www.sudzibas.lv TV3 Kāpēc tās jārāda piespiedu kārtā?

TV3 play - Kāpēc tās jārāda piespiedu kārtā?

Ja cilvēce ir izdomājusi tādu lietu kā reklāmu bloķētāju, tad kāpēc man, lai noskatītos kādu filmu, seriāla sēriju utt. ir jāatslēdz tas un jāskatās tās briesmas, ko Jūs jau tāpat regulāri rādāt televizora ekrānā. Es Jums jebkurā gadījumā maksāju naudu abonējot televīziju kā tādu, un tad man vēl šeit ir jāskatās tas vājprāts..
Padomājiet par to- par Jūsu skatītāja nervu sistēmu. Ja nemākat savādāk, kā ar reklāmu nopelnīt, tad, lūdzu, veriet ciet to savu tv kanālu...!
Tik tiešām, kauns par Jums!

18.10.2018

E

GoodMan 18.10.2018

Пипец. Опять эти селяне. Сколько же вас развелось. Ваш убогий мирок крутиться только вокруг вашей валоды. А в этом мире есть ещё очень много интересных вещей. Интернет например. Вы не поверите, но в интернете можно тоже смотреть фильмы и сериалы (вот тут я задумался, на вашем никому не нужном языке ведь нету переводов :))) Это провал. Как мне вас жаль. Убогие.

Bomboklak 19.10.2018

Cienītais, izskatās, ka neesi mācējis saprast rakstīto. Tur tieši ir teikts par internetu.

E Ekspertu eksperts 19.10.2018

"Labais vīrs" sevi ne pirmo reizi parāda, kā ne pārāk labu pret citiem, īpaši pret latviešiem.. diemžēl ne pārāk labi saprot latviešu valodu,pieļauju, gadu gadiem dzīvodams Lv.. Cik nācies novērot, cilvēkcieņa nav viņa stiprā puse.. Ja neciena citus netā vidē, cik vēl vairāk "ciena citus" tuvplānā, aci pret aci esot ar citiem.. Pat šajā gadījumā viņš atrod iemeslu, lai uzbruktu latviešiem un latviešu valodai.. Iedomība un kremlozauru tukšpaurības ideoloģija Tevi, onkulīt, dīda, kas liek pazemot citus un izcelt savas matuškas sosijas pārākumu..

Andris Sa 19.10.2018

Goodman вы не правы. Там про онлайн тв человек и писал. Вы наверно сами из деревни если этого не знаете. Tv3 play платное онлайн телевидение куда тоже пихают рекламу! Понятно когда реклама есть на пиратских сайтах, им как то надо жить. Но когда ты оплатил тв, а тебе ещё и рекламу пихают - не красиво!

GoodMan 19.10.2018

Я с другой планеты вообще. И поэтому никак не могу понять разницу между ТВ и онлайн ТВ. Видимо она на столько существенна, что я её не замечаю.