www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Iegāju saremontēt telefonu tuvākajā vietā un pasūtīja trīs mājas tālāk un teica lai eju meklēt citur, jo neesmu viņu klients. Gribēju kļūt pa klientu, pateica ka tā pat Nepalīdzēs jo viņiem tāda politika esot. Galīgi neiesaku izmantot Lmt tīklu. Kaimiņam rēķinu ceļ katrus 6 mēnešus tik augšā un Saka inflācija un neko darīt nevarot. Ar savu pensiju esmu galīgi izmisumā ko tālāk mobilais saplīsis, Smart-id netiec klāt.

16.09.2023

Velvetpopstar 16.09.2023

Viņi apkalpo tikai savus klientus. Ej labo telefonu, kur pirki, ja vēl garantija ir spēkā.

S sannas 16.09.2023

Nevajag ticēt visam, ko kaimiņš izdomā. Man jau vairākus gadus ģimenē nav mainīts tarifs Lmt sakariem.

K Kristaps Galahovs 16.09.2023

Gunti Berkuli ,ar Lmt servisu viss ir ļoti labi. Es ieteiktu Tev savu galvu aizvest uz servisu pārbaudīt un beigt apmelot nepamaoti citus cilvēkus un uzńēmumus! Uzdot vienreiz dzīvē sev jautājumu kapēc visur kur Tu ej ir problēmas?! Visur Tu esi apśmaukts, apmānīts, slikti servisi u.t.t. Sāc ar sevi! Meklē atbildes sevī. Maini attieksmi pret darbu , pret citiem cilvēkiem! Tev būtu jākaunējas savu divu bērnu priekšā rādot vińiem sliktu piemēru!

J Jānis Stradiņš 16.09.2023

Nesaprotu kāpēc Jūs pieminat kaut kādu Gunti Berkuli, kuru pat nepazīstu?

K Kristaps Galahovs 16.09.2023

Es pēc Tavas uzvedības un runas nemaz ari nebrīnitos, ka Tu nezini kā Tevi sauc. Saproti. Gunti. Ir tāda lieta dzērumu var izgulēt, bet ja glups esi tad nevar un Tu jau nekad arī pats neuzināsi, ka Tu esi glups. Diemžē parasti normālie cilvēki un uzņēmumi no tāda tipa cilvēkiem kā Tu cieš.

K Kristaps Galahovs 16.09.2023

Esiet ļoti uzmanīgi saistoties darba attiecībās ar Gunti Berkuli no Alūksnes nov. Māriņkalna. Lauž tehniku, nepievērš uzmanību tās stāvoklim un vajadzībām, neizprot darba uzdevumus, pavirši strādā, piedrazo mežu ar saviem atkritumiem, kurus jālasa citiem, māna avansus un beigās uzmet, nepabeidz objektus. Noved tik krējumiņu un pagales vari lasīt pats. uzskata, ka darba devējs strādā pie viņa, un, ka viņa sastrādātās šausmas ir darba devēja problēma, galvenais ir viņa alga. Cik zināms, šis jaunietis uzdodas arī par celtnieku un zāģeristu! Pārsūtam tālāk, lai šādus eksemplārus maksimāli izskaustu no darba vides!Veiksmīgu visiem darbošanos!

J Jānis Stradiņš 16.09.2023

Kā visi šeit redzam šī persona uzēdusies uz kaut kādu personu un nomelno visur kur iespējams. Nav ne jausmas kas ir šī persona un kuru mēģina nomelnot interneta vidē.

K Kristaps Galahovs 16.09.2023

Kā redzam, Jānis Stradińš vecumå ir loti nervozs un loti satraucas par sev nezināmu personu nomelnošanu interneta vidē😂. Un sava vecumā ar mazo pensiju un salauzto telefonu, var atlauties datoru ar interneta pieslēgumu un naktīs meklē visas vietas, kur šī kungam nezināma persona tiek nomelnota😂

Zem Jānis Stradińš slēpjas Guntis Berkulis😂

S Spuris 16.09.2023

Jānis Stradiņš ,pat ja tas cilvēks kļūdās saucot Jūs citā vārdā,tad īstenībā jau daudz no tā personāža neatpaliekat,jo nevienam mobilo operatoram nav jālabo mobilie vai citas iekārtas ,kuras ir iegādātas esot pie cita.Ja tam ir garantija tad arī nesiet pie tās kompanijas kur to pirkāt. Ja garantija nav tad uz jebkuru darbnīcu var griesties un labot ko tik sirds vēlas.Tāpat arī kas tas parmurgu ,ka LMT ceļot tarifus ik pa pusgadam? Paŗadiet salīdzinājumam rēķinus ar pusgada intervālu,tad varēsim redzēt apstiprinājumu,taču pagaidām tas ir Jūsu slimās galvas fantāzijas.Esmu LMT klients jau gadus 15 ,tarifi ir mazliet pacelti tika vienu reizi abonēšanas maksai,taču ir tāda lieta kā atlaide patstāvīgam klientam un līdz arī to tā abonēšanas maksas paaugstinājums nav pat izjūtams ,kā arī tas bija neliels - dažu EUR apmērā tikai.Tapēc beidziet reiz di..st par lietām kuras nepārzināt.

K Kristaps Galahovs 17.09.2023

Šīs Jānis Stradińš ir Guntis Berkulis kuram pašam jābrauc savu galvu saremontēt! Viñš nesen Latvija ir ieradies no lielās pełñas Anglijā😂. Visur viñam ir slikti servisi un slikti darba devēji! Patiesība pats ir liels cūka un nevienu neciena. Pie mums strādāja mežā uz forvardera. Neizveda cirsmu līdz galam, piemētājā mūsu īpašuma savus atkritumus, kurus nesavāca. Pielidzināms govij, kura kur iet tur krīt💩. Pēc tam raksta sūdzības, visur stāsta, ka vińam nemksājot kā viñš gribētu. Puisim vecāki nav iemācijuši būt par normālu cilvēku! Mūsu uznēmumam ir tele 2 gan LMT un neviens neko necel uz augšu!

K Kristaps Galahovs 17.09.2023

L LL1 19.09.2023

Kā redzam Jānis Stradiņš (Guntis Berkulis) savā vecumā ar mazo pensiju un salauztu telefonu var atļauties datoru ar interneta pieslēgumu un uztraukties, sekot līdz par sev nezināmas personas nomelnošanu visas vietās interneta vidē pat vēlā vakara stundā!:) Varbūt ka par ātru pensijā ir aizgājis?;)