www.sudzibas.lv TV3 Slikts pakalpojums

TV3 Play/skaties.lv - Slikts pakalpojums

1. Reklāma, kas iet raidījumam, filmai pa virsu. Reklāma uzkaras un to nekādi nevar dabūt nost. Reklāma stāv, bet apakšā dzird raidījumu kuru neredz. Datorā ir jaunākās pārlūkprogrammas, cookies ir dzēsti. Nekas nemainas. Arī izmēģinot dažādas interneta pārlūkprogrammas (chrome, edge, mozilla) nekas nemainas jau pāris nedēļas.
2. Vēloties uzslēgt kādu no piedāvātajām tiešraidēm (ziņas, bez tabu, xfaktoru) atrodoties Vācijā, parādās paziņojums, ka no manas valsts nav iespējams skatīties tiešraidi. Tiešraidi iespējams skatīties tikai no es un eez valstīm. Kopš kura laika Vācija nav es valsts?
3. Uzrakstīju 3 epastus tv3 (tv3, skaties, bez tabu) par šīm kļūdām. Neviens neuzskatīja par vajadzīgu atbildēt. Pagājis jau ir vairāk kā mēnesis.

G Gulbenietis 05.11.2021

Kāpēc nav ielikts "saimnieks meklē sievu" 9. sērija? Apbižo un apbižo mani tas tv play :D

G Gulbenietis 05.11.2021

Nu, re. Ieilika!