www.sudzibas.lv TV3 Slikts serviss

Skaties.lv / TV Play - Slikts serviss

Labdien, ļoti neapmierina tvplay. Skaties.lv saita politika. Saprotu, ka bez reklāmām nekas nenotiks mūsdienu pasaulē. Bet izturēt to, ka katra reklāma ir savā skaļumā nav izturami. Nepārtraukti ir jāgroza dators, tad skaļāk, tad klusāk un, kad beidzas reklāmas un atsākas raidījums, to vispār nevar dzirdēt, jo iepriekš bija reklāma, kuru bija jāgroza uz visklusāko līmeni. Tas tā tracina, lūdzu izmainiet šo sistēmu, jo nav iespējams visu laiku grozīt to skaļumu.

An

Džozefīne 23.05.2017

Man arī šitas riebjas, iepriekš man bija adblock, varēju skatīties visus raidījumus bez reklāmām, tagad viņi ir uzlikuši tā, ka ar adblock neko nevar skatīties un gribi negribi nākas skatīties ar pilnīgi nevajadzīgām un liekām reklāmām.

Ar Arvis9999 24.05.2017

+ Reklāmas pārsvarā ir vienas un tās pašas - pēc 6 sērijas noskatīšanās reklāmu saturu jau zinu no galvas :D

Lo Lory2367 05.11.2017

Citas sērijas pusē apraujas un tālāk nerāda, piemēram Nakts karaliene 25 epizode

Ma Marta777 16.06.2018

Ļoti nepatīkami, ka skaties.lv nav iepsējams neko noskatīties. Ierosinu nosaukumu mainīt uz "neskaties.lv", būtu ļoti atbilstoši. Tās reklāmas ir emocionāla vardarbība brīdī, kad netiek dots izvēlēties viņas izslēgt, ja nav pieņemama. Kauns un negods jums par cilvēku terorizēšanu!