www.sudzibas.lv LMT Slikts internets

LMT - Slikts internets

Paņemu internetu 5G gadu atpakaļ. Viss bija labi un forši Pēdējas 2-3 mēnešus internets pazūd uz kādiem 4-5 sekundēm. No sākuma bija ne tik bieži. Bet tagad, kādas jau 2-3 nedēļas katru dienu un pa dienu ap 10-11 reizēm pazūd interneta signāls uz 4-5 sekundēm. Kad skatos YouTube, vai lejupielādēju kādu spēli, viss, katras 20-30 minūtes pazūd internets. Un šodien vispār ka pazuda signāls, tad vairs nav. Braukšu pie viņiem runāt, vai dara kaut ko, vai samazina mēneša maksājumu, vai tad iešu prom. Jo tas nav normāli.

02.09.2023

T

Dusmīgais Ainārs 02.09.2023

Plus mīnus tā notiek ar visiem operatoriem , pats 2 gadu laika esmu testējis visus 3 (bite ,LMT ,Tele2) ja gribas stabilitāti tad diemžēl vajag kabeli 🤷. Pašam mājas kabelis + 5g rūteris + internets telefonā.

E Eatyoursoul 02.09.2023

Varbūt vajag, izmest savu telefonu. 😂