www.sudzibas.lv TV3 Raidlaiks/"Smukulīte Betija" - aizliegtais kino?

TV3 - Raidlaiks/"Smukulīte Betija" - aizliegtais kino?

Nevaru nekādi saprast, kādēļ TV 3 "Smukulīti Betiju" rāda ap pusnakti, ja pirms tam rāda asiņainas un nežēlīgas filmas (tās sākas 22, kad vēl nedrīkst rādīt tādas filmas, jo bērni vēl neguļ), bet, acīmredzot šajā komēdijserālā vardarbības un erotisko ainu ir vairāk (lai gan vēl nevienu tādu tur neesmu redzējusi), ja to rāda tik "agri". Tā ka tas ir viens no retajiem foršajiem seriāliem, ko skatos, tad esmu spiesta ceturtdienās no rīta uz darbu iet neizgulējusies. Gribētu zināt iemeslu, kādēļ tā - bērniem vardarbību var rādīt (lai gan likumdošana nosaka ko citu), bet jauku un sirsnīgu komēdiju - nē. Kādreiz to raidīja normālākā laikā. Kas īsti notiek?

K Kika 10.07.2008

Vispar jau piekritu: tagad krimikjus bez maz vai pa dienu rada, kamer bernu filamas - naktis, . Un normalu filmu ar maz...

D DianaS. 30.07.2008

jaa man arii taada sudziiba komeedijas ir veelaak nekka vajadzeetu buut

G googo 10.08.2008

met gultaa aizsien acis un saki lai nevelk savas peecpuses aaraa kameer nav saakusies negliitaa betija.
Jus ar saviem beerni beerni gaajieniem jau apnikaat