Lattelecom - Helio

Likās ka Lattelecom ir tā kompānija kas dara lietas pareizi un piedāvā labāko televīziju Latvijā, bet Helio ieviešana pierāda pretējo! Nepraktisks, grūti saprotams un ar veco pulti (Motorola) pat vienkārši kanālus nevar pārslēgt uz priekšu un atpakaļ. Liekas kustības pa labi, pa kreisi! Un lai dabūtu jauno pulti droši vien jāmaksā lielais piķis.

E

E Evanans 15.09.2018

Vai Lattelecom vispār ir ko komentējis par savu neveiksmīgo Helio ? Ja jau TIK daudz cilvēki sūdzās tad kaut kas NAV kārtībā .

C critical thinker 15.09.2018

nedaudz jāpagaida. Motorolas pults darbību solīja salabot

M me2 15.09.2018

Solīja jau augusta sākumā. Tagad ir septembra vidus.

N Niks 19.09.2018

Pārbaudiet pirms "jums liekas". Pultis var nomainīt pret jaunām. Helio nav sarežğīts. Ātri apgūstams vienā vakarā. Ja ir neskaidrības darbinieki palīdzēs izskaidrot funkcijas. Ja nepatīk jaunais iesakiet kā to mainīt. Jo pašlaik nemanīju nevienu ideju, bet daudz vārdus ar bezjēdzības pieskaņu. Tā pat kā fakts, ka tērēju savu laiku, lai komentētu.