliņģerus. Dekors pirmšķirīgs. Mīklas kvalitāte arī. Pildījums visu bojā. Sāļais atbilst aprakstam, tomēr nebija tik gards, kā pirms 1.5 gada iegādātais, pildījuma arī mazāk. Bet nu ok. Saldais diemžēl liela vilšanās. Jābūt pildījumā žāvētiem augļiem, bija ievārījums! Tik prasti. Sala diemžēl iet uz leju. Bet Cena kosmoss! Pēdējais mans pasūtījums.

Mcdonald's - Bomzis pie kases un drupačains wraps

Bomzis pie kases un drupačains wraps Visu laiku biju hesburgera klients, domāju pirmo reiz aiziešu pamēģināšu Makdonalda, ienākot iekšā uzreiz redzu smirdīgu bomzi kurš sūta burgeru pie kases, apsēžos un gaidu kamēr bomzis 10 minūtes sagaida savu burgeru un jau parādās liela Rinda. Pasūtīju mcwrapu gaidu savu ēdienu un man neviens viņu neatnesa 15 minūšu laikā, aizejot pie kases skaidroties kur mans wraps viņi man Saka kad man viņš pašam kaut kur jāatrod McDonald’s iestādē un galu galā man viņu iesniedz pie kases aukstu...

Hesburger - Burgera māž izmērs

Burgera māž izmērs Sveiksi, es jau 20 gadus ikdienā eju ar riteni uz hesburger restorānu, katru reizi ar katru dienu palielinās Cena, agrāk burgeri bija lieli un lēti, a bet gan tagadddd otradak, tikai ne, tagad ir mazi burgeri un lielas Cenas, man pensija ir 150 un burgirs maksa 2 lati. Gaju pie kasieres sūdzieties kad man iedeva dārgu burgeeru un viņa man pārmet un Saka kad tas ir mufins un lētāka burgers, herburgers. Teicu kad kolu bez ledus jo ara ir sniegs un ja vajag ledu, es varu pate paņemt ledu, un galu...

Mcdonald's - Slikts,pretīgs,izvemošs ēdiens

Slikts,pretīgs,izvemošs ēdiens Labdien, tikai ne McDonald’s darbiniekiem. Iegāju Makdonalda pirmo reizi pēc 1 gada un varu pateikt, ka ēdiens ir šausmīgs. Ēdu ēdienu paskatos uz burgeru un nezinu kapēc, bet gaļa vel kustās. Tāda sajūta, ka govs nebija līdz galam nogalināta. Garša tāda kā bērēs, pilnīgi asaras tecēja no stikla gabaliem burgerī. Ne krējums, ne kečups, kas tas ir? !? !? ! Burgerī kautkādi stikla gabali, cepuma gabali, burgers iebāzts kafijas automātā. Paplāte visa kafijā. Šausmīgi. Kola garšoja pēc maniem...

KFC Origo - Nepatīkami uzturēties

Nepatīkami uzturēties Izdomāju aiziet uz KFC Origo paēst pusdienas. Saņemot ēdienu mani šokēja kas notiek vietā kur cilvēki ēd. Pie galdiņiem sēž bomži kuri vemstās un atraugājas, Man pretī vēl pārītis ar mīlas priekiem nodarbojas. Ēdiens bija garšīgs bet viss pārējais bija zem katras kritikas. Vairs nevēlos tur doties.

AtrisinātaLIDO - Slikts serviss

Slikts serviss Veicu Online pasūtījumu uz 17:45. Tagad ir 18:03 un es joprojām stāvu un gaidu. Neviens nezin cik, saka vēl 10 minūtes. Vai tas ir normāli, ka man jāgaida papildus pusstundu savu pasūtījumu? Viena no pārdevējam vispār no ignorēja. Ļoti slikts serviss.

