LV RU

LMT

Latvijas Mobilais Telefons SIA
www.lmt.lv
Adrese: Ropažu iela 6
Rīga
Latvia - LV-1039
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 8076 8076
+371 29340000
Fakss: +371 67773707
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Telekomunikācijas  •  Mobilie operatori
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
346
Atrisinātas
4
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

LMT - Sūdzības un atsauksmes

LMT Viedtelevīzija - Raustās, neiet televīzija

Raustās, neiet televīzija Šīs dienas laikā, 20.10.2018., LMT viedtelevīzija nokārās reizes 30. Skatoties filmu, vidēji, nokaras 2 reizes. Ir būts gan LMT veikalos un runāts, ir vairākas reizes zvanīts, ir mainīts rūteris. Televīzija turpina kārties un raustīties. Rīt no rīta braucu uz veikalu un atsakos no šì "pakalpojuma". Neuzskatu, ka tas ir kaut 5 eur vērts. Bojā tik nervus.

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Nu, tā. Palasījos atsauksmes ,un sapratu , nu ka nav te mana vaina ka internets karās, un ka jau te minēja ka 20minušu raidījums ir jāskatas veselu stundu, jo internets vienkārši karās, parestārtē rūteri, liec kur gribi, parestartē pašu tv, izeju no shortcut, neka, lago iekšā. Kad emsu pus otru stundu rupji sakot NOČAKAREJUSIES , un visus savus serialus nokavejusi, tad LMT atmostas, un atkal strādā. Un interents uzkaras parasti vakara. Bija nedela miers, atkal sākās. Es nesaprotu, jus ko ?...

LMT - Viedtelevīzija un internets

Viedtelevīzija un internets Neiet! Esmu zvanījusi jau desmitiem reižu, lai dara kaut ko lietas labā. Un kāda jēga? Vai tad man ir jādomā par interneta ātrumu utt? Es taču maksāju par pakalpojumu. Pēdējās 3 nedēļas vispār tv var skatīties tikai no 1-3dienai visu dienu. 4,5,6,7, tikai līdz 15, tad viss nokarās un nekas neiet.

LMT - Pakalpojums neatbilst realitātei

Pakalpojums neatbilst realitātei Atnākot mājās no darba, vēlos atpūsties un pasaktīties tv, bet pateicoties "lieliskajai" LMT televīzijqai tas nav reāli. Nesen iegādājos un pieslēdzu lmt interkatīvo tv un uzķēros uz skaistas reklāmas un prasmīgi runājošas pārdevējas. Teica ka televīzija būs bez ierobežojumie, bez aizkavēšanās vai pārraides ķeršanās, bet tie visi izrādijās vieni lieli meli. TV raustās pilnīgi katru vakaru un 20 minūšu garu šovu nākas skatīties stundas garumā. Zvanot uz servisu arī nekādas jēgas, jo neko...

LMT - 4G internets mājai - ātrums un cena

4G internets mājai - ātrums un cena 21 eiro mēnesī, manuprāt, ir neadekvāta cena. Ātrums pēdējā laikā ir ļoti zems (pat zem 5 Mbit/s), izņemot, protams, kad tīkla noslogojums ir minimāls - tad ir daudz maz normāls (bet tajā laikā normāls cilvēks guļ). Varbūt kāds varētu padalīties pieredzē: vai Bitei/Tele2 tas 4G internets iet labāk?

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Nesen iegādājos telefonu lmt veikalā, uzreiz pēc pirmās ieslēgšanas konstatēju, ka atbloķēšanas poga īsti nereaģē, nesu uz lmt veikalu, kur piedāvāja aizsūtīt uz garantijas remontu, pēc nedēļas viņu saņēmu atpakaļ ar jauniem skrāpējumiem. Izrādījās, ka viņi neko nesalaboja, tikai saskrāpēja jaunam telefonam ekrānu, mēģināju sazvanīt garantijas remontu, bet viņi necēla telefonu un nepārzvanija, lmt veikalā teica, ka saskrāpētais ekrāns nav uz viņu atbildības.

