LMT

Latvijas Mobilais Telefons SIA
Adrese: Ropažu iela 6
Rīga
Latvia - LV-1039
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 8076 8076
+371 29340000
Fakss: +371 67773707
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Telekomunikācijas  •  Mobilie operatori
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
485
Atrisinātas
6
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

LMT - Sūdzības un atsauksmes

Lmt - Lmt karte

Lmt karte Lietoju pakalpojumu internets+ Lmt kartei pa 3 eur nedēļā. Summa 3 eur par 7 dienām. Respektīvi es abonēju ceturtdienās tātad līdz trešdienas 23: 59 internetam jābūt, un iestājoties pakalpojums tiek abonents no jauna līdz trešdienas 23: 59 pag. Ned. Kartes kontā 3eur iesk jau 3dienā vakarā, 4 diena 5 ni rīta sms kad abonents par jaunu bet opā, šonakt otrdienai iestājoties interneta nav. Nav pirmā reize, kad abonēšanas vidū pazūd. Rodas vēlme iet uz biti vai tele 2.

Lmt - Serviss

Serviss 16.12.21 devos uz Lmt apkalpošanas centru, jo bija negadījums ar telefonu un ekrāns bija sasists. Telefons ir apdrošināšināts. Manam telefonam bija bojāts ekrāns, es nevarēju uzrādīt sertifikātu un papīra formāta sertifikātu darbiniecei nesanāca nolasīt. Es netiku ielaista klientu apkalpošanās centrā. Man deva padomus, lai es pazvanot apdrošinātājiem, ar sasistu ekrānu. Lai zvanu uz klientu apkalpošanas centru, ar sasistu ekrānu. Lai nosūtu elektronisku pieteikumus, ar sasistu ekrānu un līdz ar...

Lmt - LMT zona Ziemupē, ļoti slikta zonas uztveramība

LMT zona Ziemupē, ļoti slikta zonas uztveramība Dzīvojot Ziemupe, ļoti slikta zona LMT. Uz vairākkārtējiem pieprasījumiem uzlabot zinu Ziemupe, ir saņemts atteikums. Tuvākie zonas torņi atrodas Saraiķos un akmensragā, taču tas neuzlabo zonu, nerunājot par internetu. Mums ir LMT internets, taču signāls ir ļoti vājš, pat ar papildus antenu. Ir daudzas sūdzības iesniegtas, taču rezultāta nav.

Lmt - Patīkama attieksme

Patīkama attieksme Vēlos izteikt milzīgu paldies LMT Spice darbiniecei Dianai Jermiļinai par lielisku un profesionālu palīdzību iekārtas izvēlē! Savstarpēja sapratne, pieredze un zināšanas ir tas, kādēļ esmu LMT kliente un, neskatoties uz to, ka citur cenas varētu būt pievilcīgākas, šādi darbinieki ir iemesls, kādēļ krīt izvēle par labu LMT. Pat darbinieces zināšanas par vecajām iekārtām, kādēļ tika pieļauta kļūda iepriekšējās iekārtas iegādē, izskaidrojums, ar ko iepriekšējā iekārta neattaisnoja cerības, bija...

Lmt - Nelaipna apkalpošana

Nelaipna apkalpošana Sakarā ar to kad iegāju telpā saku labrīt abas Dāmas acis izvēlušas un skatās kā uz parazītu neviena skaņa neiznāca no viņām laukā saskatās viena uz otras un brīnās uzrādīju savu sertifikātu samaksāju savu rēķinu un vienkārši aizgāja iepriekšējās meitenes kuras tur ir strādājušas vienkārši super atsaucīgas, iesaku pievērst vairāk uzmanības jūsu strādniekiem ir ļoti nepatīkami kad tādi cilvēki jūs apkalpo vairāk uz Kuldīgas ielu Ventspili neiešu.

Lmt - Slikts serviss

Slikts serviss Sliktākā interneta kompānija Latvijā, izmantoju Lmt vairāk 5 gadus un katru dienu ceru, ka šī būs pēdējā, diemžēl manā apkaimē nav iespējams labāku internetu dabūt, tāpēc jādzīvo ar šo "ātro" internetu... Man ir 2 antēnas, dzīvoju Āgenskalna un vakaros interneta ātrums var būs pat 0.5 Mb Downdload Speed, kad mēģinu atvērt kādu lapu, jāgaida 5+ sec, pings pat līdz 800-1ms uzlect... Nevienam nekad neiesaku izmantot šo interneta pakalpojuma devēju. Kāpēc turpinu izmantot? Darba dēļ tikai... Bilde tikko vakarā uzņemta 20: 55

J J 07.11.2021
Komentāri 2 Mobilie operatori

Lmt - Krāpnieki un izspiedēji

Krāpnieki un izspiedēji Gribēju izmēģināt lmt 5g internetu. Ņemot vērā to, ka ikšķilē ātrums mani neapmierināja, atgriezu visu pēc 7 dienām. Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ir noteikts, ka preci, ja tā ir pirkta internetā, var atgriezt 14 dienu laikā. Lmt man piestādīja rēķinu par 7 dienām 4,84 eur apmērā par interneta izmantošanu. Krāpnieki un izspiedēji.

