TV3

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

TV3 - Sūdzības un atsauksmes

TV3 - Krāpšanās ar balsīm.

Krāpšanās ar balsīm. X faktors viena vienīga cilvēku mānīšana, kāda jēga balsošanai, ja viss jau ir nolemts kam jāzaudē, kam jāuzvar. Izspēlēt tādu kārti kā izdarīja auškapas kundze ar keti dziesmu latviešu valodā, tāda tāda cilvēku iežēlināšana. Šovā bija jāpaliek Didzim Melderim. Kurš var garantēt ka notiek godīgi balsis kuras netiek rādītas ekrānā var grozīt ka ienāk prātā. Ļoti negodīga rīcība no auškapas kundzes radio trio, jau iepriekš bija uz strīpas un bija arī šoreiz jāaiziet. Šāda netaisnība šovos ir visu...

A aija1467 10.12.2018
Komentāri 5 Mūzika

TV3 play - Kāpēc tās jārāda piespiedu kārtā?

Kāpēc tās jārāda piespiedu kārtā? Ja cilvēce ir izdomājusi tādu lietu kā reklāmu bloķētāju, tad kāpēc man, lai noskatītos kādu filmu, seriāla sēriju utt. ir jāatslēdz tas un jāskatās tās briesmas, ko Jūs jau tāpat regulāri rādāt televizora ekrānā. Es Jums jebkurā gadījumā maksāju naudu abonējot televīziju kā tādu, un tad man vēl šeit ir jāskatās tas vājprāts.. Padomājiet par to- par Jūsu skatītāja nervu sistēmu. Ja nemākat savādāk, kā ar reklāmu nopelnīt, tad, lūdzu, veriet ciet to savu tv kanālu...! Tik tiešām, kauns par Jums!

E Ed Garais 18.10.2018
Komentāri 5 Reklāma

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki . Ir tāda problēma kā jauna aplikacija nedarbojas. Meiginu noskatīties seriālu bet met ārā eror. Kāpēc tad vajaga to jauno un kruto aplikaciju kas nestrādā? Tad labāk veco atpakaļ viss gāja nekas nekādas, bet tagad pat nevaru vispār neko skatīties. Latvijā pat nevar tādu sīkumu sakārtot. Kā lai kautko paskatās cilvēks kas strādā un nav mājas?

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Tvplay nekas vairs nav redzams... Kur ir palikuši izdzīvotāji? Un par superbingo tiešraidēm vispār nerunāsim. Viņas melo labāk arī bieži uzmet error. Jaunā lapa nav labi pārredzama, vecai versijai nebija ne vainas un nebija problēmas noskatīties savus iemīļotos raidījumus!

TV3 - "Viņas melo labāk" 55.sērija un filma "Dedzīgais līgavainis"

'Viņas melo labāk' 55.sērija un filma 'Dedzīgais līgavainis' Diemžēl 55. Sērija seriālam "Viņas Melo Labāk"un filma "Dedzīgais Līgavainis" neiet. Man parādās error: this video file cannot be played. Error code 232403. Bēdīgi, ka tik ilgi nevariet salabot un nodrošināt normālu kvalitāti pakalpojumiem. Vispirms visi video raustījās, nesakrita bilde ar skaņu, tagad šis. Nu jau stabili vismaz 3 nedēļas regulāri ir kādas problēmas.

TV3 - Slikts serviss...

Slikts serviss... Krīt reāli uz nerviem tas, ka tika mainīts dizains un mobīlajā versijā tvplay nav labi pāskatāms, tas gļuko uz visām ierīcēm ieskaitot iOS, līdz ar to nevaru noskatīties savu seriālu 'Viņas melo labāk', 55. sērija vispār neveras vaļā, metās error gan uz planštes, telefona un datora!

TV3 - Bojājums

Bojājums Labvakar! Man ir sūdzības par mājas lapu https://tvplay.skaties.lv/ Gribētu uzzināt, kas notiek ar šo mājas lapu, jo jau, kuro dienu šī mājās lapa aizliedz rādīt seriālu ''Viņas melo labāk''. Esmu ļoti vīlies šājā kompānijā. Paldies!

TV3 - Nav sērijas!

