TV3

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

TV3 - Sūdzības un atsauksmes

mūzikas gada balva TV3 -

Es gribeetu teikt taadu lietu ka pie muuzikas gada balvas straadaa zuurija ar totaali debiilu muuzikas gaumi, jo rok dziesmas un rok albuma balvu iedodot praata veetrai bija viss lielaakais pazemojums visas latvijas prieksaa gan skyforger gan dzels vilkam gan arii z-scars kuri bija nominaacijaa. Par z-scars vareetu veel pastriideties vai ir roks vai nee, bet tad labaak z-scars nekaa jeelaa praata veetra ar to bebiilo kaupedinju prieksaa.

mūzikas gada balva TV3 -

Es gribeetu teikt taadu lietu ka pie muuzikas gada balvas straadaa zuurija ar totaali debiilu muuzikas gaumi, jo rok dziesmas un rok albuma balvu iedodot praata veetrai bija viss lielaakais pazemojums visas latvijas prieksaa gan skyforger gan dzels vilkam gan arii z-scars kuri bija nominaacijaa. Par z-scars vareetu veel pastriideties vai ir roks vai nee, bet tad labaak z-scars nekaa jeelaa praata veetra ar to bebiilo kaupedinju prieksgalaa. Tur sen jau zuurijai vajadzeeja uzsuutiit killerus virsuu par taadiem gaajieniem.

Rīgas Viļņi vai TV 3 -

Kaadaa no Riigas Viljnju 2003. gada rudens izdevumiem bija skaidri un gaishi rakstiits, ka TV3 no novembra saaks raadiit jaunaas "Sekss un lielpilseeta" seerijas. Nu jau ir 2004.gada janvaaris, bet no "Sekss un lielpilseeta" ne chiku ne grabu. Kursh tad iisti meloja Riigas Viljnji vai TV 3?

Rīgas Viļņi vai TV 3 -

Kādā no Rīgas Viļņu 2003. gada rudens izdevumiem bija skaidri un gaiši rakstīts, ka TV3 no novembra sāks rādīt jaunās "Sekss un lielpilsēta" sērijas. Nu jau ir 2004.gada janvāris, bet no "Sekss un lielpilsēta" ne čiku ne grabu. Kurš tad īsti meloja Rīgas Viļņi vai TV 3