LMT

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

LMT - Sūdzības un atsauksmes

LMT - Internets majai

Internets majai Paņēmu pie Lmt majas internetu uz nedēļu pamēģināt. Viss ļoti labi, ātrums labs, pat nenormāli labs. Tad es noslēdzu līgumu un tad tikai pec vel vienas nedēļas, ātrums, ka ar nazi nogriezts pazuda. Nav iespējams pat youtube video sliktākajā kvalitātē bez raustīšanās noskatīties. Nu man liekas, ka sakuma tiek nodrošināta labāka kvalitāte, lai tiek ierauts līgumā un pēc tam norubii nost. Dzīvoju Valmiera 800m no centra.

LMT - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Nekad Lmt nepērciet telefonu ar atvērto līgumu! Es iegādājos iphone 12pro max ar atvērto līgumu. Godīgi sakot, mani pierunāja darbinieks, iegādāties ierīci ar atvērto līgumu! Teica, ka nebūs problēmu ierīci apmainīt pēc 9 mēnešu lietošanas un ka ietīcei drīkst būt lietošanas pazīmes! Pēc 9 mēnešu lietošanas ierados apmainīt to, bet man atteica apmainīt ierīci! Esot bojājums, kas nav lietošanas pazīme! Darbiniece Patricija dominā! Nekomputenta un nelaipna! Negribēju strīdēties, devis uz...

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Tātad radusies problēmsituācija ir tāda ka sākoties pašnodarbinātā darbam ar piegādēm tika noslēgts līgums par pieslēguma numuru ar bezlimita zvaniem un bezlimita sms nr: 25693959 sākoties sezonas darbam klientu apziņošanai tiek izmantots pieslēgtais telefona nr sūtot sms pēc pirmās darba nedēļas tika konstatēts ka ne visas nosūtītās sms tika piegādātas, kā arī sms tika saņemtas 3-4 dienas pēc izsūtīšanas, līdz ar ko sazinājos ar klientu apkalpošanas tālruni 80768076 kuri mani novirzija...

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Drausmīga apkalpošana, klientu serviss. Pēc 3 reizēm klientu centra apmeklējuma un iesnieguma rakstīšanas, par to, lai vairs nesaņemtu papīra rēķinus, rēķinus joprojām sūta, par katru rēķinu piemēro maksu 1.96. Zvanot uz informatīvo tālruni, man paziņo, ka tā nav taisnība, ko es runāju un nomet klausuli. Noteikti jāpāriet pie cita operatora. Nekur citur neesmu saskārusies ar šādu klientu apkalpošanu.

LMT - Krāpšana ar sliktu pakalpojuma kvalitāti par pilnu samaksu

Krāpšana ar sliktu pakalpojuma kvalitāti par pilnu samaksu Periodiski ļoti slikti strādā interneta un vied televīzijas pakalpojumi. Tehniskais dienests atbild ka neesot iespējams to novērst. Tomēr lmt turpina izplatīt viltus reklāmas, aicinot jaunus klientus izmantot viņu pakalpojumus. Tā ir blēdība un negodīga komerc prakse pret cilvēkiem.

LMT - Viedtelevīzija

Viedtelevīzija Paņēmu pamēģināt Lmt vied televīziju "labāko vied televīziju Latvijā" - smiekli nāk. Interneta ātrums svārstās starp 3-70 mbs. Datorā skatos go3 televīzijā tv3 kanālu, bet Lmt vied televīzija tikai griežas riņķītis jau stundu. Nevienam neiesaku izmantot šo televīziju.

Latvijas mobīlais telefons - Krāpšan un slikts servis

Krāpšan un slikts servis Slēdz sakaru bāzes staciju Jelgavas novadā Vilces pagastā Mūrmuižā un iepriekš par torņa slēgšanu nebrīdina esošos līguma klientus. Papildus slēdz vēl jaunus līgumus neziņojot par Nākotnes problēmām. Uz palīdzības zvanu centrs radušās problēmas nerisina. Lmt darbinieki gaida kad klients pats atteiksies no līguma saistībām, lai nevajadzētu risināt radušos problēmu risinājumu līgumā noteikto prasību izpildīšanai nepiedāvā. Zvanu centrs nesavieno ar kompetentām personām, lai risinātu problēmu.

