Reitings Televīzija / Radio

27%
Latvijas Televīzija
Radio Skonto

Viasat jeb TvplayHome - Viasat jeb TvplayHome/ Slikts serviss, krāpšana

Viasat jeb TvplayHome/ Slikts serviss, krāpšana Nevienam neiesaku šo pakalpojumu iegādāties. Kad iegādājāmies šo pakalpojumu (viasat) , tad mums bija televīzija ar ieraksta funkciju un pakalpojums tik tiešām bija labs, bet, kad sāka pāriet uz tv play home, tad tik sākās zili brīnumi. Pakalpojums nebija pieejams tādā kvalitātē, kā iepriekš. Uzņēmums paskaidroja, ka līgumā neesot šīs funkcijas mums paredzētas. Tad rodas jautājums, kāpēc līdz tam tās mums bija piešķirtas? Tā ir klienta maldināšana. Laikaposmā, kamēr likums paredz atteikties no...

Tet, Lattelecom - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Bijam Tet (lattelecom) klienti 5 gadi. Majas televīzija bija loti slikta kvalitāte. Visu laiku partraucas. Skatities bija briesmīgi, filmas patraucas un gruzejas no jaunas dažiem minutem. Brīvdienas vispār neradīja, nebija signāla. Tagat atsledzam (27. Maja) un tet (lattelecom) uzliek reķinu mums vel maksat par pilnu jūniju. Par ko? Tas ir krāpšana!

Tv play home - Bezkauņas

Bezkauņas +371 2 0044464 šis tel nr tv play home vārdā man zvana jau kura reizi. 1. Reizi zvanīja un nerunāja 19 sekundes, līdz man apnika gaidīt atbildi. Tad es zvanus atspiedu nost, jo nevēlējos celt. Tad mani atkal sazvana un stādās priekšā kā šis uzņēmums. Uz jautājumu kur ņēma manu tel nr, atbild-nejauši ģenerēts. Uz jautājumu vai tā drīkst darīt-kāpēc gan nē? Paldies, ka traucējat mani jau kura vakaru ar saviem zvaniem. Neesmu devusi jums savu piekrišanu sazināties ar mani, neesat privātpersona. Ļoti nekaunīgs uzņēmums.

Latvijas Televīzija - Necieņa pret cittautībām

Necieņa pret cittautībām Šovakar skatoties Eirovīzijas tiešraidi, komentētāju tulkojums un komentāri skan ļoti aizskaroši un nepieklājīgi, lai arī kādi būtu rezultāti, nav patīkami klausīties ņirgājošās piezīmēs par punktu paziņotājiem, tomēr visi nākam no dažādām kultūrām un valstīm, bet visi esam vienlīdzīgi, kauns par saviem tautiešiem.

Tv play home - Nesaprotami liels rēķins.

Nesaprotami liels rēķins. Nu jau laiciņu izmantoju tā saucamo viasat tv. Viss bija labi, līdz aprīļa sākumā saņēmu zvanu, ka esot jāmaina tā saucamie dekoderi. Tos piegādāšot bez maksas ar kurjers palīdzību, un papildus nekas nebūšot jāmaksā. Pārsteigums sākas kad saņēmu rēķinu maija mēnesī. Rēķina lec pāri 100 eiro... Labi, ka biju nedaudz pārmaksājusi, tad maksājamā summa nedaudz samazinājusies. Bet rēķins tāpat mistiski liels... 86 eiro par tv nu noteikti neesmu gatava maksāt. Tie pakalpojumi nav zelta vērtē...

Viasat - Sūdzība

Sūdzība Kāpēc 30.04.2019.atkal TV klusē.Kad vienreiz atrisināsiet šo problēmu.Uz TV ekrāna nedēļā vismaz divas reizes ir viens vienīgs uzraksts NAV SIGNĀLA.Sazvanīt jūs nevar.Nauda jāmaksā par pakalpojumu,pakalpojums nekāds.