Lmt - Krāpšana

Krāpšana Sveiki. Gribu pabrīdināt par "atvērto līgumu", visu saprotu, ka ierīce arī veicot apmaksu katru mēnesi paliek lmt īpašums, taču samainīt pret citu ierīci nemaina 🤣. Jāmaksājot! Kas par sviestu, ar tādu domu arī tika ņemt telefons, lai viņu varētu mainīt pret citu! Kā vienmēr serviss mēdz pārsteigt, cik tas ir idiotiski. Telefonam nav neviena roba korpusā, tikai ekrānam "dabiskais nolietojums". Kas pēc viņu vērtēšanas tabulas mājaslapā atbilst!

Lmt - Slikts viss

Slikts viss Viss sliktākais internets pasaule! 1. Neadekvāta cena. 2. Vissliktākais Rūteris mikrotik ar adapteri uz kura rakstīs 2009 gada ražojums China. 3. jau esmu apmainījis vienu rūteru un saņemu jaunu, Tad esmu saņēmis antenu kura stāv uz majas jumta. 4. man 4g un 5g tornis ir burtiski kilometrus 2 aiz loga redzams. Pretīgi atverot Chromi ieejot test. Lmt jāgaida 2 minūtes lai ielādētos. Krāpšana kur ir minimālie MB/S ātrums ka ir visiem interneta provaideriem ! Es nemaksāšu 20 euro, par to kad man nekas nelādējas!

Lmt - Slikts serviss un interna pārklajums

Slikts serviss un interna pārklajums Griezos LMT ar to, ka jaunajā dzīves vietā ir slikts interneta pārklājums gan filiālē, gan telefoniski. Atrodoties filiālē, neviens neteica, ka man jāpārslēdz līgums uz jauno adresi, tikai ieteica zvanīt tehniskajai daļai, kad pieslēgšu rūteri. Kad pieslēdzu rūteri, zvanīju...runāju ar trīs darbiniekiem (divu darbinieku vārdi Artis un Arvīds)...neviens neklausās problēmā, bet kā roboti...ejiet uz filiāli, nomainiet adresi, piefiksējiet interneta ātrumu un tad gaidiet, kad kāds no LMT jum...

LMT partneris iekārtu labošanā TSC - Nejauka attieksme +ilgi

Nejauka attieksme +ilgi LMT ir SLIKTS sadarbības partneris TSC - iekārtu remontā, ieteiktu LMT viņus nomainīt. Ilgu laiku remontē, briesmīga attieksme TSC telefon konsultantēm, nezvana, jāgaida, jāsūta maksājuma uzdevumi par rēķina apmaksu, lai uzsāktu telefona remontu (paši nevar pārbaudīt?) . Vispār nav ieinteresēti problēmu risināšanā.

Latvijas Mobilais Telefons - Slikta pakalpojumu sniegšana

Slikta pakalpojumu sniegšana Jau vairāk kā mēnesi netiek nodrošināt kvalitatīvs interneta ātrums. Signāls ir labs, bet interneta ātrums vienkārši drausmīgs. Dzīvoju 9km no lielākās pilsētas apkaimē, ņemot vērā pārklājuma kartes informāciju, zonai ir jābūt pat ļoti labai. Tiek pārsniegts patērētāju tiesību 29.panta pirmā daļa, kur pakalpojuma sniedzējam ir jānodrošina kvalitatīvs pakalpojums.

Lmt - Slikts servis, apmelošana, sola un nekā.

Slikts servis, apmelošana, sola  un nekā. 13.07.2021 nodevu Samsung Galaxy a52 kurš ir līzingā, uz remontu vienības Lmt filiālē (R-13072021-486)14. 07.2021. Man nodeva informāciju, ka 2ned laikā salabos vai apmainīs iekārtu uz jaunu. Un katru nedēļu nāk iszinas par to, ka remonta beigu datums atceļas uz 7 darba dienām. Pagājušo otrdien 10.08.2021 pēc kārtējās īsziņas es devos uz lmt vienibas filiāli, lai skaidrotos kas pa lietu. Mani sieviete nomierināja ka šo pirmdien 16.08.2021 būs gatavs jauns un gatavs risinājums vai nu salabots un...

