Televīzija Tv6 - Pārraides

Sveicināti!Ir ļoti viena liela problema,Viasat visi nevar redzēt,kur rāda tiešraides spēles KHL hokejā!Saprotu,ka rādat ierakstu,ko ari ņemat no Viasata,viss ir patīkami,tikai ir jautājums!Kapēc RĀDAT tik vēlu?Tās visas stulbās filmas,serialus var rādīt pēc tam.Domāju,ka skatītāji ir daudz,pat ļoti daudz.Varētu rādīt vismaz 22:00!Ceru uz jūsu sapratni.
Ar cieņu1
Pēteris

G

E Eliina1991 05.04.2023

Tv6 rāda raidījumu, bet kad jāsākās filmai, fulma kavējas pa 15 minūtēm, rādot to pašu raidījumu. Ja laiks norādīts cikos kas sākās tad arī jārāda, vai jānoformē, lai atbilst laikiem.vakaros, nav vēlme sēdēt hn gaidīt kad kāda filma sāksies.Runa iet par šodienu pa tv6 22;00 jābūt filmai Mūmija, bet sākās 17 min pēc 10iem.