www.sudzibas.lv Viaplay Nelāga izturēšanās pret klientiem

Viaplay - Nelāga izturēšanās pret klientiem

Esmu ļoti vīlies attieksmē pret klientiem.
Mēs ar draugiem, kā jau patriotiski noskaņoti latvieši, ar nepacietību gaidījām maira brieža cīņu pret usiku. Vienīgais, mums pieejamais, serviss kas piedāvāja to tiešraidē bija viaplay. Protams, tas ir maksas pakalpojums, bet 9.99 naudiņas bija pieņemama summa, lai atbalstītu mūsu sportistus reāllaikā. Tā nu malkojot tēju un našķējoties ar cepumiem jauki pavadījām vakaru ar skaļiem saukļiem "mairi! Mairi". Mazliet vīlušies par cīņas iznākumu devāmies pie miera. Kad ar tuvākajiem draugiem, radiem un kolēģiem nozīmīgais notikums bija jau vairākkārt pārrunāts, laikam ejot, tas tika jau piemirsts. Tā nu bēdu nezinot izbaudīju šīs vasaras īpaši labo laiku pludmales apmeklētājiem, līdz kādu dienu sāka rasties aizdomas, ka mēneša beigās vairs nesanāk iegādāties tik daudz tējas, cik bija ierasts. Sākumā likās, ka iespējams, cepumiem cenas cēlušās, bet prāts tik un tā bija nemierīgs. Līdz ar to nolēmu nopietni izmeklēt šo lietu. Uzvilku brilles un ķēros klāt grāmatvežu darbiem. Pēc pa visam neliela brīža pavediens bija atšķetināts! Kopš janvāra, katru mēnesi, man tiek atņemti 9.99 eiro. Man no šoka pat uztūka seja. “par ko? ! ” es sašutumā kliedzu, pacēlis galvu pret debesīm. “par pakalpojumu ko es neesmu lūdzis un nelietoju? Nē, šitā to nevar atstāt! Nekauņas tie viaplay! ” es dusmu pilns nolēmu rīkoties kā jau katrs ierēdnis to darītu! Tātad rakstu viņiem e-pastu ar jautājumu kādēļ viņi man atņem manu sūri, grūti pelnīto naudu, un lūdzu to atgriezt, jo pakalpojumu neesmu izmantojis. Uz ko protams saņēmu noliedzošu atbildi, jo samaksājot vienreiz, tiek pieslēgts automātiskais abonements un es taču esmu iepazinies un piekritis mājaslapas noteikumiem, kuros sīki viss aprakstīts, līdz ar to man neviens neko neatgriezīšot. Protams, tik sīki aprakstīts, ka man bībeles derības ātrāk būtu izlasīt. Kuram 15 minūtes pirms cīņas ir laiks šķirstīt vārdu skaidrojošo vārdnīcu un mēģināt saprast, kas šajos noteikums vispār ir uzrakstīts, un ko ar tiem viņi mēģina pateikt? “ehh! “ sašutumā nopūtos! Ko lai parasts strādājošās grupas cilvēks šādos gadījumos dara? Veselus 6 mēnešus skaitīja nost! Par šādu summu es klātienē varēju redzēt dūru vicināšanu un sajust sūro cīkstoņu sviedru smaržu! “nu neko! ” nomurmināju pie sevis noraustot plecus un uzpildīju savu mīļāko tējas krūzi.
Tas taču nav normāli! Vai jums patiktu, ka pēc pārtikas veikala apmeklējuma, jūs katru mēnesi pie mājas durvīm atrastu pienu un desu, jo iepriekš to esat iegādājušies? Pie veikala sienas, starp alkohola un tabakas izstrādājumu pārdošanas atļaujām arī varētu izdrukāt noteikumus, kuriem jūs piekrītat ieejot pa veikala durvīm!
Nu labi, šī man būs mācība, ko smejoties atcerēties tējas vakaros un interesants stāsts, uz negatīvas nots, ko stāsts ko stāstīt saviesīgos pasākumos.
Takā tautieši, neesat naivi. Neuzticaties nevienam! Ja būs iespēja, jums mēģināts atņemt pēdējo. Sargiet sevi un savus maciņus!