Nav sērijas! Es jau labu laiku šo ievēroju - Zinu, ka katru 6dienu un 7dienu pa LNT iet seriāla “Lieliskais gadsimts. Kosema” pl 21:10, tajā pašā laikā TVplay viņu neatskaņo, citas sērijas rāda, ka pievieno laicīgi, bet sērijas nav un nevar noskatīties! Parādās tikai tad, ka pirmā sērija jau ir beigusies! Tāpat arī “Trīs Annas” ļoti daudzas sērijas šajā nedēļa nav parādījušās! Vsp neko nevar noskatīties! Drausmas, tak slabojiet!

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Jaunā mājaslapa un tās dizains ir ļoti neciešams! Nevienu iemīļoto seriālu nevar skatīties, jo video vai nu vispār neiet, vai nepārtraukti raustās. Ieejot mans lattelecom mājaslapā, lai skatītos kādu tiešraidi, tas, protams, arī nav iespējams. Esmu vīlusies un ļoti neapmierināta ar notiekošo. Tas nav nedz normāli, nedz izturami. Kā vispār kaut ko tādu plaša ranga televīzija var pieļaut. Uzskatu, ka daudziem cilvēkiem ir pretenzijas par šo visu! Ir jārīkojās un jādara viss iespējamais, lai to novērstu pēc iespējas ātrāk, nevis jāgaida brīnumi!

TV3 - Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām

Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām Diemžēl jāpiekrīt iepriekšējiem komentāriem, pēc tvplay lapas uzlabojumiem raidījumi un filmas raustās. Arī es sākumā domāju, ka pie vainas internets, bet tad sapratu, ka viss cits iet kā nākas. Jau kāda nedēļa ir pagājusi, ceru, ka tvplay komanda drīzumā šo atrisinās.

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Kopš jaunā mājaslapas dizaina, visi video regulāri raustās, dažkārt pat bilde neiet kopā ar skaņu, netiek laicīgi ieliktas jaunākās sērijas mājaslapā. Tiešraides arī raustās, sākumā šķita, ka internets pie vainas, bet tā jau kuro dienu. Izskatās, ka ar jauno mājaslapas dizainu nācis klāt slikts serviss.

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Man ļoti neapmierina jaunā mājaslapa, gan arī dizains! Es saprotu gribas pārmaiņas, tomēr vai tiešām nevar sataisīt visu jēdzīgi? Video neiet, ziņas tiešraide vairs nevar redzēt, aplikācijā vispār rāda ne to, ko mājaslapa! Kā arī raidījumu saturs raustās un vairākas reizes atkārto vienu un to pasu, kā arī bieži skaņa neiet kopā ar bildi! Nevar tādu lapu vispār laist cilvēku izmantošanai! Neko jēdzīgu tur arī nevar atrast! Lūdzu risiniet šis problēmas!

TV3 - Reklāmas

Reklāmas Vēlos teikt, ka skatoties Tv3play man nobesija tās bezgala daudzās reklāmas. Nu sakiet vai jūs skatoties kādu filmu. Vai ko citu šajā mājaslapā nekaitina šīs reklāmas. Es vēlos izcelt vienu raklāmu ko viņiem ļoti,ļoti patīk kult uz riņķi par to ka pa kanālu divi rādīs vecus atkārtojumus. Nu tad kāda jēga no tādas aplikācijas kurā vas skatīties tikai vienas vienīgas reklāmas. Es protams sapotu ka telekompāniju darboņi ar to pelna bet ja man ebūtu tik ļoti steidzama vajadzība noskatīties trī...

Skaties.lv / TV Play - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, ļoti neapmierina tvplay. Skaties.lv saita politika. Saprotu, ka bez reklāmām nekas nenotiks mūsdienu pasaulē. Bet izturēt to, ka katra reklāma ir savā skaļumā nav izturami. Nepārtraukti ir jāgroza dators, tad skaļāk, tad klusāk un, kad beidzas reklāmas un atsākas raidījums, to vispār nevar dzirdēt, jo iepriekš bija reklāma, kuru bija jāgroza uz visklusāko līmeni. Tas tā tracina, lūdzu izmainiet šo sistēmu, jo nav iespējams visu laiku grozīt to skaļumu.