LMT - 5g nav 5g

5g nav 5g Nesaprotu kāpēc klientu servisā 5ghz wifi tehnoloģiju grib piespiest man kā 5g tīklu? Kad aiznesu rūteri atpakaļ, skatoties Lmt tīkla kartē, tad būtu jābūt pieejamam 5g tīklam, uz ko man pateica, ka 5g nekur nav un tikai 2 vietās pilsētā ir, bet tad jāstāv ir uz vietas un kustēties nevar. Rakstīšu uz Ptac par klientu maldināšanu. Kurš saprot it sfērā, tas sapratīs par ko iet runa. Manuāli 5g rūteris pieslēgsies pie 4g tīkla un simbols uz tā ir vienkārši druka. Pa lielam šo var izpētīt jebkurš ziņu dienests / raidījums, jo tā ir diezgan liela mēroga čakarēšana.

LMT - Lmt karte

Lmt karte Lietoju pakalpojumu internets+ Lmt kartei pa 3 eur nedēļā. Summa 3 eur par 7 dienām. Respektīvi es abonēju ceturtdienās tātad līdz trešdienas 23: 59 internetam jābūt, un iestājoties pakalpojums tiek abonents no jauna līdz trešdienas 23: 59 pag. Ned. Kartes kontā 3eur iesk jau 3dienā vakarā, 4 diena 5 ni rīta sms kad abonents par jaunu bet opā, šonakt otrdienai iestājoties interneta nav. Nav pirmā reize, kad abonēšanas vidū pazūd. Rodas vēlme iet uz biti vai tele 2.

LMT - Serviss

Serviss 16.12.21 devos uz Lmt apkalpošanas centru, jo bija negadījums ar telefonu un ekrāns bija sasists. Telefons ir apdrošināšināts. Manam telefonam bija bojāts ekrāns, es nevarēju uzrādīt sertifikātu un papīra formāta sertifikātu darbiniecei nesanāca nolasīt. Es netiku ielaista klientu apkalpošanās centrā. Man deva padomus, lai es pazvanot apdrošinātājiem, ar sasistu ekrānu. Lai zvanu uz klientu apkalpošanas centru, ar sasistu ekrānu. Lai nosūtu elektronisku pieteikumus, ar sasistu ekrānu un līdz ar...

LMT - LMT zona Ziemupē, ļoti slikta zonas uztveramība

LMT zona Ziemupē, ļoti slikta zonas uztveramība Dzīvojot Ziemupe, ļoti slikta zona LMT. Uz vairākkārtējiem pieprasījumiem uzlabot zinu Ziemupe, ir saņemts atteikums. Tuvākie zonas torņi atrodas Saraiķos un akmensragā, taču tas neuzlabo zonu, nerunājot par internetu. Mums ir LMT internets, taču signāls ir ļoti vājš, pat ar papildus antenu. Ir daudzas sūdzības iesniegtas, taču rezultāta nav.

LMT - Patīkama attieksme

Patīkama attieksme Vēlos izteikt milzīgu paldies LMT Spice darbiniecei Dianai Jermiļinai par lielisku un profesionālu palīdzību iekārtas izvēlē! Savstarpēja sapratne, pieredze un zināšanas ir tas, kādēļ esmu LMT kliente un, neskatoties uz to, ka citur cenas varētu būt pievilcīgākas, šādi darbinieki ir iemesls, kādēļ krīt izvēle par labu LMT. Pat darbinieces zināšanas par vecajām iekārtām, kādēļ tika pieļauta kļūda iepriekšējās iekārtas iegādē, izskaidrojums, ar ko iepriekšējā iekārta neattaisnoja cerības, bija...

LMT - Nelaipna apkalpošana

Nelaipna apkalpošana Sakarā ar to kad iegāju telpā saku labrīt abas Dāmas acis izvēlušas un skatās kā uz parazītu neviena skaņa neiznāca no viņām laukā saskatās viena uz otras un brīnās uzrādīju savu sertifikātu samaksāju savu rēķinu un vienkārši aizgāja iepriekšējās meitenes kuras tur ir strādājušas vienkārši super atsaucīgas, iesaku pievērst vairāk uzmanības jūsu strādniekiem ir ļoti nepatīkami kad tādi cilvēki jūs apkalpo vairāk uz Kuldīgas ielu Ventspili neiešu.

