www.sudzibas.lv Shortcut Slikts serviss

Shortcut - Slikts serviss

Īsāk sakot-shortcuts ir lieli naudas plēsēji un rupji sakot appisēji. Naudu plēš par katru sīkumu, lai arī shortcuta kvalitāte nav ne tik laba, lai par tādu pakalpojumu maksātu.

Sadaļā pie interaktīvās televīzijas pakalpojumiem ir daudz kanālu, kurus var skatīties izņemot-tv3, lnt, tv6, kanals2 u.c. Kāpēc lielākoties visi kanāli ir grupēti grupā-interaktīvā televīzija, lai arī tiek rādīti kanāli ar izņēmumiem? Vienam kanālam ir nepieciešama interaktīvā televīzija, otram nav?! Sviests. Brīdī, kad vērsos palidziba.latellecom tiku noignorēta no operatora puses!

Filmas, seriālus, to visu tiešraidē vai arhīvā, vai filmas, kuras pirku par naudu un ko skatījos raustījās, tik ļoti, ka nereāli bija kaut ko noskatīties.

Domāju, ka shortcutam vēl ir kur augt.
Nu viņiem par vienu klientu ir mazāk.

K

I Ingal 30.10.2018

Nu ja nav sajēgas tad nevajag savu stulbumu citiem rādīt! Shortcut darbojas caur internetu, ja ir vājš nets tad loğiski, ka raustīsies. ne jau pašā shortcuta ir vaina bet interneta pieslēgumā. Man shortcut darbojas ideāli hd kvalotātē vairākās ierīcēs jo ir pietiekams interneta ātrums. Tv3 lnt tv6 rāda lielajos ekrānos, tv ar shortcut aplikāciju vai shortcut box. telefonā vai datorā šos kanālus nerādīs ja nav lattelecom internets!

K KārlisB1 30.03.2019

Un kapēc nerādīs ja nav lattelecom internets, vai lielais ekrāns vajdzīgs? kas to bazaru izdomāja noderētu kārtīgi pa pauri ieblist moš galva sāktu darboties, vai vismaz daiktu nogriest tākā tādu stūlbumu gēnu baseinā mums toč nevajag.