TV Play - Izņemts seriāls

Izņemts seriāls Sveiki! Tvplay. Skaties. Lv ir izņemts 31.serija "Viss pa jaunam" Nav iespējams iedomāties, kas bija 31.sērijā,skatoties 32.sēriju vairs neko nevar saprast. Ne vienmēr var uzreiz noskatīties. Lūdzu ielieciet 31.sēriju, lai var saprast kas tur notika! Noskatījos 30.seriju, un 31mās nav. Jāskatās 32.sēriju nezinot kas bijis 31jā! Par multenēm- lieciet latviešu valodā, nevis sākumā latviešu valodā, pēc kāda laiciņa multeni ko skatījos tagad ir krievu valodā - par trim mazām meitenēm draudzenēm un troļļiem!

Viasat - Slikts serviss Viasat

Slikts serviss Viasat "ja pēc dekodera ieslēgšanās joprojām uz ekrāna ir uzraksts, ka nav signāla, zvaniet uz klientu apkalpošanas dienestu, telefona nr. 8686 (maksas) , 80205379 (bezmaksas) , klientu apkalpošanas speciālists palīdzēs rast risinājumu jūsu situācijai. " - tā rakstīts viņu mājas lapā, bet 40 min. Laikā ne pa maksas ne pa bezmaksas tālruni neviens ar mani nerunāja, kā arī stundas laikā neatzvanīja.

Megogo - Serviss, apkalpošana, naudas izņemšana

Nepamatoti noņem naudu no konta- par filmu abonementu, kurš nav ņemts pa maksu. Bija bezmaksas mēnesis- pēc tam abonementu atslēdzu. Megogo pats uz savu prātu izdomāja, ka abonements ir jāturpina, jo neesmu noņēmusi savas bankas datus. Kā to izdarīt nav nekur rakstīts un ja zvana viņiem,tad tur īsti neko napaskaidro, naudu neatdod atpakaļ un visi operatori runā krieviski un latviešu valodu nesaprot.

Latvijas Neatkarīgā Televīzija - Tulkojums

Tulkojums Filmas Džozija Klika 4.sērijā sākot no 39 minūtes vairs nav tulkojuma latviešu valodā. Tieši šajā vietā notiek intensīva saruna, kas nez kāpēc nav pārtulkota.Tulkojums atsākas tikai pašā beidzamajā filmas kadrā, līdz ar to, ja nepārvaldi vācu valodu, nevar vairs saprast.

Latvijas Neatkarīgā Televīzija - Slikts serviss

Slikts serviss LNT kļūdaini ievieto filmas TV play. Filmai Kandisa Renuāra 6. Sezona pēc 8. Sērijas uzreiz ievietota 10. Sērija, bet 9. Vispār pazudusi. Bez tam, konstatēju, ka lnt kontaktiem ir minēts tikai viens telefona numurs, kas protams, neatbild. Bet tiešsaistes e-pasts, kur iesniegt pretenzijas vispār nav izveidots, savukārt e-pasta adrese, kas minēta kontaktu informācijā, nedarbojas.

Viasat - Izspiešana, nevēlēšanās atrisināt lietas ar klientu

Izspiešana, nevēlēšanās atrisināt lietas ar klientu Sakarā ar to, ka viasats pārgāja uz citām darbības frekvencēm, vienā dienā mūsu mājas tv rādīja tumsu! Saazinoties ar servisu nonācām pie patiesība mirkļa, ka mums jāslēdz jauns līgums un jāiegādājās jauna tehnika (dekoders) . Negribīgi (jo mainījās pakalpojuma izcenojums, protams uz augšu) , bet piekritām. Gaidam aparatūru + līgumu vēl šobaltdien... Tostarp rēķini turpina nākt, summas aug! Daudz daudz daudz (lasi daudz!) reižu sazinamies ar šiem: kur dekoders, kad būs, kad redzēsim... Vēlāk...

LMT - Nav kvalitātes

Nav kvalitātes Labdien ! Vēlos iesniegt sūdzību par LMT piedāvāto televīziju. Nesen ar draugu iegādājāmies Samsung televizoru + internets ar televīziju. Vēlējāmies noskatīties filmu un tai nav latviešu valodas (tikai ENG vai RU), lai gan internetā tā ir atrodama arī LV. Nu, labi, meklējam citu, atradām veco labo filmu “Taksis 5”, un atkal.. filma franču valodā.. jūs jokojat? Kādēļ netiek piedāvātas filmas dzimtajā valodā ? Otrkārt, bieži vakaros nav iespējas noskatīties seriālu vai kādu raidījumu, ka...