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Sliktākā interneta kompānija Latvijā, izmantoju Lmt vairāk 5 gadus un katru dienu ceru, ka šī būs pēdējā, diemžēl manā apkaimē nav iespējams labāku internetu dabūt, tāpēc jādzīvo ar šo "ātro" internetu... Man ir 2 antēnas, dzīvoju Āgenskalna un vakaros interneta ātrums var būs pat 0.5 Mb Downdload Speed, kad mēģinu atvērt kādu lapu, jāgaida 5+ sec, pings pat līdz 800-1ms uzlect... Nevienam nekad neiesaku izmantot šo interneta pakalpojuma devēju. Kāpēc turpinu izmantot? Darba dēļ tikai... Bilde tikko vakarā uzņemta 20: 55

J J 07.11.2021
Komentāri 2 Mobilie operatori

LMT - Krāpnieki un izspiedēji

Krāpnieki un izspiedēji Gribēju izmēģināt lmt 5g internetu. Ņemot vērā to, ka ikšķilē ātrums mani neapmierināja, atgriezu visu pēc 7 dienām. Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ir noteikts, ka preci, ja tā ir pirkta internetā, var atgriezt 14 dienu laikā. Lmt man piestādīja rēķinu par 7 dienām 4,84 eur apmērā par interneta izmantošanu. Krāpnieki un izspiedēji.

LMT - Krāpšana

Krāpšana Sveiki. Gribu pabrīdināt par "atvērto līgumu", visu saprotu, ka ierīce arī veicot apmaksu katru mēnesi paliek lmt īpašums, taču samainīt pret citu ierīci nemaina 🤣. Jāmaksājot! Kas par sviestu, ar tādu domu arī tika ņemt telefons, lai viņu varētu mainīt pret citu! Kā vienmēr serviss mēdz pārsteigt, cik tas ir idiotiski. Telefonam nav neviena roba korpusā, tikai ekrānam "dabiskais nolietojums". Kas pēc viņu vērtēšanas tabulas mājaslapā atbilst!

LMT - Slikts viss

Slikts viss Viss sliktākais internets pasaule! 1. Neadekvāta cena. 2. Vissliktākais Rūteris mikrotik ar adapteri uz kura rakstīs 2009 gada ražojums China. 3. jau esmu apmainījis vienu rūteru un saņemu jaunu, Tad esmu saņēmis antenu kura stāv uz majas jumta. 4. man 4g un 5g tornis ir burtiski kilometrus 2 aiz loga redzams. Pretīgi atverot Chromi ieejot test. Lmt jāgaida 2 minūtes lai ielādētos. Krāpšana kur ir minimālie MB/S ātrums ka ir visiem interneta provaideriem ! Es nemaksāšu 20 euro, par to kad man nekas nelādējas!

LMT - Slikts serviss un interna pārklajums

Slikts serviss un interna pārklajums Griezos LMT ar to, ka jaunajā dzīves vietā ir slikts interneta pārklājums gan filiālē, gan telefoniski. Atrodoties filiālē, neviens neteica, ka man jāpārslēdz līgums uz jauno adresi, tikai ieteica zvanīt tehniskajai daļai, kad pieslēgšu rūteri. Kad pieslēdzu rūteri, zvanīju...runāju ar trīs darbiniekiem (divu darbinieku vārdi Artis un Arvīds)...neviens neklausās problēmā, bet kā roboti...ejiet uz filiāli, nomainiet adresi, piefiksējiet interneta ātrumu un tad gaidiet, kad kāds no LMT jum...

LMT partneris iekārtu labošanā TSC - Nejauka attieksme +ilgi

Nejauka attieksme +ilgi LMT ir SLIKTS sadarbības partneris TSC - iekārtu remontā, ieteiktu LMT viņus nomainīt. Ilgu laiku remontē, briesmīga attieksme TSC telefon konsultantēm, nezvana, jāgaida, jāsūta maksājuma uzdevumi par rēķina apmaksu, lai uzsāktu telefona remontu (paši nevar pārbaudīt?) . Vispār nav ieinteresēti problēmu risināšanā.

Latvijas mobīlais telefons - Slikta pakalpojumu sniegšana

Slikta pakalpojumu sniegšana Jau vairāk kā mēnesi netiek nodrošināt kvalitatīvs interneta ātrums. Signāls ir labs, bet interneta ātrums vienkārši drausmīgs. Dzīvoju 9km no lielākās pilsētas apkaimē, ņemot vērā pārklājuma kartes informāciju, zonai ir jābūt pat ļoti labai. Tiek pārsniegts patērētāju tiesību 29.panta pirmā daļa, kur pakalpojuma sniedzējam ir jānodrošina kvalitatīvs pakalpojums.