LV RU
www.sudzibas.lv Viaplay Slikts seviss

AtrisinātaViaplay - Slikts seviss

Labdien,
Man piezvanīja no viaplay.lv un piedāvāja 2 mēn. Pamēģināt skatīties filmas internetā bez maksas. Es piekritu un viaplay atsūtīja man uz epasta adresi atlaižu kodu.
Es piereģistrējos portālā www.viaplay.lv. Lai skatītos norunāto periodu divus mēnešus par bez maksas bija jāpiereģistrē apmaksas veids.
Es piereģistrēju paypal. Pēc norunātā bezmaksas perioda man no konta būtu automātiski sākta vilkta nost mēneša maksa. Par to klient netiek brīdināts.
Filmas sliktā kvalitātē
nav pieejamas jaunākās filmas
dažas filmas nav tulkotas latviešu valodā.

Mans secinājums: nav vērts reģistrēties šajā portālā un maksāt mēneša maksu, jo citos portālos internetā ir pieejamas jaunākās filmas un labākā kvalitātē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 12.04.2017

Uzņēmuma Via Play pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Ro

Komentāri (4)

Latviešu tautas 07.03.2017

Filmas sliktā kvalitātē
===
Piekrītu; ja skatities uz 4K vai FullHD televizorā! Meģiniet uz SD atšķirtspējas TV (720x400)!

dažas filmas nav tulkotas latviešu valodā.
===
ARPRĀTS! Bet... Kaimiņiem (piem.Somijā) ar to nav problēmu. Un to, ka Jūs nezināt vācu vai angļu valodu - ta ir JUSU problēmsa!

Secinājums: sūdzība nav par ko!

Latviešu tautas 07.03.2017

Vai! Ne "problēmsa", bet "problēma"! Atvainojos par kļūdu!

Vi Viaplay_serviss 12.04.2017

Labdien!
Atbildam uz Jūsu sūdzību par Viaplay bezmaksas perioda beigām.
Piereģistrējoties un izvēloties Viaplay pakalpojumu, Jums ir jāatzīmē un jāizlasa Viaplay noteikumi un nosacījumi. Tajos ir punkts "Bezmaksas izmēģinājuma piedāvājums", kurā ir atrunāts: Kad Piedāvājuma izmēģinājuma periods beidzas (kas Jūsu gadīumā bija divi mēneši), Jūs kļūstat par pastāvīgu klientu un līdz ar to Jums tiks piestādīta maksa par izvēlēto paku saskaņā ar Tīmekļa vietnē norādīto cenrādi, ja vien Jūs neizvēlaties atteikties no Piedāvājuma.
Ņemot vērā, ka Jūs neatteicāties no pakalpojuma, Jums tika piestādīta maksa par izvēlēto Viaplay paku.

Jāmin, ka praktiski visas filmas (apmēram 95%) ir HD kvalitātē. :)

Par latviešu valodas tulkojumiem, mēs nodrošinām filmām vai latviskos subtitrus, vai audio balsi, lai filma ir saprotama visiem.

Viaplay

Za ZaneCV 10.04.2017

Tur ir gan viss rakstīts un pati vien apstiprinājāt :D Nav ko lepoties ar to, ka lasīt neprotat.

Mi mikijsstrazdiņš 29.07.2017
Krāpšana

Šodien 29.jūlijā vel nav publiksots "Viņas Melo Labāk" 5 Sezonas - 50 Sērija! Gaidu jau 2 dienas bet nekā! Kamēr jūs tur tusējat, tikmēr es sēžu mājās un gaidu jauno sēriju! Āži tādi! Paldies!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes