Reitings Televīzija / Radio

27%
Latvijas Televīzija
Radio Skonto

ltv - Tulkojums

Dienas jautājums 03.11. 2022 centrālās bankas prezidente. Ak dievs kāpēc tāds tulkojums no angļu valodas uz latviešu ar dīvainu latviešu valodas tulkojumu un gramatiski nepareizu izrunu. Latvijas televīzijai vajadzētu domāt par pareizu latviešu valodas lietošanu nacionālajā televīzijā. Lūdzu nākošreiz labāku kvalitāti lūdzu. Ar cieņu ltv skatītājs.

AtrisinātaViaplay - Krāpšana

Krāpšana Viaplay krāpnieku kantoris ! Viņiem pakotne maksā 9.99e , šodien man no konta norauj 14.99, no kartes naudu noņem! atsūta uz e-pastu ziņu, ka maksājums nav izdevies un nav veikts, kā nav veikts, ja nauda no konta pazudusi? un pie tam 14.99 , nevis 9.99e! Atcēlu abonomentu, atgriežat naudu, vai arī vērsīšos PTAC!

Viaplay - Gribu tikt vala no viaplay

Gribu tikt vala no viaplay Tātad kā lai tiek vaļā no viaplay? Kur lai dabū numuru uz kuru zvanīt vai uz kurieni rakstīt, lai tiktu vaļā no viaplay? Viaplay mājaslapā neatradu nekādu informāciju, uz kādu telefonu zvanīt! Varbūt kāds var palīdzēt man? Izmantoju viaplay, lai skatīties 30 dienas bez maksas, bet vēlāk uzzināju, ka ņem bez brīdinājuma naudu nost, gribu tikt vaļa no viaplay.

Mans Tet - Slikts serviss

Slikts serviss Televīzijā atslēdzās kanāls 7. Lai uzzinātu, kas par vainu esmu vairākkārt (4) zvanīJusi uz maksas tālruni, kuru sazvanīt tā arī nesanāca. Mēģināju rakstiski noskaidrot atbildi uz savu jautājumu, bēt arī tur neviens neatbid. Sanāk, kad jāmaksā - tad informācija pienāk, kad jāsaņem palīdzību _ izdarīt to nav iespējams.

Latvijas Radio 1 - Nekvalificēti diktori

Laikam jau ir utopija lai pēc reklāmas likvidēšanas patreizējie diktori lr1 būtu ar labu dikciju, runas kultūru un tml. Ekstrām strādātu radio. Man sāp sirds par to, ka mūsu vadošais radio nepopularizē runas kultūru latviešu valodā. Varbūt diktorus vairs neapmāca runas kultūrā un pieņem darbā vienalga ko. Konkrēti: Lauris zvejnieks vadot sarunas ar intervējamiem nekā nevar uzdot jautājumu, t. I. , stostās un vilcinās tā ka ar šausmām jāklausās vai viņš beidzot uzdos to jautājumu vai arī palik...

Latvijas Televīzija - Slikts serviss

Slikts serviss Absolūti nav pieņemami, ka 21. Gadsimtā, kad būtu jādomā racionāli tiek tik briesmīgi daudz laika ēterā veltīts baznīcu raidījumiem. Nepietiek, ka katru svētdienu baznīcas raidījumus rāda, tad tagad vakarā bāž savas Aglonas pasākumus, vēl nākošā dienā atkārtojumu bāzīs ēterā, 3h bezjēdzīgi iztērēts ēters. Kur modernā gadsimtā var bāzties virsū ar savām dieva tēmām? Ticība tas ir intīmi un individuāli, bet ltv1 burtiski bāžas virsū ar šo tēmu. Nezinu nevienu rietumu valsti, kurā mūsdienās ta...

Uldis Maniks - Nepatīkama persona

Ļoti nepatīkams tips. Skatoties ltv1 spēli 25.01.2021. Gada vip jeb veiksme intuīcija prāts raidījumu, kategoriski un nesmuki izsakās par ārzemniekiem, uzsverot un tikai atbalstot savus letiņus. Aizej uz brīvdabas muzeju, tur visas mājas no dēļiem, kā letiņiem pienākas. Kā arī pabraukā biežāk pa Austrāliju, redzēsi daudz skaistāku valsti, dabu un dzīvniekus. Atradies letiņu aizstāvis. Šauri domājošs un izteikti stūrgalvīgs dalībnieks. Tipisks latvietis.

Baltcom - Nekvalitatīvs rūters u.c. tehniskas ierīces

Nekvalitatīvs rūters u.c. tehniskas ierīces Vēlos pabrīdināt potenciālos klientus. Baltkom cenšas visiem spēkiem uzlabot pakalpojuma sniegšanu... Bet laikam jau nesanāk. Jo iepirktie tehniskie līdzekļi tv un internētam ir zemas kvalitātes. Konkrēti man jau 3x mainīs iekārtas. Regulāri ''uzkaras'' tv bilde. Regulāri un bieži jārestartē. Man ir konkrēti apnicis!

Ltv. Lsm.lv - Slikts serviss

Gribētu izteikt kritiku par ltv1 jeb https://ltv.Lsm.lv. Nesen pa tv rādīja jauno daudz sēriju filmu Emīlijā. Latvijas preses karaliene. Sakarā ar to, ka nav iespējas būt katru reizi pie tv, gribēju noskatītes dotās filmas 5 sērijas ierakstā, caur ltv. Lsm.lv lapu. Diemžēl, ir ieliktas tikai divas pēdējās sērijas, un pārējās trīs netiek pievienotas. Ļoti žēl, ka nav iespējams noskatīties visas sērijas kopumā. Uzlabojiet servisu. Paldies.

Home3 - Slikts servis un naudas izspiedēji

Slikts servis un naudas izspiedēji Ļoti slikts serviss, atbildības par savu servisu nav nekādas. Tikai sūta rēķinus un iekāsē naudu. Ņemot vēra ka televīzija nerāda, pat vairāk kā trīs dienas un meistars jāmeklē pašam, par to vēl nekaunīgā ceļā paņem naudu. Pēc viņu vārdiem, ja nerāda televīzija, tad esi pats vainīgs. Meistars skaidri un gaisi pateica, ka pats cilvēks to satelītu nevar uzstādīt un noregulēt. Tā katru reizi sazinoties ar home3 operatoriem, atbilde viena un tā pati, jāsauc meistars.

AS TV Play Baltics Latvijas filiāle - Krāpšana, slikts serviss, tehnisks bojājums

Go 3 Tv kvalitāte nav līmenī! Sporta pārraides sīkās detaļas ņirb un vizuļo, spēlētājiem šķidras ēnas skrien līdzi! Kā man eksperts teica - viņi ekonomē uz straumējumu! Jo vairāk abonentu, jo nekvalitatīvāka bilde, jo straumējumu nepalielina! Tagad vēl Saka, ka uz sony tv ir problēmas ar iestatījumiem (valoda, subtitri utt.) , par ko nekur nav teikts! Kad rakstu par šo, tad atbild, ka to novērsīšot nezina, kad! Bet maksu ņem kā par kvalitatīvu pakalpojumu! Par Nākotnes tv viņi sevi sauc! Dolby...

Latvijas Neatkarīgā Televīzija - Slikts serviss

Slikts serviss Sižets degpunktā 10.03.2022, Elēna (Vai Elīna) Balode tiešā tekstā - izdevumus segs okta apdrošināšana. ! Sakiet kas tā būtu? Cik es zinu ir obligātā civiltiesiskā atbildība. Tātad - octa. Ja tiekat tv lūdzu mācāmies vēl arvien pareizi latviski runāt... Vai ari televīzijā nelienam. Paldies.

Viasat - TV programmas

TV programmas Samazinoties kanālu skaitam, tie tiek aizvietoti ar nekvalitatīviem raidījumiem un lētām, degradējošām filmām. Ja nav iespējams nodrošināt sākuma līgumā ietverto paketi, tad būtu jāsamazina ikmēneša maksa, nevis to jāpalielina. Drīz vairs nebūs ko skatīties, jo viss iet tik pa riņķi - viens un tas pats. Es apsveru iespēju vispār atteikties no Tv.

