www.sudzibas.lv Viaplay Ļoti slikts serviss un pakalpojums

Viaplay - Ļoti slikts serviss un pakalpojums

Esmu ļoti vīlies par viaplay sporta paku, kas izmaksāja man 9.99€ mēnesī. Nolēmu iegādāties abonomentu jo tuvojās eurobasket. Skatoties Latvijas-Slovēnijas spēli serveris bija tik noslogots, ka pat uz viszemāko kvalitāti, kas jau ir gandrīz neskatāma, video vislaik nokārās un spēli skatīties nebija iespējams. Mēģināju gan lmt 4g gan bites 4g internetu uz mac osx un windows platformām un dažādiem pārlūkiem, nekādu uzlabojumu. Par pārsteigumu, kad iegāju tvplay.lv tur pa brīvu bija tieši tas pats streems tieši tādā pašā kvalitātē un ar raustas. Spēles laikā uzsāku saraksti twitterā ar @viaplaylatvia, kas uzreiz centās man aizstāstīt ausis, ka tas ir mana interneta vainu un citas muļķības. Pieprasiju viņiem atpakaļ savu naudu, jo spēle izčakareta un nākamajā dienā nevaru piedalīties diskusijās ar kolēģiem par spēli.
Persona ar ko sarakstijos no viaplay teica ka nodeva informāciju atbildīgajai nodaļai un ar mani sazināšoties. Neviens neraksta un uz manis rakstītām ziņām vairs ar neatbild..
Secinājumi-dranķīgs un nemaz tik lēts pakalpojums un supports vēl sliktāks par pašu pakalpojumu!

Bez jebkādas [slēpt]@tozons

J janis0011 27.01.2018
Kautkāds sviests

Kas tā par vietni, kur par tiešraides skatīšanis ir jāmaksā 7 eur mēnesī? Sviests kautkāds. Gribēju paskatīties kā M. Briedis cīnās pret Usiku, bet kautkādas tizlas mājaslapas dēļ sabojāts garastāvoklis. Vemt grībās.