Shortcut - Sniedz sliktu pakalpojumu

Abonēju maksas shortcut.lv televīziju. Interneta savienojums man ir ļoti labs, bet skatoties tiešraides (tieši tv3 kanālam) ir lielas pauzes, skatoties raidījumu, ekrāns ik pēc pāris sekundēm apstājas. No 30min raidījuma redzēju labi ja 10min.

Shortcut.lv - Maksas uzlikšana shortcut.

Absurda maksas uzlikšana shotcut,par lattelecom tā jau maksājam vairāk par 40 EUR un uzliek vēl 6 EUR par shortcut,ņenot vērā,ka shortcut kvalitāte ir briesmīga,lai gan interneta pieslēgums mums ir pats labākais un ātrākais,tīri naudas kāšana.Pirmdien plānotājā ierakstīju,ka jāiet atteikties no lattelecom,visam ir savs mērs.

AtrisinātaBaltcom - Ļoti slikta pakalpojums!

Ļoti slikta pakalpojums! Ļoti slikta kvalitāte , visu laiku raustās televīzija , raidījumi iekavējas līdz pat stundai vai pat vairāk. Neciešama raustīšanas! Neko normali noskatīties nevar! Atteikties arī nevar, jo jāmaksā par to ierīci ! Serviss nekvalitatīvs! Palidziba par to lai kko labotu arī nav! Sola ka open var skatīties vienalga kur ir pilnīgas muļķības, ja viņa pat neiet pilsētā dzīvojot!

TV3 - Problēma

Problēma Paldies Jums TVPLAY veidotāji , ka izveidojāt to tā, ka ieejot un uzspiežot uz filmas vai seriāla vienkārši uzmet error. Un paldies arī par to , ka TVPLAY ievietojat 100x redzētas filmas , bet redz filmu , kura tiek pirmo reiz rādīta, to jau nevar ievietot. Protams , ka nē.

Lattelecom - Slikts serviss, nevar sazināties, viss karās

Slikts serviss, nevar sazināties, viss karās Televīzija karās, internets raustās, sazināties caur telefonu nevar, jo visi operātori aizņemti un čatā arī sazināties nevar! Jau vairākus gadus esam klieti un pilnīgi riebjas. Vairāk nākas zvanīt uz lattelecom, nekā draugiem un vienmēr tikai liek restartēt, bet cik var restartēt? Pāriet uz citu firmu jau doma, jo maksāt par ko tādu ir briesmīgi. Nevar pat iestatījumos ieiet vai patīt atpakaļ filmu. Dzīvojam 40km no Rīgas, nu kā tā var?

AtrisinātaBalticom - Интерактивное телевидение

Интерактивное телевидение Никому не советую подключать это "удовольствие", если только вы не мазохист! Подключили с октября интерактивное телевидение и сразу начались проблемы. Программа управления отвратительная.1) Перемотка работает скачками (при перемотке кадров не видно) и непонятно с каким интервалом (он каждый раз разный), чтобы промотать рекламу надо потратить уйму нервов и времени. 2) После остановки на паузу периодически фильм прерывается и вас выбрасывает в меню. Немного времени и нервов и вы снова смотрите...

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Tā kā pārcēlos uz citu vietu, vēlējos sazvanīt lattelecom darbiniekus un painformēt, ka vajadzēs pakalpojumu pieslēgt uz jauno adresi... Čatā "Anete" nevar normāli paskaidrot, kas ir jādara, tikai saka, lai rakstu savu jautājumu uz epastu. Epastā atbilde jāgaida 4 dienas, zvanu šobrīd jau 6 minūti, visi esot aizņemti. Nu varbūt pietiks kafiju strēbt un klačoties ar kolēģiem - nedaudz pieslēdzieties pie pasaules! Laikam tikai tad, ja pateikšu, ka atsakos no pakalpojuma, man kāds atbildēs!