GUSTAV beķereja, Brīvības gatvē 404, Juglā - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Labdien! Iemāciet savus ukraīņu darbiniekus pieklājīgi apkalpot pircējus! Biju šodien iegāJusi, ne pārdevēja sasveicinājās, ne atvadījās, ne lūdzu, pilnīgi ne viena vārda nepateica! Stāvēja kā zivs! Ne latviski, ne krieviski! Tā ir necieņa pret pircējiem! Es vienmēr sveicinos visur, kur es iepērkos un izskatu to par pieklājības normu ikdienā. Ja necienāt mūsu valsti un iedzīvotājus, tad nestrādājiet apkalpošanas sfērā! ,

Hesburger - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Iepirkāmies hesburgerā ap plkst. 4, paņēmām divus picburgeru komplektus un divus komplektus ar nagetiem pa 9 gab. , pēc nagetu un kartupeļu apēšanas, bērns jau 3 stundas vemj! Lūdzu, noskaidrot situāciju. Pasūtījuma nr. 632716. Šajā dienā, pēc hesburgera apmeklējuma netika ēsti citi produkti, tāpēc īsti nav iespējams novelt vainu uz kādu citu lietu.

Hesburger - Slikts serviss, krāpšanās

Slikts serviss, krāpšanās Tas nav apkalpošanas serviss kas tur strādā bet gan krāpnieki. Pasūtīju 03.12 picas burgera komplektu, paprikas mērcītes un tortillu, tortillā nebija neviena halapenjo pipara, kola nebija, mērcītes nebija, būtu gājusi un teikusi, bet bijām jau 50 km attālumā, parasti pārbaudām vai nav kaut kas aizmirsts, taču tieši šijā dienā nebija laika paskatīties, pēctam mūs sagaidīja šis nepatīkamais pārsteigums, kas tas ir? Kā tā var! Izkrāpj naudu un pretī iedod necilvēcīgu un nepieļaujamu servisu, kaunaties.

Mcdonald's - Krāpšana

Krāpšana Vēlējos izmantot Ziemassvētku adventes bonusa kuponu kur dāvanā nāk zeķes, bet pārāk ilgi biju maksāt ar karti ekrānā, kad man piedāvāja opciju samaksāt pie kases, izvēlējos nē, ar domu ka varēšu vēlreiz maksāt. Dēļ tā man neļāva vairāk izmantot bonusu, jo nerādijās kupons aplikācijas izvēlē. Viss ko es vēlos, ir savs lielais kombo un zeķu pāris! Pielikumā arī ir čeks, kur uzrādīts ka esmu vēlējies iegādāties bonusa saturu. Es nevēlos boikotēt par šādu mazu lietu, bet tas tiešām sabojāja manu...

Panna kafejnīca Aizkrauklē - Slikts serviss

Vēlos jūs informēt par kafejnīcu panna Aizkrauklē, proti, devos ar ģimeni uz 18. Novembrī paēst svētku pusdienas, pirmkārt vienmēr tur bija arī pusporcijas, jo man bērni nevar apēst pilno porciju uz ko es arī noradīju, man atbildēja, ka viņus tas neinteresē, protams, kas tas mani uzvilka, otrkārt izbrīnīja, ka šķīvji, kas kādreiz skaitījās pusporciju šķīvji, tagad ir pilnu porciju šķīvji, treškārt, kad piegāju maksāt par savām sabojātam svētku pusdienām, kasiere vienkārši aizgāja prom, atstājot...

Gan Bei - Slikts serviss, tīrība

Slikts serviss, tīrība Sveiki! Šodien devis uz Gan Bei branču un pieredze bija vairāk kā slikta. Ierodoties uz rezervētu laiku gan mēs, gan cilvēki Rindā aiz mums gaidīja ilgu laiku, kamēr tika pie sava galdiņa. Viesmīļi nenorādīja vietu un nācās pašiem saprast kur sēdēt. Ēdiens bija auksts, un galda piederumi un šķīvji bija apkaltuši ar ēdiena paliekām no iepriekšējās lietošanas. Ēdiena izvēle bija maza un reti tika papildināta, bet lielākās problēmas bija ar netīrajiem šķīvjiem no kuriem klienti ēda, apkalpošanu un...

LIDO - Samaksa

Samaksa Vai tiešām ja pērku sulas glāzītē, bērnam ņemot salmiņu par to jāmaksā? Vērmanītī man Dāma kasē prasīja atsevišķi piemaksāt... ! Dīvaini... Tad jau arī par karoti un dakšu man jāpiemaksā. Cena tad salmiņam būtu jāpieliek klāt ja tas pa maksu. Cenas nav.

Caffeine Blaumaņa - Cilvēki nevar apkalpot normāli Bolt klientus!

