www.sudzibas.lv Latvijas Televīzija Raidījums "Mēs ar brāli, kolosāli!"

Latvijas Televīzija - Raidījums "Mēs ar brāli, kolosāli!"

Latvijas televīzijas bērnu raidījumu "Mēs ar brāli, kolosāli! " šad tad vēro mans 9 gadus vecais dēls. Ievēroju, ka raidījuma vadītāji - bērni 10 un 12 gadus veci, stāsta par lietotnes tiktok lietošanu un funkcijām. Tikai saskaņā ar tiktok noteikumiem (https://www.tiktok.com/legal/terms-of-use) lietotni nav atļauts lietot personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Saprotu, ka tas ir vairāk vecāku ziņā ļaut vai neļaut savam bērnam lietot aplikācijas, spēles u. Tml. , kuras nav paredzētas viņu bērnu vecumam. Taču vai ir pareizi informatīvā raidījumā nacionālajā televīzijā aicināt uz darbībām, kuras pēc būtības nav atļautas.

27.01.2020

K

G Galdnieka Dēls 27.01.2020

Tieši tā, tas ir vecāku ziņā!

Citāts no Jūsu ieliktā linka: "Age Limit.The Platform is only for people 13 years old and over unless they have the consent of a parent or legal guardian."