Dainis 02.08.2018

Vismaz kāda normāla sūdzība ar pozitīvu pieskaņu :)

Dainis 02.08.2018

Tā dara lielākā daļa lielo uzņēmumu tādi kā spotify, tikai viņi saprotamāk brīdina par to :)

Cr critical thinker 02.08.2018

diez vai tas tik nepamanāmi, nevajag, un vai tiešām šī prakse no TV piegādātājiem jau sen nav pamanīta.:) bet nu, lai ir šeit kā brīdinājums arī citiem

Я очень разочарован отношением клиентов.
Мы, с друзьями, как патриотически настроенные латыши, с нетерпением ждали битвы Майры Бризе против Узуки. Единственной услугой, доступной нам, которая предлагала ее в прямом эфире, была Viaplay. Конечно, это платная услуга, но деньги в размере 9.99 были разумной суммой для поддержки наших спортсменов в режиме реального времени. Поэтому, когда мы пили чай и ладили с печеньем, у нас был приятный вечер с громкими лозунгами «Майри! Майри». Немного разочаровавшись в результате битвы, мы пошли к миру. Когда событие с ближайшими друзьями, родственниками и коллегами обсуждалось несколько раз, в то время как на ходу, это было уже забыто. Так горе зная, наслаждался этим летом особенно хорошо провести время посетителей пляжа, пока один день не стал подозревать, что в конце месяца не получите, чтобы купить так много чая, как это было принято. Сначала казалось, что печенье могло подняться, но ум все еще был беспокойным. Поэтому я решил серьезно расследовать этот вопрос. Я носил очки и записывал книги для бухгалтеров. В конце концов, нить была поцарапана! С января каждого месяца меня вычитали 9,99 евро. Я даже не почесал лицо. «Что?» - воскликнул я в гневе, поднял голову на небо. «За услугу, которую я не спрашивал и не использую? Нет, вы не можете оставить его! Нет, это ViaPlay! »Я полностью решил принять меры, как это сделал бы любой чиновник! Так напишите им по электронной почте, спрашивая, почему они берут меня с моего сыра, с трудом заработанные деньги и, пожалуйста, верните его, потому что я не использовал эту услугу. Что, конечно, я получил отрицательный ответ, потому что, заплатив один раз, подключен к аппарату и подписки, но я прочитал и согласен с положениями сайтов, детализирующих все описанное, так что я не буду возвращаться не один. Конечно, детально, что я скорее прочитал бы завет Библии. Кто 15 минут до боя пришло время перевернуть слово глоссарий и попытаться понять, что все эти правила написаны, и что с теми, что они пытаются сказать? «Эх!» Вздохнет от отвращения! Что делает нормальная рабочая группа в таких случаях? Здоровые 6 месяцев отсчитывались! За такую ​​сумму я мог видеть размахивание сторон и почувствовать запах морщинистого пота! «Ну, ничего!» Пробормотал я своими плечами и наполнил свою любимую чашку чая.
Это не нормально! Вы хотели бы найти молоко и колбасу каждый месяц в продуктовом магазине, так как вы его купили раньше? В цехе, между лицензиями на продажу алкоголя и табачных изделий, вы также можете распечатать условия, на которые вы соглашаетесь при входе в дверь магазина!
Ну, это будет уроком для меня смехом вспоминать чай вечером и интересную историю на негативной ноте, какую историю, чтобы рассказать о социальных случаях.
Товарищи, вы не наивны. Не верьте никому! Если есть шанс, вы пытаетесь взять последний. Держите себя и свои запястья в безопасности!

Vl Vladimirs 71 03.08.2018

Vis ir pareizi sudzibu sniedzeis pats vainigs , pilna mera . Visa pasaule turas uz tadu lohu pleciem . Vienkarši rupigak vajag izskatit un izprast piedavajumus un ipaši līgumus pirms piekrist un parakstit . Un laicigi jaseko savai sūri, grūti pelnītai naudai .