Cilvēki nevar apkalpot normāli Bolt klientus! Šodien no rit sagribējās kafiju un kišu. Nebija iespēja atnākt klāt, izdomāju pasūtīt. Pasūtījums nokavēja 20 minūtes, pie tam saņemu garu čeku ar kļūdām, citu kišu (neēdu ar gaļu) un citu coca-colu! Pie tam volta bija sazīmēta (sasildīt) ķīšu, un ka es jau zināju priekšā-sasildīts nebija! Atvainojumu uzrakstīja barista uz čeku! Parasti cik es zinu viņi zvana un jautā uz ko samainīt to, kas nav uz vietas. Naudu patērēju-palieku bez ēdiena.

Hesburger - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti lēna apkalpošana, ne tikai šajā konkrētajā adresē, bet kopumā visos hesburger. Pat ja tev priekšā ir 1cilvēks, gaidīt var nākties ļoti ilgi. Un darbinieki no malas skatoties liekās, ka speciāli ļoti lēni strādā, savā starpā vēl parunā kamēr tu stāvi pie kases un gaidi, lai veiktu pasūtījumu. Biju arī izbrīnīta redzot, ka burgerus taisa ar plikām rokām. Vai tiešām nav ne kripatiņas sanitārijas un higiēnas?

Mcdonald's - Обман

Обман Хотел по баллам получить Mcflurry вкус daim мороженное, так как в приложении написано любой вкус. Продавец отказал и сказал единственный вкус можно oreo. Любой другой за деньги. При всем при этом у меня баллы пропали и деньги я заплатил. Почему так получается, опечатка или я что то не до понял. Все видно на фото. Жду пояснений, не приятная ситуация.

Drusti Konditoreja - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Pēdējā laika drustu konditorejas kvalitāte ir ievērojami samazinājusies, produkcija nav svaiga, tiek gatavota no apšaubāmas kvalitātes izejvielām, saprotama vēlme: 1. Sākumā iztirgot peizpārdoto produkciju, vienkārši sakot - iesmērēt, 2. Izgatavot produkciju no lētākām izejvielām, ko var noteikt pēc garšas un smaržas, lai pārdotu dārgāk, šie novērojumi ir konstatēti drustu tirgotavā centrāltirgū un tirdzniecības centrā arcada nometņu ielā 61.

Costa coffee - KAFIJA sagatavota neatbilstošā kvalitātē

KAFIJA sagatavota neatbilstošā kvalitātē Pasūtīju kafiju līdzņemšanai, samaksāju 3 eiro. Kafija bija vienkārši nedzerama, šķidra iespaids ka gatavota neuzvārot kafiju, atmiņā uzpeldēja Psrs laika gatavotā kafija, kuru tautā sauca par zeķūdeni, jo krāsa bija, bet garša nekāda. Darbinieki uz aizrādījumu ka kafiju tā negatavo atbildēja rupji, ka viņi vienmēr tā gatavo. Vai tiešām costa kafijas vadība nevar apmācīt savus darbiniekus. Kafija bija nopirkta 2022.30.10. Pulkst 16.12. Zēl costa caffee zaudē savu brendu. Visiem saviem draugiem došu ziņu lai uz akropoli neiet.

Hesburger - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Vakarā ap plkst. 20: 00 iegāju un sūtīju tortiliju ar bekonu, man pateica, ka nav pieejama, kaut arī aplikācijā bija iespējams to pasūtīt! Labi, piekritu paņēmu parasto tortiliju un aizejot mājās atverot to vaļā un ko atrodu iekšā, apetīte apgriezās! Tomēr, ja ir vakars, saprotu, darba laika beigas! Bet attaisnojums ielikt pilnīgi brūnas salātlapas, kuras nu tiešām bija glumas un neēdamas + pati tortilija bija tāda itkā būtu 5x atsildīta, pat krāsa bija pavisam savāda un cieta. Ļoti slikta kvalitāte, neiesāku, pirmo reizi saskaros ar tādu problēmu!

Kafijas Draugs - Slikts serviss

Slikts serviss Lai atgūtu naudu par bojātu kafijas aparātu pēc Ptac lēmuma, nācās pašai zvanīties un rakstīt e-pastus, līdz uzņēmums naudu atgrieza. Ļoti nepatīkami, kad uzņēmums neatzīst savu vainu un, lai atgrieztu naudu ir nemitīgi par sevi jāatgādina. Kopumā pagāja gads, līdz atgriezu naudu! Problēmu gadījumā, ļoti slikts serviss!