TV3 - Nevar paradit seriālus!?

Nevar paradit seriālus!? Sveicināti jums tiek reklamēts seriāls (zibsnis) katru nedēļu otrdienas pulkstens 22.00 šo nedēļā 2017. Gada 16. Maijā bij jājiet seriālam zibsnis bet seriāla vieta jums bij ielikts hokeja tiešraide! Vai tik tiešam jums nav tik daudz vietas lai paraidītu seriālu (zibsnis) ? Kuru skatas gandrīz puse Latvijas iedzīvotāji?

TV3, kanals2 - Sieviete kā iekāres objekts

Sieviete kā iekāres objekts Mans bērns skatās televizoru. Viss ko redzu ir plikas tantes ar plikiem pupiem priekšā kamerai krata savus pupus un izģērbjas. Dating Naked reklamēšana. Nu draņķa televīzija, ja reklamējiet tad reklamējiet piedienīgi nevis krūtis izgāztas pa visu televizoru. Vai tiešām sabiedrība iet uz grunti tā popularizējit sievietes seksualitāti? Padomājiet ko rādiet pa to televizoru! Taisni dusmas! To skatās taču arī bērni. Kāpēc manam bērnam ir jāredz tik perversas bildes? A dēļkam tad vispār ir 18...

TV3 reklāma - Reklāma par seksuāli izmantotiem bērniem, laikā kad mani bērni skatās tv

Reklāma par seksuāli izmantotiem bērniem, laikā kad mani bērni skatās tv Man tas ir liels šoks, kad sestdienas vakarā, jau dažas minūtes pēc 22:00 TV ēterā palaiž reklāmu kurā parāda kā vīrietis izvaro mazgadīgu zēnu. Atklāta pedofīlijas reklāma. Es saprotu ka pastāv tādi slimnieki un varmākas, bet kāpēc tas jārada televīzijā, tādā laikā kurā vēl bērni īsti neguļ. Kāpēc ir jātraumē mūsu bērnu psihe un arī manējā. Tas ka tādas lietas pastāv nav nekāds noslēpums, bet tas kā jūs traumējat visu sabiedrību, dēļ tā lai tie bērni redzot šo reklāmu sāktu runāt, ir ļoti...

TV3 - ..raudu , ka esam (pensionāri) visur kā traucēklis

..raudu , ka esam (pensionāri) visur kā traucēklis Sveicināti! Vēlos redzēt sejā, šo sēdēt gribošo kundzi, lai zinātu kurai dot vietu, ja kas..(pieļauju, ka darbā arī sēž!!) Man gan sēdvietu reti kad piedāvā( tēlo,ka iesnaudušies,'' iegrimuši'' mobīlajos, pagriezuši galvu un t.t. Es gan vienmēr palaižu pa priekšu..ar bērniņiem, ar štociņiem un piedāvāju sēdvietu, ja kas.. Skaidrīte Kralliša (81 gads man) http://vip-klubs.lv/2016/10/28/sensacija-pensionariem-aizliegts-parvietoties-ar-...

TV3 - Izvirtības un netiklības reklamēšana

Izvirtības un netiklības reklamēšana Izvitrības un netiklības reklamēšana H&M reklāmā. Geju un lesbiešu demonstrēšana reklāmā, īpaši laikā kad ir bērnu Tv raidījumu laiks, ir īpašs cinisms. Pilnīga netiklības reklamēšana, kad reklāmā par apģērbu veikalu tiek rādītas divas mazgadīgas meitenes kuras bučojas. Te vajadzētu būtu darbs tiesībsargājošām iestādēm izvērtēt, vai tas gadijumā nav aicinājums uz netiklu rīcību mazgadīgajiem! Bet nav jau brīnums par TV3 Lesbiešu, geju un pedofīlu komandu!!!

Kanāls TV3 - Reklāma nevietā

Reklāma nevietā Interesants kadrs tiek pārtraukts filmā Cietais tērauds. Attieksme no jūsu puses man nepatika. Varēja to reklāmu vai nu pirms 5 minūtēm parādīt pirms šī kadra, kad robots ringā cīnijā ar Zevu Neesmu robots, kas ieprogrammē sekojošu kadru. Un kas apturēja šo kadru ?