www.sudzibas.lv TV3 Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām

TV3 - Tvplay kvalitāte pēc mājaslapas izmaiņām

Diemžēl jāpiekrīt iepriekšējiem komentāriem, pēc tvplay lapas uzlabojumiem raidījumi un filmas raustās. Arī es sākumā domāju, ka pie vainas internets, bet tad sapratu, ka viss cits iet kā nākas.
Jau kāda nedēļa ir pagājusi, ceru, ka tvplay komanda drīzumā šo atrisinās.

N niknaisxxx 08.08.2018

Nekādas izmaiņas pa šo laiku nav manāmas, kā raustījās, tā raustās. Atkrīt pat iespēja atstāt, lai ielādējas un tad skatīties, vienkārši to nav iespējams/nav jēgas darīt, raustīsies tāpat. Kontaktēšanās iespējas ar viņiem norādītas nav, paši nekur atbildi arī nesniedz. Sāk rasties iespaids, ka par satura attēlošanu atbildīgajiem vienalga, galvenais ka kaka ir ietīta skaistā konfekšu papīrītī (jaunajā lapas dizainā). No savas puses, ja drīkstu/ir jēga ieteikt - atgrieziet veco, iepriekšējo, stabilo lapas kodu, savediet kārtībā jauno un tikai tad laidiet tautā, kad viss strādā 1/1.

A Ar-----123 09.08.2018

Ne tikai raustās, bet ir arī pārraides, ko vispār nerāda, kau arī ir publicētas.

S SkatitajsJG 09.08.2018

Pilnīgi piekrītu. Jālabo lapa, kāmēr nav zaudēti visi skatītāji. Tagad jau biežāk skatos Replay.lv, jo tur kvalitāte neklibo.

Girts Armanvs 06.10.2018

kāpēc tv3 ziņas nav jaunas tv3 ziņas