www.sudzibas.lv LMT LMT maldina par 5G ierīcēm - pa kluso dod ķīniešu rūterus

AtrisinātaLMT - LMT maldina par 5G ierīcēm - pa kluso dod ķīniešu rūterus

Pirms gada biju pieslēdzis notestēt lmt 5g mājas internetu, kur deva mikrotik 5g modemu. Vēl joprojām lmt mājaslapā instrukcijās zib tikai mikrotik rūteri (https://www.lmt.lv/lv/internets-majai-5g).

Šodien pieslēdzu 5g mājas internetu, jo biju pārliecinājies izmantojot mikrotik rūteri iepriekš, ka tas darbojas ap 300-500 mbit/s un ir laba signāla kvalitāte.

Šodien gan saņēmu ķīniešu rūteri, kas neiederās manās telpās un ir bez antenām. Kad es mikrotik rūterim 2 antenas varēju grozīt dažādos leņķos, es pats varēju pielāgot lai dabūtu labāko signāla kvalitāti. Šajā ķīniešu tā darīt nevar, viss ieslēpts vienā bundulī, un es nevaru izmantot šī pakalpojuma max iespējas. 5g led pat nedeg, bet gan tikai 4g..

Tāpat dl ātrums ir daudz mazāks - 170 mbit/s, pings ir lielāks, iepriekš bija 10-14, pat ar 4g modemu arī 14-16, bet ar šo ķīniešu "5g" ir 22 ms pings. Arī latentums dl ir ap 250 ms, up 300 - ļoti daudz priekš 5g.

Interesanti tas, ka ķīniešu modemu* lmt mājaslapā kāda iemesla dēļ nekur nevar redzet, ir maldinoša informācija, ka 5g mājas internets darbojas izmantojot mikrotik 5g rūteri.

Eiropā ir sentiments pret Ķīnas 5g komponentu iepirkšanu, lai prioritizētu rietumu biznesus, taču izskatās, ka lmt tos pa kluso iepērk un dod klientiem izmantošanā. Ja tā nebūtu domāju, lmt neslēptu informāciju par šo Ghtelecom savā mājaslapā.

>Germany Plans To Ban Some Huawei Components from 5g network
>https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-03-07/Germany-plans-to-ban-some-chinese-5g-components-zeit-reports

* [ghtelecom h138-380; dbg communications technology co. , ltd huizhou 516083 China]
šī rūpnīca sadarbojas ar huawei.

13.05.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta intel 13.05.2023

Problēma vēlāk tika atrisināta. Apmainīts uz Mikrotik 5G rūteri. Ātrums un signāla stiprums uzlabojas vairākkārtīgi.

A Arvils87 01.09.2023

Galvenais ka pa kluso uz pirkstgaliem, tak viņiem telefoni arī nav no oriģinālā ražotāja ,visi pakaļdarinājumi no Ķīnas nāk