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Velejos publiski atstat atsauksmi par LMT mantkaribu. Iesmere Office365 abonomentus. Esmu parinstalejis 5 reizes Windows, esmu runajis ar Microsoft tehnikjiem, neiet man Office365 pakalpojums. NEVIENAM neiesaku no LMT jebkadus ilgtermina pakalpojumus. Vini man tagad draud ar ligumsodu un nevelas risinat neko ar Microsoft. Viniem galvenais ir jus ievilkt ieksa, lai jus parakstat ligumu uz gadu. Ja jus perkat Office365, tad tikai caur Microsoft, lai varat kaut vai atteikt vai dabut naudu...

LMT - Viedtelevīzija ir miskaste

Viedtelevīzija ir miskaste Lielākas miskastes par lmt viedtelevīziju nav. Pēc darba dienas pat normāli nevari noskatīties seriālu vai filmu, jo rūteris karas un raustas. Restartē to vai nē, tāpat viss bez izmaiņām. Spraud vai nespraud anteni, tāpat viss ir bez izmaiņām. Par ko mēs maksājam?

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Tā jau telvīzijas iestatījumi ir ļoti labi, ierakstu programma un viss pārējais, bet tā lagošana ir apnikusi lāga nevar noskatīties ne filmu, ne seriālu ka rūteris nav kādas 100x uzkārusies. Lmt klientu servisa teica ka televīziju uzlabos antena, to pat par brīvu iedod, bet mainījies pilnīgi nekas nav. Es pat no visam ierīcēm izslēdzu wfi, bet bez izmaiņām, daudzmaz rūteris aiziet kad restarte viņu bet tas arī ir tikai uz kādu pus h. Tas vairs nav normāli. Zinu ka piem. Lattelecom vai viasat neraustīties, ja bet laukos ierakstīšana viņiem nav iespējama.

Par LMT tehnisko servisu - Sabojāja manu MacBook Pro 13 un samainija jaunu lādētāju uz veco

Sabojāja manu MacBook Pro 13 un samainija jaunu lādētāju uz veco Nodevu savu Pusgadigo Macbook Pro 2017 uz servisu Lmt ar visu komplektāciju (karba, ladetajs, vads) , pec 2 nedeļam saņemu atpakaļ savu macbook at jaunien skrapejumiem un ar citu vadu (pat krāsa ir pelēka, nevis balta) , pats ladetajs kluva loti saskrapets. Es uzrakstiju iesniegumu servisa centra priekšniekam, bet sanēmu negatīvu atbildi. “mēs pat neņēmām vadu arā no kārbas... Tā kā makbuks ir noformēts uz kompāniju, es nevaru nekā atrisināt šo problēmu. Bet gribu lai tas nepaej garām, un Lmt turpina apmaldit cilvēkus.

LMT - Rupja, nepatīkama darbiniece

Rupja, nepatīkama darbiniece Gribētu brīdināt par lmt augusta deglava ielā strādājošo rupjo darbinieci, kas man ar mazu bērniņu 22.08. Uzbļāva pie tualetes durvīm kā īstena tirgus dāma. 'paldies' par sabojāto noskaņojumu. Vai tad tiešām tik stresains darbs, ka jāuzvedas kā riebeklei? Jā, es steidzos! Jā, nezināju, ka tur kāds sēž, neesmu ekstrasenss... Bļaut man un zīdainim (!) virsū par durvju raustīšanu jums nav tiesību.

Li ligucis5 22.08.2018
Komentāri 6 Pārējās

LMT - Slikta apkalpošana-neorganizētība

Slikta apkalpošana-neorganizētība Pasūtīju lietotu telefonu 11.08.18. , samaksāju pirmo iemaksu 12.08. Un telefons tika apsolīts 15.08. Protams tad es to nesaņēmu - zvanīju, solīja man sākot ar 20.08. (nedēļas sākumu) . Šobrīd ir 22.08. , man atkal nācās zvanīt un teica, ka telefons no daugavpils vēl nav atsūtīts! Kā tas ir iespējams! Visi iecerētie plāni ir pilnībā izjaukti. Paldies!