Viasat - Ja noņēma nost Krievijas kanālus tad dodiet vieta citus vai samaziniet cenu

Ja noņēma nost Krievijas kanālus tad dodiet vieta citus vai samaziniet cenu Viasatam ir liela iespēja krievu kanālu vieta iedot citus kanālus un lai nestāsta ka nevar un vel kaut kādus bla bla. Ja nu negrib vai neprot tad samaziniet rēķinus. Vēlētos lasīt izsmelošu paskaidrojumu nevis mēs nevaram un tā tālāk vēlos lasīt kāpēc jūs nevarat manu rakstīto izpildīt.

Viaplay - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Ļoti slikta straumēšanas kvalitāte (smart tv, portatīvais dators, telefons) . Interneta kvalitāte un ātrums nav faktors, jo citi straumēšanas servisi darbojas lieliski. Pārraides ļoti bieži "pārtrūkst" un "uzkaras" skaņa epizodiski pazūd. Bieži, it īpaši uz tv, aplikāciju nevar atvērt (nav signāla, gaidīšanas laiks par ilgu) .

TV Play - Slikts serviss, cilvēku mānīšana

Slikts serviss, cilvēku mānīšana Neiesaku, pēc tam netiec vaļā ar labu, līguma laušana jāmaksā 40€, kaut vai esi bijis 15 gadus klients, tv nerāda, slikts pārklājums, izsauc meistaru kaut ko pa regulē noplēš naudu un pēc pus gada atkal sauc meistaru.. Tad kad vēlies izbeigt līgumu liek sūtīt kartiņu, kas līdzīga sim kartei un ja nesūtīs tad 7.11 € jāmaksā, tāda mafija un kaut vai tev nerāda kanālus jāmaksā pa visu mēnesi, nevienam neiesaku šo iestādi

TV3 play - Плохой сервис

Плохой сервис Labdien. Saskaros ar šādu problēmu, meklējot “Degpunktā” tv3 play mājās lappā... Vienmēr ir šausmīgi grūti atrast, ir visādi izgriesti video fragmenti no pilna sižeta un tie ir tik daudz, ka īsti nevar saprast kur tad slēpjas pilna “Degpunktā” sižete, kur ko meklēt nav saprotams.

TV3 - Slikts serviss

Slikts serviss Rakstu par - tv3play skaties.lv majaslapu. Mājaslapā nerādās tiešraides sestdienās un dažreiz pat svētdienās, nav ielikts nu pat sākušais seriāls "zvani manam aģentam! " varu teikt, ka vajag uzlabot mājaslapu, jo nevar redzēt ne tiešraides, ne jaunos seriālus! Lūdzu uzlabojiet savu mājaslapu arvien ātrāk!

Tet+ - Slikts serviss nekvalitatīvs pakalpojums

Slikts serviss nekvalitatīvs pakalpojums Drausmīga kvalitāte, neiesaku nevienam izvēlēties šo pakalpojumu. Labāk skatīties tiešām netflix vai ko citu. Parasti vismaz 5x jārestartē filmas, raidījuma laikā tet+.. Regulāri pazūd valodu izvēle... Ar netflix uc tml. Nav problēma. Pazūd raidījums, parādās melns vai balts vai citas krāsas ekrāns. Interesanti, ka uz mac pro skatoties, tet atbild, ka slikts dators:) vai ieinstalējiet google chrome... Vai gvelž vēl visādas muļķības par cookies html. Tīrīšanu, antivīrusiem... Pats darbojos tv jomā un brīnos kā kaut ko tādu var gvelzt. Tet+ nē!

Roberts Blass (Bez tabu) - Apmelojoši, cieņu aizskaroši sižeti

Apmelojoši, cieņu aizskaroši sižeti Jau pirms gadiem ir pierādījies, ka SIA "All Media Latvia" TV3 raidījuma "Bez tabu" sižetos tiek atainota nepārbaudīta, uz apšaubāmiem faktiem balstīta, apmelojoša informācija. Raidījuma žurnālists Roberts Blass, intervējot problemātiskās situācijās nonākušās personas sākotnēji varētu šķist empātisks, atbalstošs un ieinteresēts iedziļināties situācijās, tomēr vēlāk manipulatīvi un ar viltu no intervējamā izspiež papildu informāciju par citām vietām un personām, kura šim žurnālistam nemaz nav...