www.sudzibas.lv Helio iTV Slikta kvalitāte un serviss

Helio iTV - Slikta kvalitāte un serviss

Mums arī pieslēdza tās šausmas - Helio Itv... !
Kā iepriekš minēts - vienkāršo sarežģīja līdz maksimumam! Sīki burtiņi, sarežģītas tabulas utt. ! Vairs pat televizoru vakarā pēc darba negribās slēgt iekšā un iespringt par to, kā atrast vajadzīgo! Murgs.

J JurisB 16.09.2018

Pilnīgi piekrītu!Kāpēc vajadzēja sap*st to,kas ideāli darbojās?Helio pilnīgs mēsls!

A AnvoyT 17.09.2018

Vai Jūs rakstāt arī Lattelecomam šīs atsauksmes? Rodas iespaids, ka informācija par klientu neapmierinātību nemaz nenonāk līdz izstrādātājiem.

M Matins Veismans 02.09.2019
Kas tas ir kad es mēğinu kaut ko skatīties lietotnē helio itv man pazūd skaņa un tas ir ar vislaik

Un kad es gribu skatīties filmu "Sūklisbobs kvadrātbiksis" man vislaik pāzūd skaņa es mēğināju atinstalēt lietotni neko tas nedeva ko lai dara

Vai kāds man nevar palīdzēt!

Slikts servera savienojums un kvalitāte

Praktiski ik pa brīdim skatoties filmu "Dvēseļu Putenis" filma uzkārās, lēni lādējās un bija ļoti sliktā kvalitātē. Salabojiet vai uzlabojiet savus serverus!