Lmt - Interneta ātrums mainās visu laiku

Interneta ātrums mainās visu laiku LMT interneta ātruma mainās visus laiku. Labi tagad, lejupielādes (download) ātrums ir normāls, bet augšuplādes (upload) ir ļoti lēns. Bet citreiz, gan lejupielādes, gan augšuplādes ātrums ir ļoti lēns. Pārsvarā LMT internets palika lēns tikai priekš Wi-Fi, bet nesen, gan bija lēns gan Wi-Fi, gan LMT kartes (agrāk Okarte) ar LMT Nedēļa Internetam+ abonēšanu, domāju viņiem pašiem bija problēma tajā laikā. Un domāju, ka pateiks ka viņiem ir problēma, bet nē. Galvenais, būtu labi, ja augšupielādes ātrums un lejupielādēs ātrums ir vienlīdzīgs, un nemainīgs. Bet protams, ne pārāk lēns.

Lmt - Lmt straume

Lmt straume Kas notiek? Kas tas par dizainu? Galīgi garām. Skaņa vispār minimāla pēc atjauninājuma. Spied lidz 100 un kluss. Ne vairs sākuma ekrāns kur var pārslēgties uz youtube ne ko vairāk. Iestatījumi ari nekādi. Biju lejupielādejusi tur go3 tagad lai pārslēktos ir nezinu kas jādara. Lai izietu nio Straumes jāspiež restartēt vai kas, un tad atrumāvar pārslēgties. Pat citreiz nepaspēn ka iemet atpakaļ straumē. Gribu veco versiju.

Lmt - Slikts serviss

Slikts serviss "lieliska kompānija". Pa 20 gadiem pirmo reizi palūdzu pagarināt man rēķina apmaksu par mēnesi sakarā ar darba zaudēšanu un to, ka pirmā alga būs tikai pēc mēneša uz ko laipni tiku pasūtīta. "paldies" lmt, ka pēc 20 gadiem jūs man šādi pasakaties, ka es jūsu kliente. "paldies", ka esat vienīgie pakalpojumu sniedzēji kuri mani šādā situācijā pasūtīja (jo, piemēram, elektrum piedāvāja pat sadalīt parādu uz 2 mēnešiem) . Es, protams, samaksāšu jums, jo jūs taču citādi bankrotēsiet, ja saņemtie...

Lmt - Interneta kvalitāte

Interneta kvalitāte Lmt Sola teicamu 4g pārklājumu ar ātrumu līdz 150mbit/s, bet rezultātā ātrums nav pat 1mbit/s. Diemžēl ar šo arī sadarbībai pienāk beigas, jo uzlabot neko nesola. Paņēmām bezlimitu, lai varētu mierīgi attālināti strādāt, bet nu 30eur izmesti vējā... Izskatās, ka no kādreiz vadošās kompānijas lmt tagad veģetē uz veciem lauriem.

Lmt - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Tā nu lūk. Draugs, nerezidents, bija atbraucis pie mums uz latviju strādāt. Pēc mana (tagad, kā izrādījās, stulba) padoma uztaisīja sev pieslēgumu LMT. Pieminēšu, ka sava statusa dēļ viņam nācās iemaksāt drošības naudu (depozītu) , kas ir pilnīgi ok. Pirmais rēķins (par aprīli) tika atsūtīts kkādā ~10 maijā, ar apmaksas termiņu "līdz 20. Datumam", kas arī tika izdarīts, un viss notika kā vajag. Un re stāsts. Šodien no rīta draugam sim vairs nedarbojas (datums 7. Jūnijs) , no paša rīta...

Lmt - Limitēts interneta ātrums

Limitēts interneta ātrums Es saprotu, ka vajag limitēt internetu lai visiem pietiek, bet nu download jau varēja atstāt uz kādiem 8mb/s. Šodien dienas laikā man download sasniedza 65mb/s un stabili turējās tajā ātrumā. Bet uz vakarpusi še 4mb/s. Bet tā kopumā Lmt ir laba kompānija, tikai download speed var būt nedaudz augstāks.

Lmt - Krāpšana ar pakalpojumu

Krāpšana ar pakalpojumu Slikto sakaru dēļ pārgāju pie cita operatora. Brīdī kad gāju prom no lmt vaicāju pa telefonu vairākās sarunās vai nebūs problēmu ar telefonu pieslēgumu un pārējiem pakalpojumiem ko lietoju. Uz ko atbilde vairākkārt bija ka nekādu problēmu nebūs. Šobrīd man atsūta ka jāsamksā visa pilna summa par Microsoft Office, kaut pirms tam maksāju noteiktu mēneša maksu. Zvanot un jautājot kur ir problēma, tagad man Saka ka aizejot projām ir jāmaksā visa summa. Kaut pirms tam man neviens neko par to...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes