TV3

Kategorija: Televīzija / Radio
Sociālie tīkli:

TV3 - Sūdzības un atsauksmes

TV3life - Neliek parraides

Neliek parraides Viņi neņem vērā skatītājus un laika neliek tv parraides. Tv3 play majaslapā vel nav ielikusi vakardienas serijas. Viņi neņem vērā rakstītas sūdzības par laicīgu parraizu nelikšanu. Daudzi par tv3 sūdzas, ltv vismaz liek pārraides uzreiz pēc beigam.

M Matiss Vitols 30.06.2020
Komentāri 0

TV3 - Kāpēc vakara filmas tik vēlu!!!

Kāpēc vakara filmas tik vēlu!!! Sveiki!:) Es gribu lamāties, bet nedarīšu to.. Jūs varētu likt vakara filmas pl 20: 00 vai 21: 00? Jo piemēram šovakar deadpuul rādīs 22: 20 vakarā! Jūs nopietni? Es pēc darba esmu noguris un ieliekat filmu tik vēlu? Padomājat paši, vaitad tik vēlu kāds var līdz galam filmu noskatīties? 10% no 100% var noskatīties kuriem nav nākamajā dienā uz darbu jābrauc..

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Jau kopš seriāla "džima dēļ" rādīšanas tv3play, rodas sajūta, ka sēriju pievienotājs ir vai nu bezatbildīgs, vai piedzēries. Sērijas tiek pievienotas neregulāri, numerācija neatbilst saturam (20 ir 19) un daudzas sērijas vispār neparādās. Ļoti kaitinoši!

TV3 play - Neliek laicīgi pārraides

Neliek laicīgi pārraides Tv beidzas pārraide bet jāgaida līdz nākamai dienai kamer viņi izdomas ielikt iepriekšējo seriju tvplay viņi neliek laika tv3play seriālus un tā nav pirma reize vel tagad nav ielikusi absolūta skaistuma šodienas seriju tv3play.lv majas lapa cilvēki gaida.

TV3 - Reklāmas

Reklāmas Es par raidījumu "Degpunktā" kāpēc man ir vēl jāgaida raidījums ja es esmu atnācis pl 20:41 uz Raidījumu. Skatos reklāma es gaidu nav es gaidu nav. A pulkstens ir 20:49 jau kāpēc ir jāgaida vēl raidījums ja esmu atnācis ko? Lūdzu palīdziet sūdzības.lv Es TV3 kā kanālu nevaru ciest ar tām reklāmām neviens raidījums neejiet normāli bez reklāmām visur reklāmas lūdzu palīdziet lai raidījums sākas 20:40 nevis 20:49

TV3 - tv3 play sliktāks par iepriekšējo trīskārš

tv3 play sliktāks par iepriekšējo trīskārš Tv3 play - ja negrib palikt bez nerviem labāk vispār pat neslēgt iekšā, kāpēc gan ja spiešot filmas latviešu valodā man būtu jāklausās kaut kādā murgainā lietuviešu valodā kur pasaka tikai no visas filmas 3 vārdus latviešu valodā...? Ta labāk vispār būtu slēguši to mājas lapu! Vienkārši murgs. Jaunākajās epizodēs vispār nerāda ka kaut kas vispār būtu mainījies... Bieži vien met error vai vispār uzraksta, kad neatrodos ķipa lv...? !

TV3 - Nepatiesa informācija

Nepatiesa informācija Kas tas par murgu - ja kanālā tv-3 patstāvīgi filmām rāda nepatiesu vecuma ierobežojumu. Kā dēļ daudzas filmas ko kopā skatīties ar bērniem vienkārši tiek izslēgtas ārā. Jo stūrītī rādās 16+ un otrā stūrī vēl papildus melnais trijstūrītis. Kā var būt ja oficiāli filmu veidotāji uzrāda 12 plus.. Tad tv3 izdomā savu kategoriju filmai.. Pēdējo mēnešu laikā tas ir regulāri. Sanāk ka pirms tam vecākam ir jānoskatās visa filma un jāsaprot ka tv3 kārtējo reiz ir kļūdījies un bērns tomēr drīkst skatīties. Un tad filma jāskatās atkārtoti.. Nu stulbums kaut kāds.

TV3 - Problēma

Problēma Paldies Jums TVPLAY veidotāji , ka izveidojāt to tā, ka ieejot un uzspiežot uz filmas vai seriāla vienkārši uzmet error. Un paldies arī par to , ka TVPLAY ievietojat 100x redzētas filmas , bet redz filmu , kura tiek pirmo reiz rādīta, to jau nevar ievietot. Protams , ka nē.

TV3 - Krāpšanās ar balsīm.

Krāpšanās ar balsīm. X faktors viena vienīga cilvēku mānīšana, kāda jēga balsošanai, ja viss jau ir nolemts kam jāzaudē, kam jāuzvar. Izspēlēt tādu kārti kā izdarīja auškapas kundze ar keti dziesmu latviešu valodā, tāda tāda cilvēku iežēlināšana. Šovā bija jāpaliek Didzim Melderim. Kurš var garantēt ka notiek godīgi balsis kuras netiek rādītas ekrānā var grozīt ka ienāk prātā. Ļoti negodīga rīcība no auškapas kundzes radio trio, jau iepriekš bija uz strīpas un bija arī šoreiz jāaiziet. Šāda netaisnība šovos ir visu...

A aija1467 10.12.2018
Komentāri 5 Mūzika

TV3 play - Kāpēc tās jārāda piespiedu kārtā?

Kāpēc tās jārāda piespiedu kārtā? Ja cilvēce ir izdomājusi tādu lietu kā reklāmu bloķētāju, tad kāpēc man, lai noskatītos kādu filmu, seriāla sēriju utt. ir jāatslēdz tas un jāskatās tās briesmas, ko Jūs jau tāpat regulāri rādāt televizora ekrānā. Es Jums jebkurā gadījumā maksāju naudu abonējot televīziju kā tādu, un tad man vēl šeit ir jāskatās tas vājprāts.. Padomājiet par to- par Jūsu skatītāja nervu sistēmu. Ja nemākat savādāk, kā ar reklāmu nopelnīt, tad, lūdzu, veriet ciet to savu tv kanālu...! Tik tiešām, kauns par Jums!

E Ed Garais 18.10.2018
Komentāri 5 Reklāma

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki . Ir tāda problēma kā jauna aplikacija nedarbojas. Meiginu noskatīties seriālu bet met ārā eror. Kāpēc tad vajaga to jauno un kruto aplikaciju kas nestrādā? Tad labāk veco atpakaļ viss gāja nekas nekādas, bet tagad pat nevaru vispār neko skatīties. Latvijā pat nevar tādu sīkumu sakārtot. Kā lai kautko paskatās cilvēks kas strādā un nav mājas?

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Tvplay nekas vairs nav redzams... Kur ir palikuši izdzīvotāji? Un par superbingo tiešraidēm vispār nerunāsim. Viņas melo labāk arī bieži uzmet error. Jaunā lapa nav labi pārredzama, vecai versijai nebija ne vainas un nebija problēmas noskatīties savus iemīļotos raidījumus!

TV3 - "Viņas melo labāk" 55.sērija un filma "Dedzīgais līgavainis"

'Viņas melo labāk' 55.sērija un filma 'Dedzīgais līgavainis' Diemžēl 55. Sērija seriālam "Viņas Melo Labāk"un filma "Dedzīgais Līgavainis" neiet. Man parādās error: this video file cannot be played. Error code 232403. Bēdīgi, ka tik ilgi nevariet salabot un nodrošināt normālu kvalitāti pakalpojumiem. Vispirms visi video raustījās, nesakrita bilde ar skaņu, tagad šis. Nu jau stabili vismaz 3 nedēļas regulāri ir kādas problēmas.

TV3 - Slikts serviss...

Slikts serviss... Krīt reāli uz nerviem tas, ka tika mainīts dizains un mobīlajā versijā tvplay nav labi pāskatāms, tas gļuko uz visām ierīcēm ieskaitot iOS, līdz ar to nevaru noskatīties savu seriālu 'Viņas melo labāk', 55. sērija vispār neveras vaļā, metās error gan uz planštes, telefona un datora!

TV3 - Bojājums

Bojājums Labvakar! Man ir sūdzības par mājas lapu https://tvplay.skaties.lv/ Gribētu uzzināt, kas notiek ar šo mājas lapu, jo jau, kuro dienu šī mājās lapa aizliedz rādīt seriālu ''Viņas melo labāk''. Esmu ļoti vīlies šājā kompānijā. Paldies!

TV3 - Nav sērijas!

Nav sērijas! Es jau labu laiku šo ievēroju - Zinu, ka katru 6dienu un 7dienu pa LNT iet seriāla “Lieliskais gadsimts. Kosema” pl 21:10, tajā pašā laikā TVplay viņu neatskaņo, citas sērijas rāda, ka pievieno laicīgi, bet sērijas nav un nevar noskatīties! Parādās tikai tad, ka pirmā sērija jau ir beigusies! Tāpat arī “Trīs Annas” ļoti daudzas sērijas šajā nedēļa nav parādījušās! Vsp neko nevar noskatīties! Drausmas, tak slabojiet!

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Jaunā mājaslapa un tās dizains ir ļoti neciešams! Nevienu iemīļoto seriālu nevar skatīties, jo video vai nu vispār neiet, vai nepārtraukti raustās. Ieejot mans lattelecom mājaslapā, lai skatītos kādu tiešraidi, tas, protams, arī nav iespējams. Esmu vīlusies un ļoti neapmierināta ar notiekošo. Tas nav nedz normāli, nedz izturami. Kā vispār kaut ko tādu plaša ranga televīzija var pieļaut. Uzskatu, ka daudziem cilvēkiem ir pretenzijas par šo visu! Ir jārīkojās un jādara viss iespējamais, lai to novērstu pēc iespējas ātrāk, nevis jāgaida brīnumi!

TV3 - Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām

Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām Diemžēl jāpiekrīt iepriekšējiem komentāriem, pēc tvplay lapas uzlabojumiem raidījumi un filmas raustās. Arī es sākumā domāju, ka pie vainas internets, bet tad sapratu, ka viss cits iet kā nākas. Jau kāda nedēļa ir pagājusi, ceru, ka tvplay komanda drīzumā šo atrisinās.

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Kopš jaunā mājaslapas dizaina, visi video regulāri raustās, dažkārt pat bilde neiet kopā ar skaņu, netiek laicīgi ieliktas jaunākās sērijas mājaslapā. Tiešraides arī raustās, sākumā šķita, ka internets pie vainas, bet tā jau kuro dienu. Izskatās, ka ar jauno mājaslapas dizainu nācis klāt slikts serviss.

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Man ļoti neapmierina jaunā mājaslapa, gan arī dizains! Es saprotu gribas pārmaiņas, tomēr vai tiešām nevar sataisīt visu jēdzīgi? Video neiet, ziņas tiešraide vairs nevar redzēt, aplikācijā vispār rāda ne to, ko mājaslapa! Kā arī raidījumu saturs raustās un vairākas reizes atkārto vienu un to pasu, kā arī bieži skaņa neiet kopā ar bildi! Nevar tādu lapu vispār laist cilvēku izmantošanai! Neko jēdzīgu tur arī nevar atrast! Lūdzu risiniet šis problēmas!