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Sūds tas jūsu internets ir, neiesaku nevienam pirkt šo viņu pakalpojumu, lielāku mēslu nēsmu redzējis un pie tam bieži apčakarē ar papildināšanas summām dažreiz papildini o kartes kontu un itkā pieslēdz internetu, bet tas mēsls tāpat neiet šausmīga kompānija, cerams ka izputēs! :)

LMT - Krāpšana, naudu samaksāju bet interneta nav

Krāpšana, naudu samaksāju bet interneta nav Nopirku LMT prieksapmaksas internetu. Sakuma stradaja ok, leens bet ok. Kad atjaunoju karti internetaa, naudu panema bet tad teica ka man termins esot beidzies kaut gan es izvelejos nedelu par jaunu. Tad vins pats parsledzas uz maksu par megabaitu, tad uz maksu par dienu un visbeidzot atpakal par nedelu. Interneta tapat nav. Rakstits ka serviss nav pieslegts. Uzrakstiju vinu klientu apkalposanai, un vini saka "ka skatisoties un dosot man zinu. " kad es dabusu atbildi? To vini nezinot. Nu e...

LMT - Telefona serviss, garantija

Telefona serviss, garantija Biju labākās domās par lmt - latvijas mobilais telefons. Nopirku telefonu pie lmt un pēc gada telefonam pēkšņi sāka nestrādāt touchscreen, telefonu aiznesu atpakaļ uz veikalu kā nekā garantija 2gadi. Pēc 2 dienām zvana no servisa un saka, bojājums radies nepareizas lietošanas laikā. . Vtf? Pateicu, lai telefonu izmet ārā. . Garantija latvijā strādā uz visiem 100% lmt telefoniem garantija nestrādāt. .

LMT - Viedtelevizija

Viedtelevizija Ir 21. Gs sola ka labākā viedtelevīzija, kur viņa ir labākā? Raustās, uzkaras, dienā 10x jārauj vadi, kad zvanam uz info tālruni vienīgā atbilde ir, ka tiek uzlabots, jau kā pusgadu ja ne vairāk tiek uzlabots, nekas netiek uzlabots viss raustās un karas vēl trakāk. Nekad neņemiet šo pakalpojumu!

Hs Hsjjdd 13.06.2018
Komentāri 1 Internets

LMT - Krāpšana

Krāpšana Labdien,Es vēlētos izteikt sūdzību par kādu uzņēmumu Es vairs nespēju to visu klausīties SIA''UNIVERSELECTRIC'' ir ļoti negodīgs uzņēmums un krāpjās ar naudām. Darbiniekiem algas netiek izmaksātas gadiem, darbiniekam izmaksā mēneša ietvaros 200 eur pēc tam varbūt ''vēl kautko ieskaitīs'' kā cilvēks ar tādu summu var samaksāt par dzīvokli rēķiniem un paēst? Bet paši ''īpašnieki'' uz darbinieku naudas var atļauties gan ceļot apkārt,gan arī jaunas mašīnas pirkt ik pēc pus gada. Manuprāt vajadzētu...

LMT - darbs LMT

darbs LMT Jāiet no darba būs prom bez abpusējas vienošanās! Tāpēc neejiet tur! Pilnīgi nevienam ejot prom no LMT nedod abpusējo vienošanos - tas nozīmē to, ka uzreiz pēc darba attiecību pārtraukšanas nevarēsiet iet Bezdarbniekos, 3 mēneši būs jāpadzīvo bez algas. Viņi neņem vērā cik Tu tur ilgi būsi nostrādājis.

LMT - Krāpšana

Krāpšana Tēvs nopirkot telefonu pa 250 eiro LMT veikalā,līdz galam nesaprata, ka tas ir mazlietots,bija iedota garantija uz 6 mēnešiem, telefons knapi knapi izturēja 2 mēnešus,pec tam saka neadekvāti stradāt,nevarēja ne pazvanit ne uzrakstīt no viņa.Kad atnācam pēc garantijas,lai kaut remontu apmaksā,mums atbildēja,ko jus gribat telefons ir lietots,pēc ekspertīzes,kurā palilelinot telefona suirīti 100 reizes konstatēja dēļ tā skrāpejuma viņš arī nestrādā!Krāpšana,paši pārdot lietotus telefonus ar...

LMT - Они приписывают оплаченные счета прибавляют срок выплат

Они приписывают оплаченные счета прибавляют срок выплат Постоянно приписывают дни, уменьшают срок выплат, добавляют счета ,отключают входящие и исходящие за полтора месяца.трактуя это тем что они счет один забыли,заводят в заблуждение ... Постоянно занимаются шантажом... Очень наглая компашка.Не церемонятся...Сразу расстрел и типа того... Не советую

SubWay